Новата седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 2 163
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 1 094
А не се притеснявай много е   Nature Sunny даже.Истината май е че на мен ми се е  sleepuu и затова така ми се е видяло че е начумерено smile3527.Времето е идеално за    grinning039 и  sport027

# 31
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте Grinning
   В момента в Русе вали проливен дъжд, едвам успях да се прибера от работа и бурята започна. Страшно се стъмни, гърми, вали, ужас Sad
   Аз утре ще ходя на преглед при друг доктор. Реших малко да го сменя моя, да видим дали ще има добър резултат. Пък и да чуя още едно мнение по моя случай. Освен това лекарят, към който съм се насочила, завежда кабинета за борба с безплодието в болницата и се надявам  да ми помогне за постигането на моята мечта-да гушна едно малко сладко бебче Praynig
   Вече започвам да гледам с повече надежда и към предстоящата седмица, дано този цикъл БТ да се поразмърда малко и да отчете овулация, пък останалото си зависи от нас Blush
   Успех на всички Heart Eyes

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Бързо морско здрасти от мен, утре ще имам повече време да ви изчета, след като се върнем от моренцето. Море дръж се идвамеееееееееееееееееееееее.
Поздрави на всички

# 33
  • Мнения: 7 716
Здравейте и от мен. Морски поздрави. Laughing

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет от мен:)
много усмивки ви желая през този ден Simple Smile
Морските, къде сте?
Аз заминавам в събота за Арапя.

# 35
  • Мнения: 806
Здравейте сладуранки Hug
Желая ви слънчев Sunglasses и усмихнат  Laughingден
На почиващите- релаксираща и весела Joy
На чакаите-  само новини за  baby_neutral
На бебеправещите- много успех Peace и дай Боже Praynig baby_neutral
Морски поздрави и  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 381
здравейте,
въпроса ми е към тези, които са приемали Кломид. Възможно ли е заради приема да се наруши влагалищната среда и да се образуват гъби ?
Питам, защото при мен се получи засилено течение наподобяващо на белтъкообразна/кремообразна церв слуз няколко дена след овулацията. Беше за кратко време, след това по- слабо течение. Няма миризма.

# 37
  • Мнения: 294
Ники може би си е било ЦС, нали след ову-то започва да става кремообразна... или аз нещо се бъркам Thinking
май прекалено много се вглеждаме в такива неща,аз например се чудя защо ме болят гърдите повече от обикновенно като ми е 4ти ден след ову !?

# 38
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Момичета и този месец гадната лелка не ме подмина smile3514Идва ми да си smile3511.Докога с тези разбити надежди smile3515.Омръъъъъъъъзна ми всеки месец едно и също.Няма светлинка в тунела и това си е.И сега хайде пак наново  newsm17.Питам се няма ли край този ужас newsm78

# 39
  • Мнения: 2 381
Ами ЦС мисля, че трябва да спре след ову, както е било до момента.
Май си права, че се заглеждам много, но ме е страх да не съм направила някоя беля. Случва се за първи път.
 А за гърдите не  се притеснявай. Мен започват да ме болят веднага след овулация (с малки изключения, като този месец например, напрегнати със сутиен, обаче като го сваля - тц) като всеки ден стават все по- напргнати и болезнени докато дойде лелята. Аз съм свикнала с тях, понеже ги имам откакто ми растат цици Sunglasses
Дано обаче болките ти са предвестник на хубава навина този месец Simple Smile

Пета ще има край ще видиш  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 399
здравейте,
въпроса ми е към тези, които са приемали Кломид. Възможно ли е заради приема да се наруши влагалищната среда и да се образуват гъби ?


Може и да е възможно, но аз не съм го изпитала и не съм го Чела сред страниЧните ефекти.

И аз мисля Че е възможно да е засилена ЦС. Аз след ову винаги си имам кремообразна бяла, абсолютно нормално е. Правила съм си изследване, всиЧко е ОК, а и в книгите така пише.

# 41
  • Мнения: 2 381
няма такъв посочен  страничен ефект, аз затова питам.
В понеделник ще разбера със сигурност.
Благоадаря ти   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 324
Питам, защото при мен се получи засилено течение наподобяващо на белтъкообразна/кремообразна церв слуз няколко дена след овулацията. Беше за кратко време, след това по- слабо течение. Няма миризма.

Сега, започвам с угожорката, че не бижа да жъзлагаш големи надежди, на това което ще ти кажа.
Сестра ми ж месеца ж които забремениа, непосредстжено след или точно по време на овулацията е получила такожа течение. Беше много притеснена. По късно се разбра че е бременна. Течението се засили около края на първия месец и после изчезна.

Силно се надявам и ти пожелавам случая при теб да е същия.

Успех !!!!

# 43
Момичета и този месец гадната лелка не ме подмина smile3514Идва ми да си smile3511.Докога с тези разбити надежди smile3515.Омръъъъъъъъзна ми всеки месец едно и също.Няма светлинка в тунела и това си е.И сега хайде пак наново newsm17.Питам се няма ли край този ужас newsm78

Peta скъпа, знам че е трудно и гадно, но не се предавай. Ние сме с теб. Аз като ти гледах графиката, тайничко ти стисках палтци и се молех ти да си следващата, която да ни зарадва, но явно така е било писано и сигурно е за добро.
Надявам се тази сутрин да си се поуспокоила малко. От все сърце ти желая вече да не преживяваш тази емоция newsm17 newsm51  love001

# 44
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Low_hearted, благодаря ти за окуражителните думи.В такива моменти започвам да се питам какво бих правила без форума и вас.Само вие може да разберете НАИСТИНА как се чувствам, но слава богу днес вече съм добре и най-вече спокойна.Пък и при мен картинката е сложна-до скоро нямах овулация, с една тръба съм така че трябва да улуча и подходящият яйчник  newsm12.Ама какво да се прави-ще се борим с гадния живот smile3516 box

Общи условия

Активация на акаунт