Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 503
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 523
Един съвет - изгради собствено мнение когато детето тръгне на градина. Всеки родител има различни изисквания към преподавателите и това, че на някой му допада или не даден преподавател може да се окаже объркващо за вас.

За протокола - синът ми беше при Трайкова миналата година от януари - според мен жената си върши добре работата. Нова е в градината, така че едва ли някой ще може да ти кажа много. За Борисова нищо не мога да кажа.

# 271
  • Мнения: 359
Здравейте,
Интересува ме мнението на родители на деца в трета група:
Колко са дечицата в група?
Доволни ли сте от госпожите?
Колко трети групи има в градината?

п.п. синът ми е набор 2009 и е записан от две години в 129 ЦДГ, но бих искала да му смена или градината (с 167 ЦДГ) или групата в 129 ЦДГ. (понастоящем сме при госпожа Арсова и при Попова).

Благодаря ви предварително!

# 272
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
моят син също е 3та група при Болюкова и Теофилова
в началото на тази календарна година се появи ново дете в групата
сега от 15ти има още 2, ако не се лъжа
според мен 33 деца в една група са много
лошо впечатление ми прави това, че децата сами си носят дискове с филми, които да гледат - само тази сутрин видях 3 диска!
не може по цял ден да са наредени пред телевизора
в края на милата учебна година, когато бяха сборни групи, го заведох около 9:30 сутринта, децата вече гледаха ТВ!
подредени на столчетата пред телевизора в хубаво време в средата на юни, ужас
имаме родителска среща скоро и се надявам да срещна съмишленици сред родителите, за съжаление съм сигурна че и в другите групи се прави това промиване на мозъци

# 273
  • Мнения: 9
Здравейте,
И моето дете е прието в Малкия принц, първа група. От изминалата първа седмица впечатленията са ми, че на децата редовно им се пускат филмчета.  Това бяха и първите впечатления на детето - гледали филмчета.  Също така, когато я взема,  между 16.30 и 17.00 няколко дни децата бяха наредени на столчетата, зяпнали в телевизора. Това и факта, че цяла седмица децата не бяха извеждани навън, много ме притеснява, а имаше слънчеви дни. Не знам какъв е начина да изискваме децата да не гледат филми и да бъдат извеждани, ако не вали и не духа. Лично за мен това е много важно децата да излизат навън и да играят, да играят и вътре, а не да се зомбират пред тв. Другият проблем е, че във всяко крило само 1 от 4 площадки е ремонтирана. Останалите три са в доста лошо състояние. Не знам каква е причината и с какви средства е ремонтирана само една площадка, но определено условията и достъпа са не равностойни.

# 274
  • Мнения: 6 031
Здравейте,
И моето дете е прието в Малкия принц, първа група. От изминалата първа седмица впечатленията са ми, че на децата редовно им се пускат филмчета.  Това бяха и първите впечатления на детето - гледали филмчета.  Също така, когато я взема,  между 16.30 и 17.00 няколко дни децата бяха наредени на столчетата, зяпнали в телевизора. Това и факта, че цяла седмица децата не бяха извеждани навън, много ме притеснява, а имаше слънчеви дни. Не знам какъв е начина да изискваме децата да не гледат филми и да бъдат извеждани, ако не вали и не духа. Лично за мен това е много важно децата да излизат навън и да играят, да играят и вътре, а не да се зомбират пред тв. Другият проблем е, че във всяко крило само 1 от 4 площадки е ремонтирана. Останалите три са в доста лошо състояние. Не знам каква е причината и с какви средства е ремонтирана само една площадка, но определено условията и достъпа са не равностойни.

Относно излизането навън:
Защо не помислите, че госпожите искат първо да поопознаят децата, да разберат техните навици, да ги научат да бъдат чуващи и т.н.

Вие бихте ли извели навън 30-тина непознати деца? Хайде да намаля бройката, защото сигурно това не е вашата професия...да кажем 5-6-8?

