Книга,която ще прочетете на един дъх!

  • 12 728
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Току що я свърших и съм много,много впечатлена от тази книга.А тя е '' Гневът на ангелите''  на Сидни Шелдън.
Няма да кажа нищо ,за да ви е интересна.Много истинска ,вълнуваща и предизвика много емоции в мен.
Изпитвах огромно удоволствие докато я четаях и сега ми липсва чувството да бъда в света на героите.
Който иска нека я прочете,а ще помоля тези които са я чели,да не издават нищо ,защото ще развалят изненадата от събитията.
Приятен ден от мен  bouquet

# 1
  • Мнения: 24
Егати, с огромно удоволствие бих издал кой е убиеца или там каквато е завръзката в това книжле на Сидни, ама просто такива бозички не чета... Но нищо, ха на бас, че до 10 мин. темата или ще е заключена, или някой услужливо ще е резюмирал сюжета!  Mr. Green

# 2
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
Сидни-то Шелдън и аз съм го писала в графа бози, ама докато не са заключили темата, да кажа. Харлан Коубън и "Гората", ммммммм.
И, да, знам, че има отделна тема за книги.  Laughing

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Егати, с огромно удоволствие бих издал кой е убиеца или там каквато е завръзката в това книжле на Сидни, ама просто такива бозички не чета... Но нищо, ха на бас, че до 10 мин. темата или ще е заключена, или някой услужливо ще е резюмирал сюжета!  Mr. Green
Селтаки, има и детски писател Киркегор (не били роднини със Сьорен, обаче  Laughing):
Цък.
Страхотна книга, една от най-любимите ми.
(Обаче харесвам и Сьорен, а Пушкин обичам. Ще взема да си направя и аз такава прическа, с бакенбарди.  bowuu).
П.П. Сидни Шелдън?  Когато пазарът говори, непризнатите гении мълчат.  hahaha

# 4
  • Мнения: 332
Егати, с огромно удоволствие бих издал кой е убиеца или там каквато е завръзката в това книжле на Сидни, ама просто такива бозички не чета... Но нищо, ха на бас, че до 10 мин. темата или ще е заключена, или някой услужливо ще е резюмирал сюжета!  Mr. Green
Е дай сега да четем само класическа литература, а?
Не, че на някой му пука "какви бозички четеш" точно ти, но ми е супер неприятно, като веднага се почнат ироничните коментари. Само не разбрах, защо трябва да заключват темата? Може би и модераторите не си падат по посредствена литература  Laughing

# 5
  • Мнения: 25 441
А тя е '' Гневът на ангелите''  на Сидни Шелдън.

"Операция "Страшният съд" е по-хубава. Особено послеписът...  Wink

# 6
  • Мнения: 24
Егати, с огромно удоволствие бих издал кой е убиеца или там каквато е завръзката в това книжле на Сидни, ама просто такива бозички не чета... Но нищо, ха на бас, че до 10 мин. темата или ще е заключена, или някой услужливо ще е резюмирал сюжета!  Mr. Green
Е дай сега да четем само класическа литература, а?
Не, че на някой му пука "какви бозички четеш" точно ти, но ми е супер неприятно, като веднага се почнат ироничните коментари. Само не разбрах, защо трябва да заключват темата? Може би и модераторите не си падат по посредствена литература  Laughing

неее, литературния вкус на модераторите няма нищо общо със заключването - те са интелигентни и културни хора. Просто ще се намери някой простак, който да пусне ироничен коментар, после някой ще се върже, после ще се заформи меко казано некултурна дискусия и последната реплика ще е "Има си тема за книги. Заключвам"....просто имам дарба да виждам в бъдещето....точно аз, да!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 27 524
Харесвам книгите на Шелдън. Имам ги всичките  Simple Smile
Не одобрявам плюенето ей така за идеята за даден общопризнат труд  Blush
Когато някой направи бестлесър, може евентуално  Crazy да се подиграва. Иначе е смешно  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 24
Харесвам книгите на Шелдън. Имам ги всичките  Simple Smile
Не одобрявам плюенето ей така за идеята за даден общопризнат труд  Blush
Когато някой направи бестлесър, може евентуално  Crazy да се подиграва. Иначе е смешно  Simple Smile

Това ми звучи като "Когато някой стане шампион на Англия с Манчестър Юнайтед, тогава може да почне да играе в кварталната градинка или да дава мнение по футболни теми, иначе е смешно"

Иначе ако почне да се пуска отделна тема за всяко шедьовърче на Сидни Шелдън в клюто, ще стане по-зле и от ДиС във времената, когато цялата първа страница беше "Жените Козирог", "Жените Скорпион" "Жените Телец", "Жените Везни" и тн....

 Peace

# 9
  • Мнения: 1 533
Селтак, вече звучиш като стар, обръгнал форумен пес, а имаш едва 6 мнения. Ашколсун!

# 10
  • Мнения: 24
Селтак, вече звучиш като стар, обръгнал форумен пес, а имаш едва 6 мнения. Ашколсун!

Калинке, старото си е старо....като съберем моите с тези на жена ми и ги разделим на две, те бия с няколко обиколки  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 533
 Thinking Топло ми е и не мога да зацепя ръфаш ли ме и ли въртиш опашка.

п.п. С новия ти интелектуален профил не всеки път те разбирам правилно.

# 12
  • Мнения: 2 123
"Кръстникът"- Марио Пузо.

# 13
  • Мнения: 2 716
Леля ми нарича тя тип автори "пуканки". От "пуканките" препоръчвам Джаки Колинс.

# 14
  • Мнения: 25 441
Леля ми нарича тя тип автори "пуканки".

А, с чипс и кола по-вървят.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт