''Парфюмни размисли и страсти'' 18

  • 15 355
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 214
Рони Бо pls като разучиш добре Trussardi Jeans сподели дали си заслужава,че го срещнах на добра цена и ми е интересен.Обичам Trussardi.

# 421
  • Мнения: 1 998
Аз не смея да влезна в козметичен магазин, защото манията ми за гримове е даже още по-голяма от тази за парфюми....
И ми излиза много по-солено от колкото един парфюм...
оо ,аз съм адски щастлива,че ползвам само гланц и спирала:)Всичко друго така си стои и после ги изхвърлям като се развалят>Поне за гримове не харча хич Praynig

# 422
  • Мнения: 13 624
При мене е пълна програма от до. Да не говориме, че обичам да ползвам козметика на MAC, която просто "одира кожи" Simple Smile
Като гледам скоро Тес ще ни изненадва с нова тема...ние вече на 2 дни ги сменяме

# 423
  • Мнения: 4 152
Момичета направо не знам - време си е за нова тема Crazy

# 424
  • Мнения: 2 590
Аз си пръскам около 9-10 пъти, много обичам да се поливам, може би и затова налитам на 100-тици.
А тези теми ги ядем за закуска  #Crazy

# 425
  • Мнения: 13 624
Момичета, представяте ли си тази реклама...само, че в стаичката да имаше наредени 100тици парфюми! Щяхме да викаме по-силно и от мъжете! Grinning http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY

# 426
  • Мнения: 389
Рапунцел, и моята е кредитна. Нарочно не си поисках пълния възможен лимит, а долу-горе половината му, защото се знам каква съм  Stop

А се заричах да я пазя само за спешни нужди и като остана на края на месеца на червено, а то ...  Tired

# 427
  • Мнения: 84
С този Ейлиън и аз се побърках, но ще почака, както и Адикта и разни други, по-солени. Момичета ,искам и двата парфюма ,може ли някой да ми пише колко ще ми сруват , какъв грамаж са и от къде?  bouquet
 
 
eeeeeee ....че забавно .. кафенце ,фрапенце,сокче,тортичка. коктейлче...пръс, пръс от време на време с някой парфюмче ...
 

# 428
  • Мнения: 13 624
Tука http://www.fragrancex.com/products/_lid_A-am-pid_60682W-am-cid_P … me__products.html  1 oz. = 30ml e 48 или 50 долара (зависи дали шишето може да се пълни или не). Явно за сега по-големи разфасовки нямат. И доставката за цял свят е безплатна (но мисля, че е така ако поръчката е над 59 долара)

# 429
  • Мнения: 1 998
ааа,много яка рекламаSimple Smile представям си ,ако всичко беше с парфюми- нямаше да мога дори да извикамSimple Smile))))ще онемея newsm03 newsm53 smile3521 smile3505

# 430
  • Мнения: 646
По колко пъти пръскате, забелязали ли сте? Аз май по 5-6 пъти.
Ако не са ядрени аромати, по много. Ако са - по 4-5 максимум.
Обичам да се пръскам и не разбирам хората, които фъснат по веднъж зад ушето, и са готови. Shocked

# 431
  • Мнения: 13 624
Аз познавам хора, които не само, че не обичат парфюми, но и такива които имат алергия от тях!

# 432
  • Мнения: 389
Обичам да се пръскам и не разбирам хората, които фъснат по веднъж зад ушето, и са готови. Shocked

Зависи.

Аз от Извънземното, например, се пръскам страшно пестеливо, иначе ще ме изгонят от офиса или ще ми прилошее.

От леките ми парфюми се поливам без свян  Joy

# 433
  • Мнения: 646
Алергията е кофти работа /не дай си, Боже!/, ама другите са извратени просто. Joy

# 434
  • Мнения: 4 152
Момичета, заповядайте в Новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт