здравейте

  • 706
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
искам да ви попитам мили дами от 1 год. правим опити за бебе,но сме много несериозни т.е не следя овулация а караме по интуиция.и за сега резултат няма.вие как се справяте с притесненията когато чакате да разберете резултата.моят съпруг иска всичко да стане по естествен път и затова не съм си взела още тестове за овулация.но почвам вече да се побърквам.трябва ли да изчакам още или нестава защото много се притеснявам моля ви кажете какво да правя,а той е толкова спокоен и каква че няма проблем просто да се успокоя.имало е месеци всеки ден правим секс дали това също е причина защото съм чувала че сперматозоидите им трябва време за да са годни  Embarassed

# 1
  • Мнения: 39
Здравей,
Разбирам притеснението ти, но се учудвам и на огромното търпение, което имаш. Аз също се опитвам да забременея, два месеца не се получава и вече започвам лекичко да откачам. Смятам, че една година е доста дълъг период, и най-добре за теб би било да започнеш да си следиш овулацията, било чрез тестове, било чрез БТ. Можеш да го правиш и без да казваш на съпруга си. Ако и след това не се получава няколко месеца, бих те посъветвала да отидеш на лекар.
Желая ти успех! Чакам да се похвалиш!

# 2
  • Мнения: 87
Beb4o86, според мен няма нищо не естествено да си мериш температурата, да си правиш тестове и да следиш ЦС, и да си записваш всичко в графика. Така можеш да следиш процесите в тялото си и да премахнеш излишното напрежение, което си натрупала.
До колкото за правенето на секс всеки ден не съм веща по въпроса, но съм чувала и чела, че лекарите препоръчват през ден, а в най фертилните дни може и всеки ден. Нека някой ме поправи, ако греша за честотата на бебеправенето, защото не съм сигурна.

Успех ти желая. Hug

# 3
  • Мнения: 568
beb4o86, не си губи повече времето в чакане на естественото! И ние с мъжо цяла година чакахме да стане работата без много да я мислим. Накрая започнах да меря БТ и да препишквам ову тестове и на втория месец вече бях бременна  Flutter

П.П. Моят мъж също беше против, но му мина като видя положителния тест за бременност  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 48
Колко чест правите секс?
Ако е веднъж в месеца... голямо уцелване ще е. Thinking

# 5
  • Мнения: 1 740
Колко чест правите секс?
Ако е веднъж в месеца... голямо уцелване ще е. Thinking
Ами момичето е казало ,че има месеци в който всеки ден правят секс.
И аз мисля ,че е най- добре да почнеш да си следиш овулацията.
Успех.  bouquet

# 6
  • Мнения: 94
Една година и на мен не ми се вижда малък период. Освен да засичаш овулацията с тестове, може да пуснеш изследване на половите хормони- пролактин, естрадиол, LH, FSH.
А на каква възраст сте?
Не се притеснявай, понякога наистина е само психика...
Успех!

# 7
  • Мнения: 241
Ами може да направиш проверка кога е овулацията. А като имате полови контакти,пак ще е естествено. Grinning newsm10

Общи условия

Активация на акаунт