Проблемът 2012 година - мит или реалност?- 2 част

  • 49 124
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 860
 Специално маите са имали много книги, които са били унищожени с колонизирането от испанците. Вероятно тези книги са съдържали и данни, как и от къде са имали познанията си. Маите (както някой спомена) не са изчезнали изведнъж. Били са избити, заради нежеланието си да приемат християнството...абе чете и малко история, не само свободен стил.

# 76
  • Мнения: 1 394
Цитат
Специално маите са имали много книги, които са били унищожени с колонизирането от испанците. Вероятно тези книги са съдържали и данни, как и от къде са имали познанията си.
Там е работата ,че съвсем не са били унищожени,а просто прибрани на сигурно място,далеч от обикновените хора!  Peace...И когато му дойде времето,ще ги "открият"... Wink

# 77
  • Мнения: 4 753
Цитат
Специално маите са имали много книги, които са били унищожени с колонизирането от испанците. Вероятно тези книги са съдържали и данни, как и от къде са имали познанията си.
Там е работата ,че съвсем не са били унищожени,а просто прибрани на сигурно място,далеч от обикновените хора!  Peace...И когато му дойде времето,ще ги "открият"... Wink

А, ето кво ще стане на 21.12.2012 г., ще "открият" маите...   Whistling    Mr. Green 
Това като тези, дето открили Америка, открили Австралия и си ги обявили за техни... Кой каквото си открие, за него си е...

# 78
  • Мнения: 1 394
Говорехме за книгите-за тях казах,че не са загубени или унищожени...а просто са някъде,където не може всеки да се докосне до тях,дори и учените....камо ли ние...

# 79
  • Мнения: 25 447
Говорехме за книгите-за тях казах,че не са загубени или унищожени...а просто са някъде,където не може всеки да се докосне до тях,дори и учените....камо ли ние...

Споко, бе! Звездите ще ни го кажат!  Peace

# 80
  • Мнения: 1 860
dodyniki, от къде си толкова сигурна? Чела ли си нещо или просто догатки?

# 81
  • Мнения: 1 394
Да,четох това http://star05.net/e-books/obshtestveni.nauki/conspiracy.ufo/ian. … ai.tazi.kniga.pdf
Тотално ми разби всички фантазии...Част от книгите на този автор са били забранени,може и тази да се забрани...защото някои хора нямат полза от това,обикновеният човек да знае всичко!
И не са били точно "книги",това,което разбираме ние,като чуем тази дума... Peace

# 82
  • Мнения: 1 860
Нямам време да я чета, но ако може с няколко изречения какво казва автора по въпроса. Къде се крият, от кого и защо. И има ли конкретни доказателства за думите си. Иначе като прегледах началото за луната и самолета в Пентагона, това не е нищо ново. Аз също така гледах едно предаване мисля (може и да съм чела статия  Outta Joint), че снимките от луната са най-вероятно правени от студио, но когато първия екип космонавти стъпват на луната, казват: "Хюстън (бля бля) някой /нещо е тук...Следва заглушаване на сигнала.
Та с това сега се сещам за едно разследване на един журналист, където обяснява как всъщност нацистка Германия са провеждали експерименти, при това доста успешни, с анти гравитация и задвижване на тела с различен вид енергия. Сега ме е яд, че не изгледах цялото предаване, което всъщност имаше за цел да разребе или ли регистриран случай на НЛО, който да няма човешко обяснение.

# 83
  • Мнения: 431
Този Ян ван Хелзинг ще ме извинява, ама твърдението му, че след Втората Световна Война Хитлер се криел в Антарктика е страхотен бисер. ku-ku

Книгите са му банвани заради антисемитизъм, не по конспиративни причини.