# 275
  • Мнения: 9
Здравейте,
И моето дете е прието в Малкия принц, първа група. От изминалата първа седмица впечатленията са ми, че на децата редовно им се пускат филмчета.  Това бяха и първите впечатления на детето - гледали филмчета.  Също така, когато я взема,  между 16.30 и 17.00 няколко дни децата бяха наредени на столчетата, зяпнали в телевизора. Това и факта, че цяла седмица децата не бяха извеждани навън, много ме притеснява, а имаше слънчеви дни. Не знам какъв е начина да изискваме децата да не гледат филми и да бъдат извеждани, ако не вали и не духа. Лично за мен това е много важно децата да излизат навън и да играят, да играят и вътре, а не да се зомбират пред тв. Другият проблем е, че във всяко крило само 1 от 4 площадки е ремонтирана. Останалите три са в доста лошо състояние. Не знам каква е причината и с какви средства е ремонтирана само една площадка, но определено условията и достъпа са не равностойни.

Относно излизането навън:
Защо не помислите, че госпожите искат първо да поопознаят децата, да разберат техните навици, да ги научат да бъдат чуващи и т.н.

Вие бихте ли извели навън 30-тина непознати деца? Хайде да намаля бройката, защото сигурно това не е вашата професия...да кажем 5-6-8?


Да, бих извела децата. След три дни общуване - определено бих. 
Разчитам на опита и професионализма на персонала.
Дали гледането на филми ще направи по-бързо и лесно опознаването?

# 276
  • Мнения: 6 031
Както виждате за филмите нищо не казвам...
За извеждането съм сигурна, че си нямате представа как се извеждат 30 почти непознати деца...

По мои наблюдения в градината има госпожи, които извеждат децата навън дори в снега, но не всички са такива.

# 277
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
а децата, които са вече 3та група защо не се изкарват навън?
миналата седмица имат 1 излизане

# 278
  • София
  • Мнения: 1 911
моля за актуални мнения за тази детска градина. Насочили сме се към нея:)  bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 406
Дали някой ще може да сподели актуално мнение за тази градина? Дъщеря ми е класирана за 2 група от септември. Градината ни е съвсем наблизо и много удобна. В момента дъщеря ми посещава друга градина, доста по-далече и трудно я водим, но пък съм много доволна от учителките, директорката и отношението. Дъщеря ми има проблем с говора - късно проговаряне и все още говори много неясно, затова е със СОП. Много съм разколебана, защото не знам, ако я преместим, в каква среда ще попадне.

# 280
  • Мнения: 9
Елена, горещо ти препоръчвам, ако ситуацията е такава, да я оставиш в сегашната градина. Лично на мен удовлетворение от учителките, директорката и отношението ми липсват

# 281
  • гр. София
  • Мнения: 104
Горещо подкрепям Armenist. Аз съм ужасно недоволна и от госпожата и от директорката. При първа възможност ще го преместя!

# 282
  • Мнения: 6 031
Дали някой ще може да сподели актуално мнение за тази градина? Дъщеря ми е класирана за 2 група от септември. Градината ни е съвсем наблизо и много удобна. В момента дъщеря ми посещава друга градина, доста по-далече и трудно я водим, но пък съм много доволна от учителките, директорката и отношението. Дъщеря ми има проблем с говора - късно проговаряне и все още говори много неясно, затова е със СОП. Много съм разколебана, защото не знам, ако я преместим, в каква среда ще попадне.
Дали по-добрия вариант няма да е логопедичната градина, която не е далеч от 167-ма.

За 167-ма ... зависи при кои учителки ще попаднете!

# 283
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
много зависи от учителките
в групата на сина ми вече 2 години нямат леля!

# 284
  • Мнения: 9
а защо няма? Родителите как приемате това и защо?

Сформирането на сборни групи е доста травмиращо за децата, дори и за родителите.

И не е само това....... за жалост.

Доволна съм от допълните дейности в градината.

Общи условия

Активация на акаунт