Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, налага се да направим изледвания за алергии на моя племенник в София. Предстои му операция и в последния момент ни казаха, че трябва да му ги направим. Някой може ли да ми препоръча добра клиника и специалист? Ако може и координати-още по-добре Smile Благодаря предварително на всички!
Цитирай

София

щом е за операция предполагам това са тестове за алергия към упойки...
редно е като го приемат преди процедурата те да ги направят, както разни други....
Цитирай

София

Би трябвало докторите, които ще го оперират да ви насочат къде да му направите тестове  Peace.

Иначе телефона на Клиниката по алергология, където правят такива тестове е 02/ 923 06 32. Обадете се и попитайте за подробности. Клиниката е към болницата преди Света Екатерина - зад бариерата, но не знам как се води като име - май беше МА  newsm78
Цитирай
Много благодаря Ninche! Наясно сме, че преди самата операция трябва да му се направят тестове за алергии към упойките, но според мен просто искат да са наясно дали няма някакви други, защото самата операция е доста тежка и дълга.
Цитирай

София

Ами дано съм ви била полезна - аз по-скоро си мислех, че трябва да направите тестове във връзка със самата операция, упойки и т.н., а не тестове към алергии като цяло. Дано там могат да ви помогнат и за такива тестове също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.