Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора

София

Няма да правя обзор кои чакаме понеделнишки да се "изкажат" за да не дърпам дялова за опашката. Ще кажа само че стискам палци.

Весела седмица!
Цитирай

Варна

След дълго чакане на Леля Фло в петък и събота-най-накрая ми дойде в събота вечерта след два дена закъснение-два дена на трепетно очакване Crying or Very sad
Да си призная много се разочаровах-много ми беше криво и все още ми е. Crying or Very sad Някак свикнах с такава мисъл и страховете ми се изпариха.
 Поплаках малко-моето мъжле ме успокояваше по най-милия начин. И той горкия беше почнал да се надява и да се радва.
Но сега след като ми отмине продължаваме и се надявам скоро да се похваля Smile
Пожелавам на всички много късмет и дано да има кои да се похвали за тази седмица.
Приятна и ползотворна седмица!
Цитирай

София

Новичка не си го слагай на сърце - ще стане. Пък и нали знаеш - отчаянието тук е забранено.

Усмихни се - започва нова седмица, а за теб нов цикъл!
Цитирай

anywhere

Добре де...ще кажа и аз!  Embarassed В събота сутринта си направих два теста (от тия, дето са два броя в кутийка) и излязоха и на двата по една ярка чертичка и по една - мноооого, мноооого бледичка... Реших, че са плод на фантазията, макар че колкото повече време минаваше, толкова повече си внушавах, че съм бременна...  Embarassed За всеки случай внимавах с препаратите (както ви бях казала, чистихме стария апартамент, защото го продаваме тази седмица, а препаратите бяха с много силни изпарения...).
В неделя успях да се въздържа да не направя пак тест, но днес сутринта направих. Първо да кажа, че още не ми е баш закъснял, трябваше вчера или днес да ми дойде... Та за теста - втората чертичка се появи доста по-бързо и все още е много бледа, но се различава доста ясно, даже мъжът ми каза, че вече е сигурен! Извадих си тестовете от първата бременност (представяте ли си, още ги пазя  Embarassed ) и се оказа, че и първият, който съм правила тогава, пак един ден преди датата на закъснението е също толкова блед...  Wink
Така че ще ми се да се похваля с добрата новина, но пусто суеверие!  Rolling Eyes  Evil or Very Mad
В сряда ще прасна пак един тест и в края на седмицата смятам да посетя гинеколог. Така че тогава вече ще е напълно ясно. Иначе гърдите ме болят страшно, особено като си сваля сутиена и много ми се гади в допълнение... Но дали не си внушавам?!  Confused Според вас може ли от внушение да излезе втора чертичка на теста? Все пак това е хормон, а като всеки хормон, може мозъка да си направи майтап и да накара тялото да го отделя без причина? Ох, сигурно глупости говоря! Embarassed  Май се побърках вече, ако това е признак на бремеменност, би трябвало да съм!  Laughing
Не знам дали да ми честитите, или да не дърпаме дявола за опашката... А, какво ще кажете?
Цитирай

Варна

Права си Тиа Very Happy
Няма да унивам-а ще продължим да се наслаждаваме на "бебеправенето" както досега пък когато стане Wink
Успех на всички!
Цитирай

Sofia

Здравейте момичета !
При мен микробиолог. изследване се оказа с не лоши резултати(нарушена млечно кисела среда на влаг. и възпаление на цервикалния канал , а гъбички -НЕ Very Happy ) , но все пак трябва да гълтам Флажил и да слагам свещ. Клион Д , от следващата леля Фло , та ми се поотложи с един цикъл бебебправенето.

Хайде , вече тръпнем за резултатите  Rolling Eyes , те си знаят кои  Cool !!!

И весела и успешна седмица на всички  Very Happy !
Цитирай

София

А само ще ти кажа че ще сме тук с теб, пък когато ти се почувстваш сигурна в новината ще обявиш всефорумското честитене!
Цитирай
Според мен си вътре Зъхи!!! Както вече ти писах и при мен положението беше същото. Мога да си представя какво ти е...
Желая ти го от сърце... Не ми се вярва, че втората черта ще се появи от внушение. Това е абсолютно налудничево... Явно си има причина да излиза... макар и по-късно.
Хайде като се върна искам вече си се записала в темата по-горе...
Успех и целувки
Цитирай

София

Цитат на: Morena
Здравейте момичета !
При мен микробиолог. изследване се оказа с не лоши резултати...................................................
та ми се поотложи с един цикъл бебебправенето.

Честито!
Аз днес ще ходя да взема моето микробиологично - от сега си знам че ще има проблем.....но пък бебеправенето вече го направихме....та да видим с какво ще ги церя тия животни (за всеки случай ще гледам да е безопастно лечение).
Цитирай

Цитат на: Tia
А само ще ти кажа че ще сме тук с теб, пък когато ти се почувстваш сигурна в новината ще обявиш всефорумското честитене!

И аз така ще кажа  Wink  Smile
Миличка Зъхи продължавам със стискането на палци

Новичка, горе главата  Exclamation Не е време за отчаяние, а даже напротив, време е да се въоръжиш с кураж и търпение. Бебето ще дойде  Exclamation
Цитирай

от сега си знам че ще има проблем

Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
Така не се говори (пише)  Exclamation
Цитирай

anywhere

Цитат на: Novichka
След дълго чакане на Леля Фло в петък и събота-най-накрая ми дойде в събота вечерта след два дена закъснение-два дена на трепетно очакване Crying or Very sad
Да си призная много се разочаровах-много ми беше криво и все още ми е. Crying or Very sad

Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Evil or Very Mad
Цитирай

София

Ама аз не съм отчаяна...(за протокола със законовите разпоредби  Very Happy )

Наистина знам че има проблем....сега само остава да разбера какъв е - силно подозирам (и още по-силно се надявам) че са прости гъби, непретенциозни с какво ще ги лекуваш.
Цитирай

София

Цитат на: Зъхи
Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Evil or Very Mad

Зъхи....ще ти забраним четенето на форума до края на седмицата Very Happy. Недей пълни бременната си главица с глупости и тревожни мисли. Я си подреждай новата къща и се забавлявай.

Моренкеей вземи я изведи твоята роднина да си разведри главата - не я ли виждаш че пуши вече Very Happy !!!!!!
Цитирай

Sofia

Аз днес ще ходя да взема моето микробиологично - от сега си знам че ще има проблем.....но пък бебеправенето вече го направихме....та да видим с какво ще ги церя тия животни (за всеки случай ще гледам да е безопастно лечение).

То и аз така си знаех , пък виж какво излезе .
Пожелавам и на теб да се окаже , че не си знаеш много, много !
Тиа и наистина имай едно на ум с лечението !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора