Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Темата може да се възприема колкото сериозно, толкова и да се погледне на това с лека шега. Кой както му е на сърце така да пише, все ще ми е интересно.  Very Happy
Та въпросът ми е прост – държат ли ви спирачките, често ли ги използвате и най вече смятате ли, че е повод за гордост силния самоконтрол или завиждате на тези, които имат оня душевен мир, с който приемат всичките си желания, слабости и грабят с пълни шепи от живота без да им се обажда постоянно в главата „ангелския” вътрешен глас „така трябва”? И не, не става дума за някаква супер борба с пороци, а за това, че някои хора са родени с късмета просто да не ги влече, а за други да не запалят  сутрешната си цигара или да откажат  парченце шоколад   е почти като борба на живот и смърт.
Ако някой не го смята за твърде лично, може да напише за кое най често си налага да си слага спирачки, за кое никога не би се напънал да ги ползва и осъжда ли вътрешно тези, които не са като него?  Wink

Пускам темата тук, а не в Клюкарника, за да могат срамежливите да ползват опцията гост.   Laughing
Цитирай

под голямата лоза

Нанайси феродо Mr. Green
Цитирай

Нямам спирачки - във всяко едно отношение - и цигарите не мога да спра, и на хапване не устоявам, и между мен и шопинг манията ми няма бариери, и по чужди мъже се заглеждам, и на работа насита нямам... Единствено гледам да си слагам цедка пред зъбите, че се старая да приемам хората такива, каквито са. Влязат ли ми, обаче, в личното пространство - дори и намордник не ми е достатъчен....
Цитирай

София

Държат, на 100%, доказано. И да, гордея се със силния си самоконтрол, щото знам, че не е лесно.  Не осъждам тези, които не могат, но им се чудя.
Цитирай

Пловдив

да мисля че,самоконтрола е повод за гордост,но аз го нямам .Но често ми се налага да ги слагам,притисната от различни обстоятелства.
- дори и  цигарите не мога да спра, и на хапване не устоявам, и между мен и шопинг манията ми няма бариери, и по чужди мъже се заглеждам, и на работа насита нямам...
много добре казано
Цитирай

През девет форума в десети

Държат, да, слава богу.  Laughing
Не за всичко, но за това, което съм решила, държат и то здраво. Оставям си по някой порок за графата "и аз съм човек".  Mr. Green
Цитирай

out of space

Все още не са ми се изтъркали напълно гумите- държат, но понякога поддават, но то е защото сами са си решили така. Аз нямам вина  Mr. Green
Цитирай

В общи линии - да. Когато имам съмнения правя всичко възможно, да не се стига до използването им като сменя една предавка надолу Wink.
Но ако трябва да бъда честна съм пускала волана, стискам очите...пък каквото стане. И аз съм човек, както казва Кака.
Цитирай

под голямата лоза

Все още не са ми се изтъркали напълно гумите- държат, но понякога поддават, но то е защото сами са си решили така. Аз нямам вина  Mr. Green
Щом не ти поддават и амортисьорите, добре си. Не се оплаквай Whistling Very Happy
Цитирай

Варна

и аз като децата- нямам спирачки!
Цитирай

На Края На Вселената

Няколко пъти са ми изпускали и съм съжалявала след това.От тогава редовно сменям накладките. Crossing Arms
Цитирай

За да ми функционират добре спирачките се нуждая от мноооого течност за спирачки Mr. Green
Цитирай

много яка тема Smile
Принципно имам спирачки ама държат до време Thinking и изпуснат ли няма спиране  Crazy общо взето да не си ми на пътя поддадът ли  Embarassed
Цитирай

Няма какво да ми държи, защото просто нямам спирачки и никак не се гордея с това Whistling
Цитирай

на 6 ет..под звездите

Държат..дори прекалено..
не щото робувам на някакви норми, а защото си имам собствено мнение за всичко..и си държа на него..
От друга страна, осъзнавам че понякога прекалявам в манията си всичко да е под контрол или "перфектно" и сама си давам отпуск..правя всичко наопаки, глезя се и въобще - всичко, което иначе не бих си позволила в ежедневието..
Така балансирам.. Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора