za glavozamaivaneto

  • 1 081
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
iskam da popitam niakoi znae li na kakvo se dwlji glavo zamaivaneto.mwjwt mie na 28 god,dali ot rabotaili ot problem niakakwv polu4ava kato zashemetiavane za sekundi.gubi ravnovesie i mu iztrwpvat za sekundi dolnite krainici.hodi na lekar no mu kazaha 4e mu niama ni6o.no kato se ima vpredvid kakvi sa lekarite v ispania,az ne im se doveriavam mnogo

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Нещо с кръвното? newsm78

# 2
  • Мнения: 368
Аз полу4авам замаиване при определени положения на врата.Легнах на висока възглавница рязко, и рязко ми падна кръвното, след това бързо го вдигнах -повръ6тане.Но съм забелязала когато ходя на вън(при изправена глава) съм добре, но като легна замаиването е ужасно-не мога да помръдна. Бяха ми казали, 4е мускулите на врата са виновиновни и да ги "укрепна" ,по4ивка ,и е 4есто сре6тано при жените.Последните седмици сум по добре и внимавам  да не правя определени движения .Не знам при теб дали е съ6тото

# 3
  • Мнения: 2
ami ne znam to4no kakvo e.nee na men na mwja mi se poiaviava nee redovno no az ve4e zapo4vam da se pritesniavam dali niama niakakwv problem

# 4
  • Мнения: 2 110
Аз нищо не можах да разебра от написаното на латиница ?! ooooh!

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Аз нищо не можах да разебра от написаното на латиница ?! ooooh!

iskam da popitam niakoi znae li na kakvo se dwlji glavo zamaivaneto.mwjwt mie na 28 god,dali ot rabotaili ot problem niakakwv polu4ava kato zashemetiavane za sekundi.gubi ravnovesie i mu iztrwpvat za sekundi dolnite krainici.hodi na lekar no mu kazaha 4e mu niama ni6o.no kato se ima vpredvid kakvi sa lekarite v ispania,az ne im se doveriavam mnogo
искам да попитам някой знае ли на какво се дължи главо замайването.мъжът мие на 28год. дали от работа или от проблем някакъв получава като зашеметяване за секунди,губи равновесие и му изтръпват за секунда долните крайници.ходи на лекар но му казаха че му нямало нищо.но като се има впредвид какви са лакарите в испания,аз не им се доверявам много

# 6
  • София
  • Мнения: 38 199
Ако е от ниско кръвно - имаше цяла тема по-назад.

# 7
  • Мнения: 2 005
Да не би да са вестибуларни кризи ... newsm78

# 8
  • Мнения: 2 110
Изтръпване на крайници и главозамайване ,по скоро ми прилича на защипан нерв , шипове  или преумора !

Благодаря ти  ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊ ! не мога изобщо да чета тези букви !

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 13:50 от Сиси♥

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Проблеми с оросяването, вестибуларния апарат или кръвното. Поне за това се сещам.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
проблем с кръвното,особено ако е ниско много.
вестибуларен апарат.
анемия.
шипове-най-вече на врата.
прищипан нерв.
преумора.
безсъние.
нека си пусне профилактично общи изследвания.
и да отиде на още един лекар.

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз мисля, че са шипове или прищипан нерв.

# 12
  • Мнения: 75
Ами да иде на невролог,може да се наложи снимка на шийни прешлени Peace

Общи условия

Активация на акаунт