Диета с гречка (елда)

  • 173 539
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
LENOK. от къде купуваш течен парафин?!  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 385
от аптеката

# 77
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
От утре съм с вас! Party

# 78
  • Мнения: 183
Sunnymoon ,*Миленски* ти отговори, от аптеката се купува, на опаковката пише""леко слабително средство . При мен лично няма такова действие.

# 79
  • София
  • Мнения: 385
Аз ползвам какви ли не разхлабителни средства, та не знам на кое от всичките дължа ефекта.
Сутрин пия топъл чай на гладно, после ям овесени трици и смляно ленено семе, понякога - течен парафин...
Но истината е, че ако добавям всеки ден към менюто си по 1 плод и по 1 салата няма да имам нужда от всички тези добавки.Само че не винаги имам време да пазарувам. Cry

# 80
  • Мнения: 657
Момичета, някой започна ли ечемика? Ако има такъв нека каже как се чувства и какви са резултатите? За мен елдата беше супер и смятам пак да повторя.

# 81
  • Мнения: 183
Почнах по моя си начин,но издържах само 1.5 дни,бях постоянно гладна,не се мерих след 1-я ден.Сега пак карам на елда, с нея се чувствам добре  и не изпитвам глад.

# 82
  • София
  • Мнения: 239
Хайде да подбутна темата, че изостана  Simple Smile След три дена на диета и съм 1.5 кг назад  Grinning. За мен много добър резултат. Не съм зверски гладна по цял ден. Не я спазвам съвсем стриктно, слагам по малко извара. Дано стигна до края   Praynig

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ечемик къде да си намеря? Днес ще ида до едно магазинче на Лечител да видя,ако не намеря,в сряда ще си ходя във Варна и там на диетичните магазини ще потърся въпросният полиран ечемик  Thinking

# 84
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравейте Simple Smile
Скоро не е писано в темичката но реших да се запиша,тъй като от утре смятам да се пробвам на диета с Елда,малко ми е странно как ще я ям,като я гледам,как изглежда сега като я купих но съм навита да опитам Simple Smile
Сега ще се върна да ви изчета от начало.

# 85
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не е лоша елдата. Сега както масово дават ечемика на тия дето имат ниви,незнам дали става този ечемик да се измие хубаво и да се свари. По магазинните така и не намерих  ooooh!

# 86
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте!  Hug
Никой тук не е писал от много време! Аз обаче повдигам отново темата от дебрите на забвението, защото елдата започва да замества едно от храненията ми и в момента се опитвам да изчета всичко свързано с нея.
Освен това открих една шведска диета, която изглежда много щадяща и реших да я споделя тук:
http://mama-didi.info/2009/10/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0% … 0%BB%D0%B4%D0%B0/
Момичета, има ли несподелени резултати при вас след диетуване с елда?

# 87
  • София
  • Мнения: 807
Мдаа... аз така или иначе - започнах!
Вчера на обяд и вечерта ядох елда! И тази сутрин съм съм -900 гр. в сравнение с вчера сутринта.
Но ще го броя от днес за първи ден, тъй като и закуската я направих също с елда, но прибавих 2 суп. лъж. овесени ядки, няколко стафиди, една сушена слива и останалото - елда.
обяд - елда с малко сирене
вечерята - същото
общо за деня - 200 гр. елда /1 чаша, която залях с 2 и малко чаши вода/
Хубав ден на който ме прочете!  Hug Grinning

# 88
  • Мнения: 4
Здравейте Hug
Темата ми е интересна.В момента съм на Система -60 , но там също се препоръчва елда ,така че ще следя как са нещата
при вас.Вече си купих елда и сега ще пробвам да заместя едно ядене с нея.Надявам се да ми хареса ,защото доколкото
прочетох има много полезни свойства.Имам отци по краката и се надявам да помогне.Успех Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 807
Боби  Hug и аз се запалих от Системата /аз прескачав често във вашата тема/  Wink , пробвах онзи ден елда и като ми хареса се разтърсих и намерих тази тема с диетата, а олекотеният вариант /със заместване на едно хранене с елда/ ми дойде от шведската диета:
http://mama-didi.info/2009/10/%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0% … 0%BB%D0%B4%D0%B0/
Ще се опитам до края на седмицата и трите хранения да са само елда, пък да мидим...
Успех! Със сигурност ще помогне!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт