Св. Константин и Елена наближава и с късмет всекиго дарява! (18-24.05)

  • 11 897
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 453
Здравейте и от мен в хубавата темичка на Алчо  Hug

Не мога да я пропусна както виждам и други стари муцуни - много ми е приятно да ви 'видя' , момичета.
Мамче, мисълта е хубава, аз по принцип съм такава - в смисъл, че най-дребната радост може толкова да ме зарадва, че да я възприема като 'чудо' - ама пък и в другата крайност изпадам... нищо де, ша се търпя каквато съм, няма как.
Искам да поздравя новите ни и стари бремелинки и да им пожелая само най-приятни изживявания оттук насетне.
Искам и да поздравя всички, които имаха поводи да празнуват напоследък!
Съжалявам, че не съм се включвала... и аз не знам защо всъщност...
Но ви чета редовно и ви   Hug всиииички до една (и един)

# 46
  • София
  • Мнения: 1 220
На всички надяващи се и чакащи  EFP fingerscrossed
Mile, shosho пожелавам ви добър улов, после да ни се похвалите с положителни екстри към него  Hug
*Jeny*, честити розови гащи и от мен  Peace Така си мечтая и аз за една принцеса, ама няма.. Затова ще се тормоза с килата, там поне знам, че няма празно  sohappy. Пък и преди морето малко да съм с втален силует, и да ми дойде самочувствие  Laughing

Мечтая си за ето това  newsm17

# 47
  • Мнения: 609
хайде и аз да се запиша,че в сряда НЕ ЧАКАМ ЛЕЛЯТА  ,макар че ми казаха,че няма шанс да е станало ,като нямах фоликул,но аз пак си се надявам  Crazy

Бебка, питай Аманита за неспукания й фоликул... вече е в седмия месец.  Laughing Hug
Praynig Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 3 860
Оппа  Joy търкул и аз в темичката на Алчо  Joy
Дано ни е на късмет и ние да хванем най-накрая яйцето  Laughing
Честити розови гащи на Жени   bouquet
Аз да ви кажа в четвъртък съм на преглед в клиниката на Щерев Sad престраших се най-накрая пък да я видим каква ще е работата  Rolling Eyes
Точе (Лана), Щица специални  Hug и при мен и малкото ми позитивизъм и вяра май вече изчезнаха  Rolling Eyes
Успешна седмица на всички   Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 617
Кате-пате, стискаме палци за прегледа!  Hug

# 50
  • Видин
  • Мнения: 4 921
хайде и аз да се запиша,че в сряда НЕ ЧАКАМ ЛЕЛЯТА  ,макар че ми казаха,че няма шанс да е станало ,като нямах фоликул,но аз пак си се надявам  Crazy

Бебка, питай Аманита за неспукания й фоликул... вече е в седмия месец.  Laughing Hug
А, моля,моля, в 8 месец съм  Crossing Arms Ама айде от мен да мине, ще ти простя  Laughing
Ей, чак легенди се носят за мен по форумите  Joy След по-малко от месец и половина(живот и здраве) ще ви пусна снимки на моя неспукан фоликул  Grinning

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 17:29 от amanita

# 51
  • Мнения: 2 617
хайде и аз да се запиша,че в сряда НЕ ЧАКАМ ЛЕЛЯТА  ,макар че ми казаха,че няма шанс да е станало ,като нямах фоликул,но аз пак си се надявам  Crazy

Бебка, питай Аманита за неспукания й фоликул... вече е в седмия месец.  Laughing Hug
А, моля,моля, в 8 месец съм  Crossing Arms Ама айде от мен да мине, ще ти простя  Laughing
Ей, чак легенди се носят за мен по форумите  Joy След по-малко от месец и половина ще ви пусна снимки на моя неспукан фоликул  Grinning

Вече?! Извинявай!   Embarassed Сметнах грубо от май до юли, ама криви са ми били сметките. Laughing
Погал по тумбачето от мен! Hug

# 52
  • Мнения: 452
Здравейте Мацки и Мацок Simple Smile/нали има един мъж/

Не съм писала отдавна, но ви следя отстрани  Simple Smile

Днес неможах да се сдържа и накрая на деня поне се записвам в темичката на Алчо!

Желая на всичси успех в ловуването и нечакането.........

# 53
  • Мнения: 576
Манчо, гоня те по форумите !!!  hahaha

Ще му нащипем дупенцето и бузките на твоя неспукан фоликул


Успех на всичкиии !!!
И пак казвам, в най-черните дни изгравя неочаквано слънце  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 220
Оппа  Joy търкул и аз в темичката на Алчо  Joy
Дано ни е на късмет и ние да хванем най-накрая яйцето  Laughing
Честити розови гащи на Жени   bouquet
Аз да ви кажа в четвъртък съм на преглед в клиниката на Щерев Sad престраших се най-накрая пък да я видим каква ще е работата  Rolling Eyes
Точе (Лана), Щица специални  Hug и при мен и малкото ми позитивизъм и вяра май вече изчезнаха  Rolling Eyes
Успешна седмица на всички   Heart Eyes

Душата  Hug Hug Hug Стискам ти палци силно и здраво  Hug Hug Hug
Не знам, аз се изчерпах към вяра и към оптимизъм, толкова ми е смотано, че ми идва де се гръмна.
В такава дупка не съм попадала никога до сега, дано скоро да се измъкна
   Laughing

# 55
  • Мнения: 452
Хей Toche горе главата мила  Hug Heart Eyes

Аз да ви се оплача някаква алергия ме е хванала с тия цъфтежи и сега ме сърбят очите и съм заглъхнала  Sad не смея да пия лекарства ...

# 56
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Здравейте,момичета и от мен.Най-накрая се завърнах. Grinning Надявам се  да не сте ме забравили. Wink

Много,много ви благодаря за стиснатите палчета,за подкрепата,която ми оказахте,за това че мислехте за мен и ме зареждахте с

положителни емоции  bouquet

Дано да съм ви на късмет и да ме посрещнете с много положителни тестчета и бебенца. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 609
добре дошла

# 58
  • Мнения: 1 496
Здравейте момичета Simple Smile . Пожелавам на всички хубава седмица . Днес бях на лекар за възпаление на лимфните възли и лекарката опипа и гърдата и каза 4е съм за мамография , отидох и на друг лекар , а той каза 4е можело да мина екограф . Ще съм ви благодарна за съвет ако някой е преминал през нещо подобно да ме посъветва какво да правя .

# 59
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Здравей issi 82!  newsm51

Точно вече бях решила отново да ти звъня по телефона и да чуя как си, и ти се появи!

Надявам се, че си добре, коремчето слуша, и.... сте готови за нови бойни действия! Аз тебе чакам, така че давай да даваме!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт