НОЕМВРИйки чакат вече, да усетят малкото човече

  • 13 807
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 499
Ходя в клиниката на Щерев и там ще я правят и то моята докторка което си ме следи от 1 година вече. Имама и пълно доверие. А в МД колко се заплаща това нещо и дали мога да им имам вяра? Просто от тиу доктори толкова съм се наплашила и с такова недоверие гледам на тях. За това мисля да си остана при моята док. и тя да си ми прави процедурата.

# 286
  • Мнения: 1 765
Биляна, няма да те успокоявам, щото по-рано тази седмица минах през твоя кошмар. На късния БХС ми излезе лош резултат, по спешност правихме ФМ, която не показа нищо, но докторката ме посъветва за наше успокоение да направим амниоцентеза. Ще я правя в МД,при доц. Димитрова. 350.00 лв са твърде много, в МД ако искаш да си избереш доктор струва 100 лв, но не плащаш за самата амниоцентеза.

За докторите от МД това е рутинно изследване.

Успех и стискам палци Hug

# 287
  • Мнения: 14 654
bilyana44,
стискам ти палци всичко да е наред. Като ви чета с тези гадни резултати от бхс, все повече се радвам, че не си направих това изследване. Обзалагам се, че амниоцентезите на всички ви ще покажат, че притесненията са били напразни  Hug
Имам чувството, че ни гледат като касички - това ме дразни, препоръчват какви ли не изследвания, които разбира се са скъпи и не се поемат от здравната каса.
Разковниче,
ти къде се записа на ЖК? Аз също се записах на жк в частна болница и засега оплаквания нямам - пуснаха ми микробиология и цитонамазка предния път, само че още не съм си взела резултатите. Мануално не са ми преглеждали шийката, гледат ме само с ехограф.

# 288
  • Мнения: 0
Записах се в Шейново smile3516

Още не мога да повярвам!

# 289
  • Мнения: 499
комикс  и при Щерев е 350лв значи няма да хода в МД. оставам си в Щереви моята док. ще си ми го прави. И ще съм на 100% спокойна имам и пълното доверие.Пак ще се повторя но днес като ми каза че за нея по принцип няма притеснения защото всичко друго е наред и че е нормално да има някакви притеснения относно БХС и че не винаги са верни и за това решихме амнио. А на теб кога ще ти бъде амниото? Ще стискам палци и при теб и при мен и при всички на които им предстои УСПЕХ.
Янечек  ходя в Щерев.
А кой ще пусне нова тема newsm78

# 290
  • Мнения: 96
Бих пуснала,но незнам как! newsm78 Embarassed

# 291
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Подготвям новата тема.

# 292
  • Мнения: 228
след малко ще пусна....опааа, няма
Разковниче, направо съм Shocked

Биляна, щом си имаш доверие на докорката, това е най-важното, не се притеснявай Hug

# 293
  • Мнения: 96
Можете ли да ни обясните и на нас,тези дето незнаеме,как се пуска нова тема,за да не ви притесняваме и да не чакаме на готово всеки път? Embarassed

# 294
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Биляна, Комикс ти е писала, че в МД е 100 лв при избор на лекар, а самата амниоцентеза не струва нищо, аз поне така разбрах. Аз бих отишла в МД. И заради цената, и заради това, че там се прави често и би трябвало да са по-опитни, особено като имаш право да си избереш и добър специалист, какъвто например е Димитрова (поне така съм чела за нея).

Мариета, ако искаш да пуснеш нова тема, като наближи тази 20 стр помоли някой, който е пускал, включително и аз, да ти помогне при пускането на такава. Като цяло се копира настоящата тема и се правят някои промени, като после в течение на темата се правят допълнителни промени като термини, добавяне на пол на бебето, други данни, нови полезни линкове, от време на време смяна на картинките ...

Ето и новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401524.msg11394417#msg11394417

Общи условия

Активация на акаунт