Тест за бременност

  • 1 563
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Мами4ки, мили4ки,  Hugпърво искам да Ви се извиня, 4е ще Ви занимая с небременни въпроси, но съм доста объркана...... Shocked. Правих си тест за бременност Sure Check, който след няколко 4аса от4ете една съвсем тънка, бледа втора 4ерти4ка, като косъм, по-скоро изглеждаща на маркировка. Дори го снимах и също се вижда, мъжо и той я забеляза, ама е много тънинкааааа. Въпроса ми е имали маменца, които да са виждали подобна и след това тя е станал по-дебела.  Да под4ертая, 4е на следващия ден я нямаше. Деня на теста ми беше 30 от цикъла, който е нередовен. И още нещо от 5-6 дена меря темп, която вместо да спада се пока4ва като тази сутрин е 37.1.  Praynig

# 1
  • Мнения: 9 901
моят първи тест показа много бледа черта. Обаче на опаковката на теста пише изрично резултатът да се търси между 5 и 10 минути. След това време резултатите се считат за невалидни.

# 2
  • Мнения: 1 259
На теста пише,че трябва да се отчете резултата след 10-тата мин. не по-късно от 15.При мен беше бледа втората чертичка,и два дена си го пазих тя си стоеше такава Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Защо не си купиш един тест от аптеката, но от "лентичата" не шуър чек. До сега този тест съм го ползвала 4 пъти и само веднъж излезе положителен. Втората ми чертичка след една седмица става на 6 месеца  Laughing
По принцип, ако имаш такава бледа чертичка е положителен теста, но тя се появява на 5-тата минута.
Аз те съветвам да си купиш обикновен тест!
Късмет!

# 4
  • Русе
  • Мнения: 659
При мен втората четичка се показа след ниаколко секунди - първо си направих Sure check, след няколко дни си купих друг тест - лентичка, той отчете по-бавно; а на всичко отгоре имах и кървене. Според мен Sure check показва най-бързо и най-точно. Стискам ти палци Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 423
на мен на 34 тия ден ми показа съвсем бледа почти никаква чертичка -та незнаех да се радвам ли и така почти полудях докато  след 2 дни sure check ми отчете две но тази на бременноста също беше по светла-тогава си направих и кръвен тест и вече съмнения нямаше Simple Smileспоред мен гледай да се пазиш и да не пиеш лекарства и си вземи фолиева киселина надявам се ,че скоро ще се присъединиш към нас Simple Smileако много се вълнуваш направи и кръвен тест като мен Simple Smileмисля ,че щом си имала бледа чертичка значи има бебок Simple Smile

# 6
  • Мнения: 361
           И според мен също sure check е най добрия Peace
Направи си още един тест или отиди на лекар  Thinkingаз така направих за по сигурно  FlutterУСПЕХ
Цитат

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
направи още един тест. Аз правих поне 5 и 5те бяха с тънка бледа 2ра четичка, а  аз се си мислех "не може да съм бременна" Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 010
Много Ви благодаря моми4ета, 4е ми отговаряте!!! Благодаря Ви, много сте мили!

# 9
  • Мнения: 296
Купи си шуър блу,ако намериш,много са добри,а за най-сигурно си пусни кръвен тест за бременност.Успех! Praynig

# 10
  • Мнения: 1 531
виж в 'искам бебе'
КЪСМЕТ!
а после да дойдеш и в отчетни за парил ти желая Mr. Green

# 11
На мен ми се случи абсолютно същото нещо. Shure chek ми показа много бледа черта след няколко часа, температурата ми беше все около 38,6 и на следващия ден при температура 37,0 ми дойде. Правих още един тест, лентичка и беше отрицателен, и всичко това при 10 дневно закъснение.

# 12
здравейте и аз сам съсъ същия проблем много много бледа втора линиика след 2 дена д бест тест никаква линия ужас.ама не ми идва спи ми се температурата не ми е паднала гади ми се от цигари.на кой ден от закъснението ви даде трърдо положителния резултат??

# 13
  • Мнения: 296
Мимаааа,това според мен ти е най-малкия проблем:) Спокойно ако има бременност ще отчете,ако не днес,то след два дни. Моите тестове бяха положителни 4 дни преди цикъла   Laughing

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Първия ми положителен тест беше на следващия ден след закъснението, едва доловима бледа чертичка, сега 10 дни след първия тест вече е много по - ярка Simple Smile
Успех ви желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт