5 месец и килограми

  • 7 263
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте мамчета ! Искам да задам въпрос за 5 месец колко горе-долу са нормално качените килца? Аз съм в 5 месец и съм с 4 килограма отгоре това добре ли е ? newsm78

# 1
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Аз в петия  бях наддала по-малко и от теб, защото първите три от повръщане свалих 3 кг., а до четвъртия въобще не ми личеше и си ходех с дънките.

# 2
  • Мнения: 46 508
Всяка бременност е различна, аз все още нищо не бях качила /но забременях с много килца отгоре, това пак има значение/.

# 3
  • Мнения: 7 186
Нормално е. В първите 2 триместъра по килце на месец/ може и по- малко/, в третия триместър- по 2 килца месечно- ей ти ги 12- като по учебник. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 553
Аз сега съм в началото на 5-ти месец и съм вече +5кг, опитах се да се ограничавам в яденето - например днес за закуска ядох овесени ядки, за обяд една супичка. И ми стана зверски лошо ОТ ГЛАД Embarassed Падна ми кръвното и сега ям шоколад да се пооправя.Така че колко си качила или не си няма значение, при всеки е различно, важното е да се чувстваш добре Simple Smile

# 5
  • Мнения: 456
Наистина е относително, но ми се вижда добре. Обаче да ти кажа , те килцата се качват най-много накрая. Wink.  Като родиш живот и здраве, ще намериш начин да ги свалиш. Лека бременност и раждане ти желая!!! Grinning

# 6
  • Мнения: 949
АЗ СЪМ +10.

# 7
  • Мнения: 296
Аз съм +3, но ям предимно плодове и салати, друго просто не ми се хапва, нося си абсолютно всички дрехи, все още ми стават, не знам докога обаче Wink

# 8
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз съм в края на 5-ти месец и съм качила 5 кг, не се ограничавам. От 2 седмици обаче дрехите започнаха да не ми стават. Знам, че най-много се качва към края

# 9
  • Мнения: 5 299
До 6-я месец качвах по 1кг

# 10
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз в 5 ти м. бях ка4ила 4кг, сега съм в 37г.с. и съм общо ка4ила 12кг, хи4 не ми се вийда малко и ми е доста тежко, ям много плодове и зелен4уци, но понякога си угаждам с пала4инки и сладкиши Embarassed

# 11
  • Мнения: 7 091
Аз съм на края на 5-ия, 22 г.с. и съм качила само 2, но се скъсвах от повръщане до скоро, сега по-малко повръщам, но имам повече апетит. Наблягам на салатите и плодовете Wink

# 12
  • Мнения: 215
Ceci , аз мисля , че се движиш много добре . Въпреки , че без да искам да те плаша и аз бях така в началото , но сега почнах да качвам невероятно бързо и сега направо ако искаш ми вярвай ме е страх да се кача на кантара .

# 13
Аз съм в 25 седмица и съм качила 4 кг, въпреки че не съм повръщала изобщо. Храня се нормално- даже понякога и в +, но.... чак понякога се притеснявам че не наддавам. Но коремът ми вече си личи малко - зависи с какво съм облечена. Все още обаче никой не ми отстъпва място в автобуса Wink

# 14
  • Мнения: 6 472
До началото на 6-ти месец бях качила 7 кг. В 6-ти качих още 2-3 от тогава до сега 1 кило. Общо към 10-11.
Твърде индивидуално е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт