Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Младост 4

И ако сте останали доволни...какъв точно сте ползвали,има ли значение колко време след раждането го слагаме за първи път и каквото друго сметнете за интересно?
Цитирай

Аз ползвах едни еластични гащи, дълбоки са доста и обхващат много добре отпуснатият корем след раждане. И двата пъти, много ми помогнаха, прибра ми корема напълно.

Цитирай

Аз ползвах едни еластични гащи, дълбоки са доста и обхващат много добре отпуснатият корем след раждане. И двата пъти, много ми помогнаха, прибра ми корема напълно.

Аз също. И при двете деца ми помогна много, корема се прибра много бързо  Very Happy
Цитирай

Острова на изкушението

В началото след раждането сложих един колан, но много бързо ми стана голям затова сложих върху него още един и имаше резултат.
Цитирай

при мъжа когото обичам

Аз лично още на другия ден сложих,колана на мъжа ми,който използваша във фитнеса.Той по принцип е за топене не мазнини,но на мен ми свърши чудесна работа.Представлява широка лента от някакъв плат,която е гумирана от вътрешната страна и се залепва колкото стегнато искаш.Сега пак мисля да го използвам Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.