Днес ми е мъчно, защото.... 11

  • 27 851
  • 455
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мерси за честитките, момичета!   bouquet
Вчера изкарахме ден със смесени емоции. Сутринта доста си поплаках, но като почнах да приготвям храната за гостите и се поразсеях. А после като гледах как едни дребни сладури щъкат из къщи и си играят един с друг, с балоните, с морското ни свинче, и ми беше много хубаво. Всички деца поред духаха свещичките на тортата, единият юнак даже се пресегна и си пъхна пръстчето в пламъка, че имаше малко тревога. Но беше един чудесен рожден ден с липсващ рожденик, който ни гледаше от снимката в ъгъла.
Дано му е харесало...

# 61
  • Мнения: 377
със закъснение за което се извинявам искрено
Честит рожден ден, Криси!  party006
Лилибон  Hug

# 62
  • Мнения: 3 166
Лилибон, една буца ми е заседнала в гърлото и горчи ли, горчи...
не съм в състояние да кажа каквото и да е...

Крисинце, мъничък,...

# 63
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мъчно ми е...
много...
не познавам този, който си е отишъл, но разказа на сестра му....направо нямам думи....
боли ме за тези, които са останали и ще страдат с години.... дано намерят сили да продължат без любимия им син, брат, съпруг.... дано намерят утеха

Лилибон, мен не знам защо, но освен тъга - има и светлина в теб и в празника без рожденник
както бе писала Ле Гуин - за мен малкия Крис, неговата история са като празна чаша пълна със светлина за тези, които умеят да виждат
ти мина през ада, но носиш много светлина за тези, които се докосват до теб....също като Искрица....
вашата майчина обич и всеотдайност, както и мъдростта и силата с които продължавате да живеете живота...тези неща са като вълшебна светлина в мрака на тежкото ни ежедневие....
цялата ти примиреност и спокойно достойнство в случващото се.....нямам думи с които да опиша благодарността ми, че те познавам виртуално - твоя пример ме кара да се замисля в ежедневието си и много пъти е съживявавл сърцето ми за истинските неща в живота....
уфх много объркано писах, но ми е мъчно напоследък с тежи жестоки катаклизми в нашия свят и исках да кажа, че някои хора като теб носят светлина за другите и ги карат да се замислят как си живеят живота....
просто исках да кажа - поклон на светлата му памет на малкия герой, който накара хиляди майки да се замислят какво имат и колко е ценно всъщност "малкото" което имаме.....и колко малко всъщност ни трябва стига да имаме очи да видим и сърце да усетим навреме!     поклон и пред теб и помощтта която оказваш напук на болката си!

а мен ми е много тъжно.....не за тези дето ги няма, а за нас слепите, закоравелите и тези дето в забързаното си ежедневие мачкаме дургите и не виждаме нищо щото сме слепи...най-същественото било видимо само със сърцето...е ние май вече сме без сърца.....

# 64
  • Мнения: 533
.......ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКИТЕ НИ АНГЕЛЧЕТА!

# 65
  • Мнения: 3 016
.......ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКИТЕ НИ АНГЕЛЧЕТА!

               

# 66
  • Мнения: 1 163
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК милички дечица- baloni baloni baloni Flowers Rose Flowers Rose

# 67
  • Мнения: 5 138
Едно дете го няма на земята
едно дете няма да празнува с мама
защото преди една година на този ден
изпълнен с хиляди детски усмивки
то издъхна в майчините ръце .

ПОЧИВАЙ В МИР ПРЕСИЯН !
ЕДНА ГОДИНА БЕЗ МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ
ЛИПСВАШ МИ МИЛИЧКО !
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 68
  • Мнения: 1 163
anelia_zlatanova  Cry Hug
за теб мъничък Пресиян Flowers Rose  party006

# 69
  • Мнения: 123
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК СКЪПИ НАШИ АНГЕЛЧЕТА!!!
Където и да сте - знайте , че ние Ви обичаме безкрайно!!!

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 70
  • Мнения: 26
Не знам дали тук е мястото ,но.....
искам да пратя цялата си обич на мой много близък приятел,който вече 4 години не е сред нас!почина нелепо от мед грешка
Ники където и да си ,ние те обичаме и винаги ще си с нас!Някога някъде пак ще сме заедно!

# 71
  • Мнения: 493
   baloniЧестит празник мънички непрежалими АНГЕЛЧЕТА.Дано там където сте сега да сте добре Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers RoseАnelia_zlatanova Sad Hug

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 1 144
Aneliа_zlatanova, твоят Пресиян е жив в твоето МАЙЧИНО сърце
 Flowers Rose Flowers Rose за Преси!
 Hug за теб!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 956

Честит празник на всички ангелчета   Party Time
Дано са щастливи там....




За малкия Пресиян  Flowers Rose Flowers Rose

# 74
  • Мнения: 510
Честир празник милички наши Flowers Rose Flowers Rose baloni

Общи условия

Активация на акаунт