# 84
  • Мнения: 1 394
По-кратко,не мога да го опиша,но ще се опитам.В тази книга става въпрос за това,как всичко,което ни диктуват учените с техните експерименти ,телевизията и масмедиите е в абсолютен разрез с дейвствителността.Отговаря на въпроса,защо по-голямата част от световните пари са в ръцете на няколкостотин души и с каква цел.Какво знаят някои хора,което и учените не могат да разберат,въпреки безспорните доказателства,които представят.И за много проекти на науката,които са "замразени",заради нечии интереси.За религията също се говори,че това в което вярваме всъщност съществува,наистина,но не точно така,както ни е представено...За древните цивилизации,защо са се затрили,защо са знаели повече от нас и по-точно кой им е дал тези знания...Защо ни насочват към Тибет и какво всъщност се крие там,което ще "спаси човечеството"...За Атлантида,за маите,за Шумер и Акад...за паранормалните явления,за човешката мисъл и за това,защо съзнанието на хората се замъглява от "науката" и историята такава каквато ни я представят.С каква цел???Да им вярваме!...И защо?...Защото от това зависи благополучието на онези няколкостотин човека,за които споменах по-горе.И защо идва краят на света и какъв ще е точно той?...Всичко е навързано и то до такава степен,че като се замисля,това са отговорите на въпросите,които си задава човечеството от край време...Кои сме ние?Кой ни е създал?Има ли Бог?Къде е силата ни?Сами ли сме във вселената?.....и още много други въпроси...Когато я четете обаче,свързвайте всяко нещо,мислейки и разсъждавайки логично,като се уповавате и на това,което сте чели и знаете до момента и ще видите,че нещата са абсолютно същите,само,че досега не сме били "светнати" за тънкостите,а в тях е ключът към истинското знание и познание!...Цялата история на човечеството е събрана в тези 300 страници с последователна и логична мисъл на автора!...И да ви кажа честно вярвам на нещата написани от него поне на 90%.Представите ми за произхода на човечеството коренно се промениха.Не съм я изчела още,но това,което разбрах до момента е /Фил,да си жив и здрав!/,че най-голямата "магия",която съществува в света е мисълта!

# 85
  • Мнения: 1 394
Този Ян ван Хелзинг ще ме извинява, ама твърдението му, че след Втората Световна Война Хитлер се криел в Антарктика е страхотен бисер. ku-ku

Книгите са му банвани заради антисемитизъм, не по конспиративни причини.
И ние не можем да кажем къде се е криел Хитлер,нали?...В историята се пишат такива неща,които тотално се разминават с разказите на очевидците...а и науката се опитва да префасонира нещата...гледала съм много филми,в които "науката" се опитва да докаже на очевидец,че това,което е видял със собствените си очи няма как да е реално...Вече ми стана ясно обаче с каква цел!

# 86
  • Мнения: 431
Тялото на Хитлер (заедно с телата на Ева Браун, сем. Гьобелс, немските овчарки на Хитлер) е намерено, погребано, през 70-те изровено и разпрашено. В архивите на руснаците си ги пише тези неща. Разбира се, легенди има. Имаше легенди и за прословутата Анастасия Романова, докато и нея не я изровиха. Според някои хора и Елвис е жив.

# 87
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Някой от нещата, които dodyniki е написила, ми напомнят за прочетеното за илюминатите Wink

# 88
  • Мнения: 4 753
Говорехме за книгите-за тях казах,че не са загубени или унищожени...а просто са някъде,където не може всеки да се докосне до тях,дори и учените....камо ли ние...

Аааа, за книгите говорим, т.е. за каменните плочи...  И кой ги е скрил, ако не е тайна??

# 89
  • Мнения: 1 394
За това казах ,че е добре всеки да прочете тази книга...Или ще му се обърнат представите за света или ще си остане "корабокрушенец"/както се изрази автора/,до края на живота си...Прочети я,ако имаш време-нищо не губиш!  Peace
Пропуснах да отбележа,че и Нибиру играе важна рола /в което аз не вярвах/,но авторът е дал доста убедителни факти за това....Най-добре я прочетете или поне половината и тогава да коментираме.Там е казано също,какво точно ще се случи в света...но година за сега не е посочена /поне до където съм стигнала няма такава точна дата,като 21.12.2012..... Wink

Общи условия

Активация на акаунт