Какъв таван за банята?

  • 7 071
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Помагайте момичета,банята ми е в бяло и розово.
Предложете ми какъв таван да сложим newsm78
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Моята е в кремаво и лилаво. Таванът е окачен с четири лунички - кремав.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 552
Банята ми е бежова. Тавана е окачен гипсокартон с лунички, боядисан с бял латекс за влажни помещения против мухал и плесен.

# 3
  • Мнения: 4 965
Банята ни е в оранжево-кафявата гама. Таванът е бял, окачен, гипсокартон, релефен, на големи квадрати, с лунички.
В другите ни бани е или същия, или подобен, но от дълги големи плоскости, но за тях трябва да не са откровено криви ъглите на помещенията.

# 4
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Сложи си Хънтър и няма да сгрешиш. Няма да имаш ядове с мухъл и влага, а се почиства супер лесно.

# 5
  • Мнения: 3 641
ИраМира , може по-вече инфо за този таван. Какво представлява Hug

# 6
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ето така изглежда таванът в банята ни.

# 7
  • Мнения: 1 085
На мен най - много ми харесват таваните от гипсо - картон, боядисани с влагоустойчива боя. Ако банята ти е малка, едно бяло таванче с лунички, чудно ще я отвори.

# 8
  • Мнения: 4 965
Другите ни тавани, за които писах, са като на ИраМира - наистина са симпатични, но на мен ми навяват леко усещане за хотел или болница, а и подчертават разните несъразмерности на помещението.

 Peace

# 9
  • Мнения: 1 085
...но на мен ми навяват леко усещане за хотел или болница, а и подчертават разните несъразмерности на помещението.

 

Да, съвсем точно казано!

# 10
  • Мнения: 1 919
Ние сме с БАРИСОЛ Wink доволна съм.
http://www.barrisol-bg.com/

# 11
  • Мнения: 66
Виждала съм таваните Хънтър, подредени и под диагонал, тогава се загубват кривините. Не стоеше толкова зле, както очаквах. И ако нямах добра вентилация, щях да избера тях, от гледна точка на поддръжка.
Ние, обаче в момента правим таваните бели, гипс-картонени с лунички и за двете бани, защото така ни харесват повече.
Опънатите тавани също са добро решение.
Не препоръчвам пръскани тавани, какъвто ни е в сегашния апартамент, няма боядисване, няма почистване, а за 5-6 години посивя...

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 17:27 от minorka

# 12
  • Мнения: 1 085
Не препоръчвам пръскани тавани, какъвто ни е в сегашния апартамент, няма боядисване, няма почистване, а за 5-6 години посивя...

Ау, ужасни са. Купихме старото си жилище с такъв таван в банята. Събира огромно количество прах.

Сетих се, че някой от този форум /etomira, ако не бъркам/ беше показал баня с таван от алполик. Стоеше модерно и изчистено.

# 13
  • Мнения: 3 372
Нашата баня е в червено и бяло и тавана е бял, от гипс-картон с лунички

# 14
  • Мнения: 1 149
Благодаря ви мили момичета  bouquetНещо като ценичка да ме  ориентираш Praynig

Общи условия

Активация на акаунт