Хомеопатия и акне

  • 3 685
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Искам да споделя на всички, които имат проблемна кожа да се посъветват с лекар спеиалист по хомеопатия. Аз имам този проблем, на 28 години съм и не мога да кажа, че съм много зле, но достатъчно, за да се чувствам некомфортно. Аз писах малко в една от темите за акне и проблемна кожа по случая. Засега съм много доволна от лечението - пия хомеопатичните лекарства вече 1 месец и кожата ми се чувства спокойна и досега от дълго време насам не ми е излязла пъпка, смисъл подкожни, болезнени, каквито бяха моите. Моят лекар ми каза, че за всеки схемата е много индивидуална, така че не виждам смисъл да пиша какво точно пия, защото за разлика от мехлемите, които сами си предписваме, това не можем да си го предпишем сами. Разбира се, за белези и следи от пъпки си правя козметични процедури. Дано с писаното помогна на момичета като мен и който иска нека пробва, поне не вреди. Аз пак ще пиша за моето състояние. Peace

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1
Здравей Colourful,
разбирам, че това което ти е предписал хомеопатът е много индивидуално но  бих искала да споделиш какви са препаратите и в какви разреждания ги приемаш.
Скоро бях чела в една френска статия за 2 препарата ( не намирам къде записах имената) Но така и не намерих тези разреждания в аптеките. Предполагам, че не ги внасят.
Ще ми е интересно да разбера какви са препаратите и как върви лечението при теб.

Общи условия

Активация на акаунт