Петъчна: Колко жаби целунахте, докато откриете принца/принцесата?

  • 3 135
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
само за целуване ли си говорим?
защото той може да се разкрие като принц и по-късно, все пак  Twisted Evil

Ех, ако това, което пише в подписа ти е вярно, определено не си броила жаби.  Laughing

aaa, броих, броих  Laughing Laughing Laughing
от дузината - 2-ма се превърнаха в принцове, но едва след моята нежна, тактична и енегрична намеса.  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: X
ама вие забравихте ли, че пилците се броят наесен?  Wink

# 32
  • Мнения: 593
Kаси, при мен е есен.

Ти пилци ли си целувала?  Laughing
Аз питах за жаби...

# 33
  • Мнения: 4 380

Кое е правилното място?
Винаги съм си мислила, че жаба се целува така:



С такова целуване има бая да почакаш в нещо да се превърне. Laughing

# 34
  • Мнения: 593
xenia, тогава, моля те, недей да показваш как се целуват жаби, че ще ми заключат темата!  Joy

# 35
  • Мнения: 2 011
Малко са моите  жабоци. Последният съм го целунала на правилното място сигурно, щото си стана моят принц! А ако започне да се превръща  в жабок отново - ще се моля да се превърне в Цар на Жабоците hahaha и така  Цар Жабок ще си имам у нас  Rolling Eyes
То и аз съм една Кекерица  Sick Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 380
xenia, тогава, моля те, недей да показваш как се целуват жаби, че ще ми заключат темата!  Joy

Няма, всеки сам да се сеща. Joy

# 37
  • Мнения: 212
Две жаби....и двете временно се бяха превърнали в принцове,но малко след това си вазвърнаха краставата зелена форма.....
Надявам се,че последната жабка,която се превърна в принц да си остане така завинаги Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7
Аз целунах малко жабоци, ама се чудя този дето си го взех за съпруг какво точно ще да е. След леко сритване по кокалчетата става мил и прекрасен като принц, ама има и моменти, в които грам тактичност няма в него  Joy

# 39
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
............След леко сритване по кокалчетата става мил и прекрасен като принц, ......................35:
Ето, ще стигнем до истината на изкуството да се целуваме Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 156
аз имам способността като поцелувам известно време някой принц, той сам да се изненада от себе си какъв е жабок  Wink

# 41
  • Мнения: 13
При мен случая е различен! Винаги съм се целувала само с принцове, а после някои са се превръщали в обикновени жаби! Grinning

# 42
  • Мнения: 3 066
С него!

# 43
# 44
  • Мнения: 5 710
5-6 ...някои доста крастави...

Общи условия

Активация на акаунт