Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 502
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 031
Другата госпожа се казва Чавдарова и също е много готина.
Те са от новата учебна година двете. Преди това в "Звънче" бяха други две госпожи.
Градината работи, като само първите групи не са сборни. Всички останали са сборни групи до 15 септември.
Днес нямаше голям наплив от деца в градината.

# 31
Градината определено си работеше днес и да внимава следващия, който се оплаче от липса на места в градините.
Днес за малко да върнат детето ми......, защото беше единственото в цялата група........
Главата ми нещо нещо не го побира това!

Ин@, Алекс досега не ходеше ли на ясла?

# 32
  • Мнения: 1 371
...Ин@, Алекс досега не ходеше ли на ясла?

Ходи в яслена група, но към ОДЗ. Всъщност той си се води в старата градина в момента. От 15.09.2009 ще му прехвърлят документите в 167 ЦДГ.

..Каква му е фамилията? К..

Имаше 3-ма от 4 Александровци в тази група.

К...
Явно сме в една група.   HugКато се замисля, ми то е нормално, защото директорката каза, че ще ги раздели на първото и второ полугодие. А той е януари 2007. Не че имат разлика с родените ноември и декември 2006.  Simple Smile

Кажете нещо друго? Нещо да ви е направило лошо впечатление? Мен например ме дразнеше в старата градина, че директорката пушеше вътре. Не при децата, но все пак са в една сграда. Не, че и аз не пуша, но не и в нас. Ей, такива нещица.

Кърпи трябва ли да им носим?

# 33
  • Мнения: 1 328
Вчера г-жата ми каза да се носят:
1. Вода (докато се реши на срещата какво ще се прави с водата)
2. Кърпа
3. Резервни дрешки за игра + резервна пижама

И за сестрата - всички изследвания.

Първо се минава през сестрата, която описва и проверява докумените (в тази сграда от ляво). После ви пращат вече в групата. Звънче се пада пак в същата сграда, но се заобикаля дворчето от задната страна в дясно.

# 34
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Ехееее, честито на всички новобранци  Wink! И ние сме в Звънче, но нашата учителка е Чавдарова. Първото ми впечатление е положително. Младичка е, изглежда лъчезарна и загрижена. Леличката не разбрах коя е, защото не влязохме при децата. Малкият е с хрема и не го пуснах при другите деца. Ако някой се е запознал с леличката ще се радвам да сподели впечатления.

# 35
  • Мнения: 1 328
А всъщност две ли ще са госпожите или една в тази група Звънче?

# 36
  • Мнения: 6 031
Две са госпожите - Немска и Чавдарова, лелята е Вики - тези са в Звънче.
В Бъни са - Госпожи Спасова и Такова и леля Ваня.

# 37
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Сега вече ми стана ясно  Wink.

# 38
  • Мнения: 1 371
Момичета, я ми припомнете какви изследвания трябваше да нося?  Hug

# 39
  • Мнения: 1 328
Някой да има вече мнение за 1-ва група? По-конкретно "Звънче"?
Моя хубавец нещо не иска да разказва кой знае колко.. Ходи 3 дни, плаче като мноооооого други деца на влизане И на излизане. Вътре нямам реално инфо какво е. Т.е. разчитам на разказващо дете Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 371
 Simple Smile

Аз ще ти разкажа след понеделник. Алекс много обича да разказва за всичко в най-големи подробности.

В понеделник или вторник ще го водя за пръв път. Кога е последният срок?

Ние не можахме от 15 септември, защото сестрата иска чревни изследвания, а пък тази седмица е с баба си и дядо си.  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 328
Simple Smile

Аз ще ти разкажа след понеделник. Алекс много обича да разказва за всичко в най-големи подробности.

В понеделник или вторник ще го водя за пръв път. Кога е последният срок?

Ние не можахме от 15 септември, защото сестрата иска чревни изследвания, а пък тази седмица е с баба си и дядо си.  Crazy

Май 7-ми е последния срок, или 6-ти..
Абе и Саши уж разказва за всичко останало в най-големи подробности, ама за това не и не.

# 42
  • Мнения: 1 371
Може би още му е ново мястото и затова.  Simple Smile

jenny, когато Алекс тръгна миналата година на градина не плачеше и не мрънкаше. Т.е. нямах никакви проблеми от тая гледна точка. Но нарочно го водех преди повечето деца, за да не се засича с плачещите. Преди него имаше само едно детенце. Вярно малко рано - между 7.30-7.50 и рано стигах за работа. На няколко пъти засичахме деца, които плачеха, тръшкаха се, залягаха по земята.... Оттам и Алекс се притискаше до мен и не ме пускаше, освен ако лелката не го гушнеше. Та можеш да пробваш и ти така няколко дена.  Simple Smile

Иначе винаги ми е било смешно, когато отивам да го взема - децата щом чуят звънеца, като по команда започват в хор да реват. Всяко си мисли, че идват за него. Милите. Но и това е само в началото.

# 43
  • Мнения: 1 328
Дано мине по-бързо този период, че нещо не ме кефи..
Мерси за идеята, ще пробвам наистина и това с ранното водене.

# 44
  • Мнения: 7 821
Това не е отчетна. Моля, личните разговори с ЛС!

Общи условия

Активация на акаунт