въпроси за царево?

  • 1 138
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 652
Момичета, моля ако някоя от вас е била на почивка в този семеен хотел- Скритият мъж в Царево да сподели впечатления. И като цяло- има ли в царево занимания за деца и заведения с детски кът.
благодаря ви.  bouquet

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 20:44 от darena

# 1
  • Мнения: 62
Здравей,
"Скрития мъж" не се намира в самото Царево, а в стария квартал Василико на Царево при къмпинг Нестинарка.  Василико е по-спокойно, няма атракции, единствените люлки за деца се намират в едно капанче до хотел "Скрития мъж". В самото Царево вече има атракции но е отдалечено от квартала. На мен специално Василико ми харесва повече от Царево, заради спокойствието, почти няма заведения. Този хотел, за който питаш обаче е далече от плажа. Има много хубави семейни хотелчета, които се намират много по-близо до плаж Нестинарка с панорамна гледка към него.
От две години не сме ходили там, но доколкото разбрах имало построени вече няколко хотела на самия плаж и вече не било толкова хубаво мястото.  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 652
Момичета, отново имам нужда от вашата помощ. Моля ви за мнението ви за хател Мимоза и хотел Панорама в Царево?
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт