Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Извинявайте, че ви занимавам мацки, но имам проблем.. Като всеки младеж, които е в пубертет имам косми по краката. Изглежда ми малко странно да отида при някоя козметичка и да и кажа. "За кола маска съм!" Според вас да отида ли или вкъщи с машинката?
П.П - Каква е цената на цели крака при обикновенна кола маска?
Цитирай

Ако е срамно,то козметичките ще умират от глад Wink
Цитирай

вкъщи

не е отивай спокойно-ходят и мъже
Цитирай
Добре.. Но има ли някой, който да ми предложи салон в кв.Люлин(по възможност 8 част) където е добро и ефективно студиото? И горе долу каква е цената за цели крака?
Цитирай

София

Не е въпросът дали е срамно да отидеш при козметичката, а дали си сигурен, че искаш да го направиш. Все пак махнеш ли ги веднъж, няма спиране. Освен ако не искаш да си ходиш "набол", което е изключително неприятна гледка, поне за мен.
Цитирай

под голямата лоза

Не е въпросът дали е срамно да отидеш при козметичката, а дали си сигурен, че искаш да го направиш. Все пак махнеш ли ги веднъж, няма спиране. Освен ако не искаш да си ходиш "набол", което е изключително неприятна гледка, поне за мен.
Грозно е след бръснач.
След кола маската не е чак толкова гадно... Whistling
Цитирай
а какво е Набол и какви са цените пак питам за цели крака?
Цитирай

под голямата лоза

а какво е Набол и какви са цените пак питам за цели крака?
Набол с малко "н" е състояние, в което космите почват да ти растат
след обезкосмителна процедура.
При бръсненето повече боцка...това е.

...а Набол не знам и аз кво е... Thinking

За цената аз не мога да ти помогна.
Епилирам се в къщи. bowuu
Цитирай

Около 20лв. е цели крака, но зависи от салона, може и повече.
Цитирай

Къде отидоха добрите стари космати мъже  Rolling Eyes
Цитирай

София

Имам предвид, че мъжките косми са значително по-дебели и твърди от женските, което значи, че и повече се забелязват, когато почнат да растат.
Цитирай

София

Стига бе , ти шегуваш ли се  Laughing Laughing Laughing че аз не мога да си запиша час от мъже за цяло тяло и козметичката ми излиза запотена все едно е ходила на сауна , всеки път като отида Laughing Laughing Laughing Добре че Буги Барабата си взима само връхчетата  Laughing, че няма да успеем да се доредим съвсем . Отивай като си рекъл да метросексуалничиш, ама и аз като преждеговорившите си обичам ооонези старите косматички мъже дето са ми някак по-секси и ме карат все още да фантазирам  Love Love Love
Цитирай

София

Чакай сега и аз да те оплюя  Peace Махни оперението, но  ръце и крака не пипай  Sick  Мъж без косми по крайниците, не е мъж в моите очи  Peace

Обаче що си мисля, че се гъбаркаш с нас  hahaha
Цитирай

Не знам дали е на шега или не, но в последните години момчетата масово се епилират. И сякаш са все по-малко мъжествени в старомодния смисъл на думата. И като физика, визия, държание. Или еволюират или ние остаряваме.
Цитирай

Варна

... И сякаш са все по-малко мъжествени в старомодния смисъл на думата. И като физика, визия, държание. Или еволюират или ние остаряваме.

Нито съм остаряла, нито младежите еволюират. "Оскубаните пилета" не ги броя за мъже, мерси. А за поведение дори не ми се говори. Добре, че вече съм намерила мъжа до себе си, който също се обезкосмява, но след това не прилича на гол петел  Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора