Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 505
  • 298
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 718
И аз не успях да разбера за какво става въпрос. Моля, някой да обясни.
За един месец, откакто дъщеря ми посещава градината, много неща ми се изясниха. Tired
Някой да сподели какъв беше максималния допустим брой деца за група, защото в нашата от 24 станаха 33, просто нямам думи.

# 121
  • София
  • Мнения: 335
Да внеса малко яснота, макар че не ми се искаше да натоварвам темата...Няма никакъв смисъл просто.
Преди седмици останахме само с една госпожа,но от няколко дни и тя е в болничен заради изкълчен крак. Сега децата ни се гледат напосоки, от който дойде.Два дни бяха медицинските сестри на градината.
Никой не ни посреща децата, никой не ги изпраща с обяснения как е минал деня. Нищо не учат, какво правят тия деца цял ден без педагози идея си нямам....
И т.н. и т.н и т.н.
Никакъв смисъл няма повече да пиша.

Последна редакция: чт, 20 окт 2011, 12:49 от ДАНИ_Б

# 122
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте,
тъй като започна новата кампания за кандидатстване в детски градини мога ли да ви помоля да кажете набързо какво стана с вашият случай? Предполагам много майки, чийто деца кандидатстват в Малкият Принц се интерисуват от градината и нещата случващи се в нея.

Благодаря!

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 523
usmifchica, за момента ситуацията е следната:
имат си 2 учителки децата. ОБАЧЕ нещо самите деца започнаха да боледуват много. Иначе по "закон" би трябвало директорката и регионалния инспекторат да осигурят заместващи педагози. Simple Smile
това е към момента. Просто отчаянието е тотално Grinning

# 124
  • София
  • Мнения: 335
Мхм, кой знае какви промени не настъпиха...Имат две госпожи, ама нещо постоянно има причина едната да липсва и се почва с редуването на гост-учителки.
И да, кво стана бе, миналата година децата не боледуваха толкова, сега само се хвалят че в групата са по пет деца. Моят син втори път кара един и същи вирус за два месеца newsm78.Хигиена ли, що ли?!

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 523
Не знам - моя син след 1 месец вкъщи след 3 (ТРИ) дни на градина се сдоби със сополи и сега пак е почти седмица вкъщи с кашлица ...
Има нещо гнило в Дания ....

# 126
  • Мнения: 450
Бихте ли споделили в коя група се случва това със смяната на учителите? Ще съм благодарна и на малко информация за подготвителната група на ул. Янко Забунов. 

# 127
  • Мнения: 6 031
Бихте ли споделили в коя група се случва това със смяната на учителите? Ще съм благодарна и на малко информация за подготвителната група на ул. Янко Забунов. 

Там има подготвителна група за първа година. Всичко е ново и хубаво.
 Госпожите са добри(това не е лично мое мнение, а споделено от приятелка с дете в групата).
Недостатък е, че за празници и тържества, трябва да ги водят до централната сграда, но това, вса пак е доста рядко.
Все още не знам как стои въпроса с извеждането навън, защото започнаха от ноември.

# 128
  • Мнения: 450
мими.ива, благодаря ти   bouquet
Класирани сме за там и се притесних от прочетеното до тук, че ако се сменят и госпожите адаптацията ще е доста трудна, докато опознаят и децата.

# 129
  • София
  • Мнения: 335
мими.ива, благодаря ти   bouquet
Класирани сме за там и се притесних от прочетеното до тук, че ако се сменят и госпожите адаптацията ще е доста трудна, докато опознаят и децата.

Госпожите ги сменят, това е доказано, но децата свикват и с това. Моето вече не му прави никакво впечатление. Не, че е добре да се сменят, изобщо не е добре даже,но все пак поне не му пука вече от това, кой го гледа,то в един момент даже и не може да ми каже днес коя точно госпожа е била...
Иначе, мисля си че с първа група внимават, там предполагам няма смени /както бяхме ние миналата година/.

# 130
  • Мнения: 718
В първа група не сменят госпожите. От тях сме много доволни, децата ги обичат. Единственият проблем е честото боледуване Tired

# 131
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Дечицата от подготвителната група на янко забунов ги извеждат в площадката пред помещението.
Живея в квартала и нон стоп минавам от там, та съм виждала когато са навън с госпожите.
Иначе самата площадка е много хубава, сега покрай изборите я направиха, с хубави катерушки, мека настилка, висока ограда и т.н., но тъй като е общинска в нея влизат и други (не от градината) деца.

# 132
  • Мнения: 718
Пак подновявам темата, тъй като вчера ни сервираха, че затварят едната сграда за ремонт, който заяпочва на 15-ти октомври (?!). Част от децата ги местят в "Буката" на Петте кьошета, не се знае нито кога ще завърши ремонтът, нито дали тази сграда въобще ще бъде отворена. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 133
  • София
  • Мнения: 335
Пак подновявам темата, тъй като вчера ни сервираха, че затварят едната сграда за ремонт, който заяпочва на 15-ти октомври (?!). Част от децата ги местят в "Буката" на Петте кьошета, не се знае нито кога ще завърши ремонтът, нито дали тази сграда въобще ще бъде отворена. Някой знае ли нещо по въпроса?
Току що звъннах.Втора сграда е затворена.Децата щели да бъдат в сборни групи или в друга детска.
Една неориентирана госпожа това ми обясни.
Нашите госпожи отново ги няма,така че очаквам обаждане от някаква трета госпожа,която да внесе бегла яснота.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 10:16 от Л_Дани

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 523
За момента казаха, че група Детелина, ще са в Буката. Други 15 деца в 127 и 15 деца 129. Останалите - пръснати в другия блок и филиала.
И аз чакам да ми се обадят да знам какво да правим.
Беше неочаквана изненада (все очаквах да има нещо, но не и това ...)

Общи условия

Активация на акаунт