Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами4ки, мили4ки,  Hugпърво искам да Ви се извиня, 4е ще Ви занимая с небременни въпроси, но съм доста объркана...... Shocked. Правих си тест за бременност Sure Check, който след няколко 4аса от4ете една съвсем тънка, бледа втора 4ерти4ка, като косъм, по-скоро изглеждаща на маркировка. Дори го снимах и също се вижда, мъжо и той я забеляза, ама е много тънинкааааа. Въпроса ми е имали маменца, които да са виждали подобна и след това тя е станал по-дебела.  Да под4ертая, 4е на следващия ден я нямаше. Деня на теста ми беше 30 от цикъла, който е нередовен. И още нещо от 5-6 дена меря темп, която вместо да спада се пока4ва като тази сутрин е 37.1.  Praynig
Цитирай

Abu Dhabi

моят първи тест показа много бледа черта. Обаче на опаковката на теста пише изрично резултатът да се търси между 5 и 10 минути. След това време резултатите се считат за невалидни.
Цитирай

В центъра на Стара Загора

На теста пише,че трябва да се отчете резултата след 10-тата мин. не по-късно от 15.При мен беше бледа втората чертичка,и два дена си го пазих тя си стоеше такава Hug
Цитирай

София

Защо не си купиш един тест от аптеката, но от "лентичата" не шуър чек. До сега този тест съм го ползвала 4 пъти и само веднъж излезе положителен. Втората ми чертичка след една седмица става на 6 месеца  Laughing
По принцип, ако имаш такава бледа чертичка е положителен теста, но тя се появява на 5-тата минута.
Аз те съветвам да си купиш обикновен тест!
Късмет!
Цитирай

Русе

При мен втората четичка се показа след ниаколко секунди - първо си направих Sure check, след няколко дни си купих друг тест - лентичка, той отчете по-бавно; а на всичко отгоре имах и кървене. Според мен Sure check показва най-бързо и най-точно. Стискам ти палци Smile
Цитирай

софия

на мен на 34 тия ден ми показа съвсем бледа почти никаква чертичка -та незнаех да се радвам ли и така почти полудях докато  след 2 дни sure check ми отчете две но тази на бременноста също беше по светла-тогава си направих и кръвен тест и вече съмнения нямаше Smileспоред мен гледай да се пазиш и да не пиеш лекарства и си вземи фолиева киселина надявам се ,че скоро ще се присъединиш към нас Smileако много се вълнуваш направи и кръвен тест като мен Smileмисля ,че щом си имала бледа чертичка значи има бебок Smile
Цитирай

между ада и рая

И според мен също sure check е най добрия Peace
Направи си още един тест или отиди на лекар  Thinkingаз така направих за по сигурно  FlutterУСПЕХ
Цитат
Цитирай

София

направи още един тест. Аз правих поне 5 и 5те бяха с тънка бледа 2ра четичка, а  аз се си мислех "не може да съм бременна" Smile
Цитирай

Много Ви благодаря моми4ета, 4е ми отговаряте!!! Благодаря Ви, много сте мили!
Цитирай

София/Москва

Купи си шуър блу,ако намериш,много са добри,а за най-сигурно си пусни кръвен тест за бременност.Успех! Praynig
Цитирай

София

виж в 'искам бебе'
КЪСМЕТ!
а после да дойдеш и в отчетни за парил ти желая Mr. Green
Цитирай
На мен ми се случи абсолютно същото нещо. Shure chek ми показа много бледа черта след няколко часа, температурата ми беше все около 38,6 и на следващия ден при температура 37,0 ми дойде. Правих още един тест, лентичка и беше отрицателен, и всичко това при 10 дневно закъснение.
Цитирай
здравейте и аз сам съсъ същия проблем много много бледа втора линиика след 2 дена д бест тест никаква линия ужас.ама не ми идва спи ми се температурата не ми е паднала гади ми се от цигари.на кой ден от закъснението ви даде трърдо положителния резултат??
Цитирай

София/Москва

Мимаааа,това според мен ти е най-малкия проблем:) Спокойно ако има бременност ще отчете,ако не днес,то след два дни. Моите тестове бяха положителни 4 дни преди цикъла   Laughing
Цитирай

Sofia

Първия ми положителен тест беше на следващия ден след закъснението, едва доловима бледа чертичка, сега 10 дни след първия тест вече е много по - ярка Smile
Успех ви желая   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.