Ето ги и снимките от Анталия

  • 1 028
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 545
http://photos.yahoo.com/dessita_s
Направете си и вие една виртиална почивка с тези снимки!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 082
eх, че хубаво! Синчето отсега забива гаджета а? Wink

# 2
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Леле страхотни сте, направо си се замечтах и аз за една почивчица,ама скоро май няма да видя с този моя малък бебешок.... Sad
чак догодина ще да е Grinning

# 3
  • Мнения: 4 244
Много сте хубави на снимките - личи ви че сте били в Рая! Лицата ви светят от любов и щастие! Пупупу - все на такива почивки да попадате Hug

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Dessita страхотна по4ивка ,страхотен хотел ..наистина е за хвалене . стра6но ми хареса хамака ,ех , и аз искам един ! после ще му мисля на какво да гока4а (4е тук няма едно дърво в радиус от 100 метра ). а на онази снимка на дюшека във басеина и двамата ли спите ?  Гледам снимките и си мислех как приспивам моята хулиганка ... и тя така спи -върху мен ...ако не е ...със сетни сили се примъква и се просва върху ми  Mr. Green,май и вие сте така - може и да гре6а де - от 2 снимки такива изводи си направих Simple Smile

# 5
  • Мнения: 368
Страхотен "снимков материал"! Grinning
Все такива и повече хубави преживявания ти пожелавам!
И дай Боже, всекиму!

# 6
  • Мнения: 2 825
Страхотни снимки и наистина изглежда рай. Дано все на такива хотели и почивки попадате занапред, а малкия е голям сладур, да ви е жив и здрав  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 513
Ох, чудесни са! Благодаря ти за мигът почивка, който си грабнах докато ги гледах.  Hug

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, не мога да се въздържа - направо е страхотно  Hug
Благодаря ти за удоволствието да се насладя на това наистина райско кътче  Heart Eyes

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Чудесни снимки. И Борис колко е пораснал Simple Smile и като гледам веднага си е намерил приятелчета

# 10
  • Мнения: 4 212
ммм, супер снимки и супер по4ив4ица сте си направили. Представям си само миговете на удоволствие и за трима ви.  Heart Eyes Много екзоти4но, голяма красота.

# 11
  • Мнения: 780
И мен ме накара да се размечтая  Tired, но като зная какъв екшън е при нас като тръгнем с двете  ooooh!, чак не мога да ви се начудя как го постигнахте това спокойствие с дете!
Личи си, че сте изкарали страхотна почивка! Блазе ви!  Hug

# 12
  • Мнения: 980
много красиво местенце сте си намерили. Hug
И малкоя герой е толкова порастнал Crazy
Радвам се, че добре сте си прекарали Laughing

# 13
  • Мнения: 4 390
Страхотни снимки!
Много екзотично, прииска ми се да съм там. Simple Smile
Когато сте най-зле, така да сте!
Поздрави.

# 14
  • Мнения: 1 072
Деската, явно умеете да ловите красотата и спокойствието. Прекрасни снимки.
4акаме те да разказваШ.
Боб4е бьбри ли неЩо?

Общи условия

Активация на акаунт