Мили кулинарки,как сте с килограмите?

  • 10 444
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 975
22.3,уж съм в нормата но по добре бих се чувствала с 4-5 килца по малко.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 481
16.38, под нормата, явно само на мъжо се отразява Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 958
Зле много  ooooh!

# 18
  • Мнения: 9 776
19.53 - Ок съм. 158 см, 50 кг. Ама това е откакто не ям купено сладко никакво. Иначе с друго не се ограничавам. Вечерям рано. Имах по едно време тенденция към заобляне покрай форума, но му свикнах Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 9 853
Не знам какъв ми е индекса,но съм дебела доста. Grinning

# 20
  • Мнения: 2 708
Аз пък съм малко скептична към този индекс, защото ме изкара 22,9 а съвсем не бих се нарекла слаба. Пухкавка, с паласки и лекинко шкембенце - да - как му викаха на това - любовни дръжки hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaЕдно единствено лято, бях с 10 кг по-малко от сегашните и смея да твърдя, че тогава най-накрая се харесах. Но това беше саааааамо едно лято Joy Joy Joy И от тогава си мечтая за тази визия и не и не  и не, а с тези торти и вкусотии, просто се побърквам - всичко ми се лепи. Ама всичко. Затова и спрях да пиша малко в любимата си тема, щото категорично обявих бойкот на готвенето..... Той пък взе Бобето реши да се разготви - то не бяха пържолки на скара, агнешко в марината на скара и като капак шарлота с круши и къпини  ooooh! идеше ми да се гръмна просто..... а върви не яж де Blush

Между другото, поздравления за темата Селма. Simple Smile и аз си мислех същото да направя някой ден, ама се чудех, дали няма да се приеме неправилно темата и да ме изгонят позорно от тук Simple SmileSimple SmileSimple Smile Аз също винаги съм се чудела как успяват някои хора да ядат и да не им личи....

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
В норма съм- 21,19

# 22
# 23
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 624
Умерено дебела съм (над нормата)... че и красива, и умна, че и в разцвета на силите си  Laughing
Също като Крисче съм - една тортичка да погледна и вече съм качила 3 кила... Затова и не смея да припаря в Тортената тема, че ще излезна оттам търкаляйки се  Laughing

# 24
  • Мнения: 655
22,98-значи съм в нормата Laughing

# 25
  • Мнения: 2 587
21.56454 - в норма,но на половинката е 30.42184- много наднормено.

# 26
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Много наднормено е положението. И аз съм с Хашимото , но и никога преди това не съм била слаба. Преди четири години успях да спадна до 72 кг., но пак си възвърнах килограмите. Време ми е пак за диета. Тогава имах успех с безвъглехидратната и от днес съм на нея. Дано имам успех!

# 27
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Под нормата  Rolling Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 672
22.47. В нормата. Но ми се ще 2 кила да смъкна Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 001
Индексът е в норма  Laughing Laughing Laughing Laughing
23.
Селмааа... smile3534

Общи условия

Активация на акаунт