Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 454
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29
Здравейте момичета,

тази година ни приеха в Малкият принц - I-ва група Мечо пух при Борисова и Начева - много бих искала, ако има майчета на завършващи при тях деца да се включат с мнения. Другата първа група е Карлсон при Иванова и Костова - аз успях да поговоря с Костова и беше много приятна и отзивчива. Мисля да отида на празника, който организират на 27-ми май да събера още впечатления. Освен това успях бегло да хвърля поглед на стаята на Мечо пух, видя ми се малко усойна,а ни казаха, че едва септември ще можем да разгледаме - имате ли представа как е като условия вътре?
Благодаря на всички включили се.

# 76
  • Мнения: 1 371
dedra, моето дете не е от завършващите от Мечо Пух, но по стечение на обстоятелствата (варицела от доста време в неговата група) сега посещава точно тази група.  Много ги харесах и двете госпожи, нищо че наблюдението ми е от последните седмици. Сутринта казаха, че са имали родителска среща с новите попълнения.  Simple Smile Иначе стая, като стая - голяма е. Влизах и в санитарното помещение - о.к. е. И двете госпожи са весели и приятни, виждам, че и Алекс ги харесва и ги слуша.

# 77
  • Мнения: 29
аз май не разбрах нещо - нали в момента тези групи са предучилищна и излизат от градината - доколкото видях лентичката ти синът ти е навършил 3 години януари - не е ли 1-ва група

# 78
  • Мнения: 1 371
аз май не разбрах нещо - нали в момента тези групи са предучилищна и излизат от градината - доколкото видях лентичката ти синът ти е навършил 3 години януари - не е ли 1-ва група

Първа група е, но в неговата група има варицела, може би от два месеца. И затова сега е там - в другата първа група (две групи са Първи) нямаше място за него. Там се оказа, че са 33 деца. И се наложи все пак някъде да го преместят и така попадна в Мечо Пух.  Simple Smile

Но от това, което наблюдавам, не се притеснявай - госпожите са страхотни.

# 79
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

тази година ни приеха в Малкият принц - I-ва група Мечо пух при Борисова и Начева - много бих искала, ако има майчета на завършващи при тях деца да се включат с мнения. Другата първа група е Карлсон при Иванова и Костова - аз успях да поговоря с Костова и беше много приятна и отзивчива. Мисля да отида на празника, който организират на 27-ми май да събера още впечатления. Освен това успях бегло да хвърля поглед на стаята на Мечо пух, видя ми се малко усойна,а ни казаха, че едва септември ще можем да разгледаме - имате ли представа как е като условия вътре?
Благодаря на всички включили се.


Здравейте,
моят син също е приет в Малкия Принц. Пропуснах родителската среща /така и не разбрах кога и къде са я обявили/- Дедра, моля ако си била там, или ако някоя друга мама е била- кажете какво казаха учителките. Ще има ли други родителски срещи? А празника на 27-ми май за "старите" дечица ли е?
Ще съм благодарна за каквато и да е актуална информация

# 80
  • Мнения: 6 031
Празника е за "старите" дечица, но всеки е добре дошъл да усети настроението и обстановката в градината.
Провежда се на двора и има изпълнения от всички групи в градината.
Родителски срещи се провеждат по групи в началото на учебната година.

# 81
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от нас! Моята племенница посещава тази детска градина. В група "Детелина" е и е много доволна  Hug

# 82
  • Мнения: 331
тази година ни приеха в Малкият принц - I-ва група Мечо пух при Борисова и Начева

Начева напуска от есента. не зная кой ще поеме децата. За нея можех да гласувам с две ръще, лично я познавам и знам как се грижи за децата. И за моите се е грижила в градината. За Борисова не знам нищо.

Здравейте и от нас! Моята племенница посещава тази детска градина. В група "Детелина" е и е много доволна  Hug
Коя е твоята племенница - явно са съученички с мойте круши? Аз съм много доволна и от двете учителки - и Дичева, и Апосотолова. Но те ще си водят предучилищната сега.   bouquet

# 83
  • Видин
  • Мнения: 4 921
мамамила, здравей.
Племенницата ми се казва Елена  Mr. Green Тя сега е на Видин и съвсем наскоро спорихме, че в детската й градина има близначки, а тя твърдеше, че няма. Ето, че и във форума се засякохме даже  Grinning
Тя ще е предучилищна в градината от септември доколкото знам  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 346
И аз пропуснах родителската среща на 19 Май.нито знам в коя група сме,нито нищо....Дано някой от присъствалите се включи напише какво са обсъждали.Ходих до там,но имаше само някакви работници и не получих никаква информация освен,че 1ва група започва  от 15 Септември.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 523
ilianka,
общо взето нищо не казаха Simple Smile
на 15.09 децата трябва да са с изследванията на градина. да се носят водичка 0.5л, пантофи, резервни дрехи.
за това в коя група сте - приблизителен ориентир може да е : родените след МАЙ месец - са в Карлсон, а другите в другата група. Мисля на вратата на блока, в който е директорката имаше сложен списък с децата.
Иначе щяло да има родителска среща през септември  с госпожите на всяка група. (Според мен трябва да е по-рано, за да могат все пак родителите да предупредят за особенности на самото дете - какво яде, какво не яде и т.н.  Thinking )

# 86
  • София
  • Мнения: 346
Значи сме в другата група,че моята Еми е родена през Януари!Благодаря ти за бързото включване!!!

# 87
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте и от мен! Grinning
Моето момченце ще е в Карлсон-1ва група.Ще се радвам да обменяме мнения.
Искам да ви попитам,знае ли някой как ще протече първия "учебен" ден?До колко часа ще са, ще има ли специално тържество?
Благодаря ви!

# 88
  • Мнения: 6 031
Няма специално тържество за новоприетите деца.
Голяма част от децата "озвучават" обстановката/шегувам се/.  Laughing

Сега сериозно за първият ден.
Трябва да носите необходимите медицински документи, като не забравяте бележката от ЛЛ за контакти/че е здраво детето/.Носите картон и резултата за чревни паразити.
Преди да постъпите в групите се минава през дежурната медицинска сестра, която ви преглежда документите и след това отивате в групата.
Въоръжете се с търпение - децата са много.Освен първите групи през сестрата минават и  "старите" деца.
По мои спомени в първият ден молят родителите, който има възможност да си вземе детето на обяд. Вярвайте ми напрежението и при децата е голямо.
От следващият ден вече започва истинската детска градина.

ДАНИ_Б, Карлсон е много хубава група.Големият ми син много харесваше едната от госпожите/след неговите госпожи  разбира се/ в групата/но не е бил в група Карлсон/.

Това е цитат от ДГ за започването на учебната година:




На вниманието на родителите!

Детската градина ще приема децата от 7 септември, а първите групи - от 15 септември.

Приемът ще се извършва само с редовни документи :

 За децата, отсъствали по-малко от 60 дни - с лична здравно-профилактична карта и медицинска бележка за липса на контакт с ОЗБ и паразити.

За децата, отсъствали повече от 60 дни, освен горното се изисква и отрицателен резултат от изследване за патогенни чревни паразити/съгласно Наредба № 5/2006 г. на Министерство на здравеопазването/.

Изключения не се допускат!

# 89
  • Мнения: 55
Здравейте,
дъщеричката ми е приета в 3та група (родени 2005г.). Много ще съм благодарна ако някой се включи с мнение за госпожите, тъй като почти нищо незнам за градината (класирахме се почти на шега), а сега много бързо трябва да реша дали да се запишем.

Общи условия

Активация на акаунт