Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора
Та Хондурас се накани най-накрая да качи някоя и друга снимка. Има доста още за обработване, но и без това за този момен и тия са си множко Laughing. Има да се качват още снимки от морето и престоя в Б-я, както и ученичката ми де Flutter. За който има време за губене да заповяда:
Първи дни в Габрово
Търговище - 1-ва част
Търговище - 2-ра част
Кръщене - 1-ва част
Кръщене - 2-ра част
Море - 1-ва част

Продължението май ще е май .......абе не обещавам Embarassed Twisted Evil
Цитирай

Мunich

А мама Honda коя е? Blush
Цитирай
На кръщенето съм с една голяяма шапка и черна рокля. В Габрово ме има пред шадраваните с децата
Цитирай

Мunich

На кръщенето съм с една голяяма шапка и черна рокля. В Габрово ме има пред шадраваните с децата

Ма ти си била страшно гадже. Flutter Flutter Flutter
Че и две деца родила... как я правиш тая работа? newsm78
Диетка нещо, я кажи... за после де да се осигуря, че да не си мъкна сланините с години. Blush
Мъниникото много сладко бе, на снимките с кръщенето съм. Коя ти е голямата щерка?
Цитирай

Хамбург

Много емоции сте нащракали, определено! Сладурковци! А джуджанче поплака ли хубаво на кръщенето?
Цитирай
....Диетка нещо, я кажи... ..... Коя ти е голямата щерка?
Диетка....не, но гладолечение - ДА. То ми помогна слава богу да си върна килцата.
Голямата щерка на кръщенето е с едно розово наметалце и спусната дълга коса.
Цитирай
... А джуджанче поплака ли хубаво на кръщенето?
Съдра се. Такова му майката на попа  Twisted Evil Laughing
Цитирай

На пода

Добре сте си прекарали, ХондиЧка. От маса май не сте ставали, на купон сте го ударили! Laughing

А мама Хонда я познах по шапката, знаЧи правилно съм се ориентирала.
Цитирай

сред цветята

Ау Хондичка, много си елегантна и Симона също е пораснала много. А Ели, миличката, как само плаче, когато са я потапяли във водата.  И кръстниците ви са млади и симпатични.
Елито в началото какво не харесваше на морето, че не иска да слеzе от количката. Сигурно пясъка й е бил прекалено горещ.
Цитирай
....Сигурно пясъка й е бил прекалено горещ.
За горещ не вярвам, защото ходехме сутрин в по-ранните часове, но определено той беше причината. Като му свикна после нямаше излизане от водата. Заякнах в ръцете, върнах се като културиска  Laughing Laughing
Цитирай

Хондич, страхотни снимки  Smile Smile Smile явно сте изкарали хубава почивка. А двете принцеси са пораснали толкова много, да са ти живи и здравички  Hug
Цитирай

След завоя в дясно

Хи-хи Хонди,голям рев е паднал покрай тоя "страшен поп"
 От 1/2  вода се лей ,то и жегата си е казала думата,ама и малката принцеса не се е дала лесно Wink
Ха честито християнче!
Ти ли правиш плитките на голямата кукла?Голям специялистка си,иде ти отръки виждам newsm08
А ти каква дама си само на кръщенето пу-пу Flutter
Радвам се,че сте си починали
И чакаме още снимков матерял не се спотайвай Mr. Green
Цитирай
Добре сте си прекарали, ХондиЧка. От маса май не сте ставали, на купон сте го ударили! Laughing

..

Май има такъв момент  Crazy Party Laughing
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Луда станах днес! Разногледа ма напраихте #Crazy
То не бяха снимки не беше чудо  newsm10
Фонтаните на Търговище - страхотни, за водния парк да не говоря
Обаче номера в църквата е велик - защо му е трябвало на попа да я съблича гола  newsm78? Моите само краката им топи и си стояха облечени. Не го е срам да разреве детето ( пак добре че не я нашамарил като един друг негов колега в Рилския манастир)
А снимките на морето са просто прекрасни - особено дето си уцелила вълната в Ели, цялата обляна в пяна
Чакам останалите smile3508
Цитирай
....
Ти ли правиш плитките на голямата кукла?Голям специялистка си,иде ти отръки виждам newsm08
...
Благодаря за християнчето.
Плитките й аз ги правя. На морето имаше много девойчета по пътя дето правеха невероятни плетива с косите, но като попитах колко трае най-краткото изпълнение, и като ми казаха 40 минути се отказах. Това шуваргалце толкова не мога я застопоря Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора