Наближава Денят на детето, на БУРГАЗлийче разтуптява сърчицето - 81

  • 16 160
  • 293
  •   1
Отговори

Анкета

Вечерна сбирка на Чадъра - кога?  /гласувате само за датата/ите, на която със сигурност ще присъствате!!!/

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 30 май 2009, 23:39
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 252


Момичета,трогнахте ме с поздравленията си!
Почерпете се,ако съм се справила,де!

# 46
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честит рожден ден-жива,здрава и много щастлива.

# 47
  • Мнения: 723
честит рожден ден ФЛЬОР,много здраве ти пожелавам,спокойствие и а-рутинна любов  bouquet,
какво сте  го подхванали девойчето с тая възраст бе маскари Heart Eyes,
тя такъв свеж  и шеговит прашец ръси,
така са младите...........не мислят ,че и те ще станат.....възрастни  Flutter Hug

# 48
  • Мнения: 1 280
   На някой да му се работи вместо мен  Flutter Само една разходка до съда трябва да си направи, а мен ме мързиииииииии  Embarassed

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 252
Важното е как се чувстваме,нали така?
Щом не ни боли нищо,значи сме млади... Whistling
Сега ми е времето,казвала съм ви-можете само да ми завиждате. Blush
Нито търся гледачки ако се уговоря за нещо след работа,нито тичам да прибирам деца от градина,нито с учители се разправям след някое геройство .Абе,просто сама си завиждам,пък вие-ако искате. Heart Eyes
Като ви пораснат децата тогава ще си говорим пак.  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 165
   На някой да му се работи вместо мен  Flutter Само една разходка до съда трябва да си направи, а мен ме мързиииииииии  Embarassed

Mързи ли те...? Чакай само да дойдат жегите...! Mr. Green

Честито на рожденничката!!! Hug Много усмивки да греят по лицето ти!

# 51
  • Мнения: 1 813
Важното е как се чувстваме,нали така?
Щом не ни боли нищо,значи сме млади... Whistling
Сега ми е времето,казвала съм ви-можете само да ми завиждате. Blush
Нито търся гледачки ако се уговоря за нещо след работа,нито тичам да прибирам деца от градина,нито с учители се разправям след някое геройство .Абе,просто сама си завиждам,пък вие-ако искате. Heart Eyes
Като ви пораснат децата тогава ще си говорим пак.  bouquet

Като ти казвам,че плачеш за внуци...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 222
Еееее и ти ся, остави я да подиша малко чист въздух дееее, точно днес ли ще и натякваш  Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 252
Чак за плакане,не плача,но няма да ги изхвърля като ги докарат да ги гледам. Joy Joy

# 54
  • Мнения: 1 813
Чак за плакане,не плача,но няма да ги изхвърля като ги докарат да ги гледам. Joy Joy

Ще ги дадеш на Тоби, нали  Rolling Eyes

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 252
Знаеш ли,че е идея? newsm78
Той е толкова грижовен,проблема е,че много спи, и ще го нервят. Ще бяга да се крие под масата.

# 56
  • Мнения: 723
ама сте и вие ,знаете си родата и си я обсъждате
..................извинете ,родата я знае май само малкия шпионин,туй дете завършен следовател Heart Eyes
Иве , от днес наказвам васко ,както го правят в едно предаване-бавачките,
за всяка ЛОША дума пет минути седнал на едно столче...................така го пазих близо половин час Crazyможе да сметнете броя на думите,
накрая му връчих часовника и само му казвам да си гледа минутите Wink,
доста рев падна, ама мисля че има някъкъв ефект,
лошото е само,че трябва да стоя до него ,за де не хитрува и да става Mr. Green

# 57
  • Мнения: 100
maimp ще има ефект. Аз пък моя син заради хапането го наказвах в ъгъла и вече не е толкова агресивен към сестра си. Сега е нейн ред да му връща.
Оф писна ми седенето в къщи почва ми се работа, намекнаха че се освобождава едно място и ако искам да почвам. Но пък лято е ходи ми се на плажжжжжжжжжжжжж.

# 58
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Струва ми се доста добра тактика за наказанията си измислила може и аз да я ползвам някои път,ние мръсни думи почти не използваме,но напоследък много си лигави и аз и се карам но нещо не визприема newsm78

# 59
  • Мнения: 1 813
Нас със сестра ми татко ме наказваше в другата стая с вдигнати ръце. Но сме имали случаи да ни забрави и майка ми като се прибере :
-Румене, децата си забравил наказани!

/представете си какъв респект, не сме гъкнали дори да сме омаляли/.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт