Какви сокове след 1 год.

  • 1 933
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте   Hug , от кога може и вие от кога започнахте да  давате соковете на  Капи джуниар . Или ако може  да споделите какви сокове давате/хте .

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
След 1 год давам вече всякакви. Предпочитам детски, но когато не намеря давам каквито има.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Конкретно за Капи Джуниър-на 5 години и половина ги опита за първи път. Не смятам, че са добра идея за малко дете, обаче.

Иво пропи сокове доста късно и все още пие сравнително рядко.
Ако ще е готов сок от кутийка, нека поне е нещо, за което се твърди, че е 100% сок. Капи Джуниър не са такива.

# 3
  • Мнения: 5 183
Ако ще е готов сок от кутийка, нека поне е нещо, за което се твърди, че е 100% сок. Капи Джуниър не са такива.

На същото мнение съм.
Моят син пропи сок много късно - към 5 година сигурно
И все още си предпочита вода

# 4
  • Мнения: 1 062
Детето ми е на 1г.10м. От готовите (купешки) сокове е пила 2 пъти, защото видя кака си и поиска. Иначе, целенасочено никога не съм давала. Давам единствено прясно изцеден сок, и то рядко.

# 5
  • Мнения: 27 524
Капи не одобрявам  Stop

Давам на Криско от тези - стопроцентови са, без захар и консерванти. С вит. В, С и желязо.






# 6
  • Мнения: 2 149
След 18 месеца прояви интерес.Давам натурални сокове без добавена захар и консерванти.А от скорои фреш портокал пропи Wink

# 7
  • Мнения: 15
Давам на Хип, разредени 1:3 с вода.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
след 1г. всякакви

# 9
  • Мнения: 15 379
Давам фрешове, портокалов прясно изцеден сок му е невероятно любим, щом види цитруспресата и примира от удоволствие Grinning.
Инцидентно съм давала сок от кутия, изобщо не ги одобрявам, беше просто изключение.

# 10
  • Мнения: 284
Малката ми дъщеря е на почти 4 години.Такива сокове не давам.Само фреш.Инцидентно съм й давала да си опита два пъти,и то защото останалите деца пиеха на РД.

# 11
  • Мнения: 552
Давам на Хип, разредени 1:3 с вода.
И аз такъв сок давам,разреден 1 към две в полза на водата.Не обича просто много,много чиста вода Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 519
  Всяка сутрин им правя сок от ябълки и моркови.Понякога добавям или портокал,или круша или някакъв друг плод.Но винаги имам резерва едно шишекупешки,на "Сонда" например,ако не смогна сутринта да изцедя.Общо взето моите принцески обичат много течностите( с изключение на чай).

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Давам на Криско от тези - стопроцентови са, без захар и консерванти. С вит. В, С и желязо.


 С какво са подсладени?Заинтригувах се какви сладки неща давате на децата от темата за захарта Simple Smile

# 14
  • Мнения: 529
Аз не давам сок,изцедих веднъж ябълка и морков ,но не му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт