Бонови книжки и дивиденти

  • 21 172
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А от "Мултигруп"  - нищо, никога не бил плащал на хората дивиденти. 

добре, че ги продах аз моите навремето... Цели 40лв. взех, ако добре си спомням.

# 16
  • Мнения: 2 401
Кви три стотинки, бре? За 2004-2006 за раздавали по 16 стинки дивидент, 2007 са правили увеличение на капитала х3. Единствено на база тази информация това означава, че би трябвало да получиш 12 лв. дивидент и към момента да притежаваш 75 бр. акции.
Кой знае колко пъти е бил увеличаван капитала преди през тези 13 години (може и да не е, разбира се).
Порови се в нета. И следи тия работи занапред.

# 17
  • Мнения: 3 675
Може да са прави, ето какво намерих в сайта им

http://saedinenie.com/?act=show_page&id=4

# 18
  • Мнения: 592
Бедни ми народе!
И мен ме викаха в някакъв Индустриален капитал ли беше, нещо друго ли - две години ме преследваха едни от Биохим да ми платят 3.14 дивидент - еми срам ме фана да ходя да подлагам шепи и им теглих една майна. Баси и идотите. Ама това то - демокрация!!! Прееби по закон другарчето!

# 19
  • Мнения: 2 401
Може да са прави, ето какво намерих в сайта им

http://saedinenie.com/?act=show_page&id=4

Ми да, ама 4 лв. ти е само за една година дивидента, трябва да си го искаш от 2004 досега.  А от 2008 вече на 75 акции.

# 20
  • Мнения: 2 401
Виждам, че планират ново увеличение на капитала, акциите ти се множат, мацка.  Wink
Те ти протокола от проведеното преди няколко дни Общо събрание, приятно четене:

http://saedinenie.com/site_files/UserFiles/PROTOS~1.PDF

# 21
  • Мнения: 2 237
И аз имам бонова книжка и миналата година ми изплатиха 450 лв дивиденти.В Алианц.

# 22
  • Мнения: 194
Продадох ги преди години.

Взех около 100 лв.

Тъпанари и тъпни велики.

# 23
  • Мнения: 25 586
Бедни ми народе!
И мен ме викаха в някакъв Индустриален капитал ли беше, нещо друго ли - две години ме преследваха едни от Биохим да ми платят...

Ооо, я не мрънкай! Какво да кажем тези, на които им откраднаха боновете? Знае се откъде, само не се знае кой и как.  Mr. Green
Карай, нали някои хора си купиха Бугати - халал да им е!  Laughing

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз съм към "Доверие", но изобщо не разчитам на тези задължителни акции.

# 25
  • Мнения: 2 401
Бедни ми народе!
И мен ме викаха в някакъв Индустриален капитал ли беше, нещо друго ли - две години ме преследваха едни от Биохим да ми платят...

Ооо, я не мрънкай! Какво да кажем тези, на които им откраднаха боновете? Знае се откъде, само не се знае кой и как.  Mr. Green
Карай, нали някои хора си купиха Бугати - халал да им е!  Laughing

Сподели, бе Сийче, как ги гепиха.  Аз знам за едни много хора,  цял окръг, които подписаха договори за управление на акциите си, получиха пари за това и после продадоха  боновите си книжки на други, които обикаляха селата с една таратайка и ги изкупуваха на кило.  Досега никой не ги е потърсил за нищо по въпроса.

# 26
  • Мнения: 3 675
Благодаря на Минзухар за пояснението.Значи от това, което казва тя дивидентите ми са към 20 лева, в такъв случай си ги вземам Mr. Green.Аз не ги разбирам тези неща и явно съм се заблудила.Значи 4 лева на година, а не за 5 такива. Crazy

# 27
  • Мнения: 12 662
И аз имам бонова книжка и миналата година ми изплатиха 450 лв дивиденти.В Алианц.

Сигурна ли си ?Доколкото знам, няма такъв фонд.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 762
Минзухар и друга схема е имало. Ходели са по селата все при възрастни хора. Казват, че са представители на някой фонд и им носят дивидентите. Но са ги давали срещу депозитарната разписка. Хората наивни, взимат парите дават разписката. После са вадели пълномощно / сещаш се какво/ и акциите са потъвали в дън земя. Имаше голями скандали по тоя повод преди години. Страшно много хора изгърмяха.  Peace Дори взеха лицензи на доста посредници, заради това.

# 29
  • Мнения: 2 401
12 лв. ти е. През 2007 не са раздавали, вместо това си се сдобила с още акции, така, че сега имаш 75 бр. За 2008 вероятно пак няма, сега ще увеличават капитала, така, че вече ще имаш 150 акции. Както са я подкарали след някоя и друга годинка ще станеш крупна акциепритежателка.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт