Депозит - къде е най-изгодно да си направя депозит?

  • 77 483
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 4 244
http://e-vestnik.bg/18712 - малко подробности по случая.

# 286
  • Мнения: 341
И аз тук.
Имам проблеми с Пощенска банка и сега се колебая между ОББ, ДСК и Райфайзен. Моля да не ми предлагате други, защото гледам да имат офиси и в родния ми град Simple Smile

# 287
  • Мнения: 1 309
И аз тук.
Имам проблеми с Пощенска банка и сега се колебая между ОББ, ДСК и Райфайзен. Моля да не ми предлагате други, защото гледам да имат офиси и в родния ми град Simple Smile
За ДСК мнението ми е категорично НЕ, за другите две не мога да кажа- не съм им била клиент.

# 288
  • Мнения: 1 656
Здравейте, докато търсих подходящ депозит попаднах на взаимните фондове на уникредит-pioneer. Някой запознат ли с тях, не открих тема, в която да си задам въпроса, благодаря!

# 289
  • Мнения: 5 678
И аз тук.
Имам проблеми с Пощенска банка и сега се колебая между ОББ, ДСК и Райфайзен. Моля да не ми предлагате други, защото гледам да имат офиси и в родния ми град Simple Smile
За Райфайзен какво ще кажете?

# 290
  • Мнения: 54 404
Какво предлага тя?

# 291
  • Мнения: 179
о не е така

# 292
# 293
  • Мнения: 6 549
За 4х4 знаех, че е 6,9...явно преди е достигал и 8.85 Rolling Eyes
Хубаво е, че вече има яснота с колко точно са намалени  Peace

# 294
  • Мнения: 731
Разгледах преди малко новите лихви в КТБ, обявени в сайта на банката от квесторите. Забелязах, че 36-месечният депозит в лева е с годишна лихва от 6%. Не знам дали която и да е друга банка предлага толкова висока лихва за дългосрочен депозит.

# 295
  • Мнения: 54 404
Да, но реално е по-малко.
Защото лихвата след първата и втората година не се капитализира.

# 296
  • Мнения: 731
Да, така е. Доколкото виждам лихвата не се изплаща годишно. И все пак най-високата лихва за същия депозит в друга банка е 5,25%, която също не се капитализира.

Във връзка с данъка върху лихвите имам едно питане. Моля, който е в час, да се включи.

За 2014 намалиха данъка върху лихвите от 10% на 8%. Обещаваха да го намаляват с 2% годишно докато изчезне напълно. Въпросът ми е приеха ли това последното в закона или само първата стъпка от намалението.

# 297
  • Мнения: 4 097
 Запис, ще следя темата, тъй като ме интересува.

# 298
  • Мнения: 5 678
Някой има ли мнения относно депозитите в Societe Generale Експресбанк?
Изобщо нещо да кажете за тази банка?

# 299
  • Мнения: 644
Някой има ли мнения относно депозитите в Societe Generale Експресбанк?
Изобщо нещо да кажете за тази банка?
Предлагат доста добри условия за сигурността, която предлагат.
Предполагам с тези депозти си финансират лизинга, който доста се разраства.

Общи условия

Активация на акаунт