айде на новата седмица моля (05 -11 .07)

  • 9 827
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Няма да правя обзор кои чакаме понеделнишки да се "изкажат" за да не дърпам дялова за опашката. Ще кажа само че стискам палци.

Весела седмица!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 618
След дълго чакане на Леля Фло в петък и събота-най-накрая ми дойде в събота вечерта след два дена закъснение-два дена на трепетно очакване Cry
Да си призная много се разочаровах-много ми беше криво и все още ми е. Cry Някак свикнах с такава мисъл и страховете ми се изпариха.
 Поплаках малко-моето мъжле ме успокояваше по най-милия начин. И той горкия беше почнал да се надява и да се радва.
Но сега след като ми отмине продължаваме и се надявам скоро да се похваля Simple Smile
Пожелавам на всички много късмет и дано да има кои да се похвали за тази седмица.
Приятна и ползотворна седмица!

# 2
  • Мнения: 920
Новичка не си го слагай на сърце - ще стане. Пък и нали знаеш - отчаянието тук е забранено.

Усмихни се - започва нова седмица, а за теб нов цикъл!

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Добре де...ще кажа и аз!  Embarassed В събота сутринта си направих два теста (от тия, дето са два броя в кутийка) и излязоха и на двата по една ярка чертичка и по една - мноооого, мноооого бледичка... Реших, че са плод на фантазията, макар че колкото повече време минаваше, толкова повече си внушавах, че съм бременна...  Embarassed За всеки случай внимавах с препаратите (както ви бях казала, чистихме стария апартамент, защото го продаваме тази седмица, а препаратите бяха с много силни изпарения...).
В неделя успях да се въздържа да не направя пак тест, но днес сутринта направих. Първо да кажа, че още не ми е баш закъснял, трябваше вчера или днес да ми дойде... Та за теста - втората чертичка се появи доста по-бързо и все още е много бледа, но се различава доста ясно, даже мъжът ми каза, че вече е сигурен! Извадих си тестовете от първата бременност (представяте ли си, още ги пазя  Embarassed ) и се оказа, че и първият, който съм правила тогава, пак един ден преди датата на закъснението е също толкова блед...  Wink
Така че ще ми се да се похваля с добрата новина, но пусто суеверие!  Rolling Eyes  Imp
В сряда ще прасна пак един тест и в края на седмицата смятам да посетя гинеколог. Така че тогава вече ще е напълно ясно. Иначе гърдите ме болят страшно, особено като си сваля сутиена и много ми се гади в допълнение... Но дали не си внушавам?!  Confused Според вас може ли от внушение да излезе втора чертичка на теста? Все пак това е хормон, а като всеки хормон, може мозъка да си направи майтап и да накара тялото да го отделя без причина? Ох, сигурно глупости говоря! Embarassed  Май се побърках вече, ако това е признак на бремеменност, би трябвало да съм!  Laughing
Не знам дали да ми честитите, или да не дърпаме дявола за опашката... А, какво ще кажете?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 618
Права си Тиа Grinning
Няма да унивам-а ще продължим да се наслаждаваме на "бебеправенето" както досега пък когато стане Wink
Успех на всички!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Здравейте момичета !
При мен микробиолог. изследване се оказа с не лоши резултати(нарушена млечно кисела среда на влаг. и възпаление на цервикалния канал , а гъбички -НЕ Grinning ) , но все пак трябва да гълтам Флажил и да слагам свещ. Клион Д , от следващата леля Фло , та ми се поотложи с един цикъл бебебправенето.

Хайде , вече тръпнем за резултатите  Rolling Eyes , те си знаят кои  Sunglasses !!!

И весела и успешна седмица на всички  Grinning !

# 6
  • Мнения: 920
А само ще ти кажа че ще сме тук с теб, пък когато ти се почувстваш сигурна в новината ще обявиш всефорумското честитене!

# 7
Според мен си вътре Зъхи!!! Както вече ти писах и при мен положението беше същото. Мога да си представя какво ти е...
Желая ти го от сърце... Не ми се вярва, че втората черта ще се появи от внушение. Това е абсолютно налудничево... Явно си има причина да излиза... макар и по-късно.
Хайде като се върна искам вече си се записала в темата по-горе...
Успех и целувки

# 8
  • Мнения: 920
Цитат на: Morena
Здравейте момичета !
При мен микробиолог. изследване се оказа с не лоши резултати...................................................
та ми се поотложи с един цикъл бебебправенето.


Честито!
Аз днес ще ходя да взема моето микробиологично - от сега си знам че ще има проблем.....но пък бебеправенето вече го направихме....та да видим с какво ще ги церя тия животни (за всеки случай ще гледам да е безопастно лечение).

# 9
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
А само ще ти кажа че ще сме тук с теб, пък когато ти се почувстваш сигурна в новината ще обявиш всефорумското честитене!


И аз така ще кажа  Wink  Simple Smile
Миличка Зъхи продължавам със стискането на палци

Новичка, горе главата  Sign Exclamation Не е време за отчаяние, а даже напротив, време е да се въоръжиш с кураж и търпение. Бебето ще дойде  Sign Exclamation

# 10
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
от сега си знам че ще има проблем


 Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp
Така не се говори (пише)  Sign Exclamation

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Novichka
След дълго чакане на Леля Фло в петък и събота-най-накрая ми дойде в събота вечерта след два дена закъснение-два дена на трепетно очакване Cry
Да си призная много се разочаровах-много ми беше криво и все още ми е. Cry


Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Imp

# 12
  • Мнения: 920
Ама аз не съм отчаяна...(за протокола със законовите разпоредби  Grinning )

Наистина знам че има проблем....сега само остава да разбера какъв е - силно подозирам (и още по-силно се надявам) че са прости гъби, непретенциозни с какво ще ги лекуваш.

# 13
  • Мнения: 920
Цитат на: Зъхи
Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Imp


Зъхи....ще ти забраним четенето на форума до края на седмицата Grinning. Недей пълни бременната си главица с глупости и тревожни мисли. Я си подреждай новата къща и се забавлявай.

Моренкеей вземи я изведи твоята роднина да си разведри главата - не я ли виждаш че пуши вече Grinning !!!!!!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Tia
Аз днес ще ходя да взема моето микробиологично - от сега си знам че ще има проблем.....но пък бебеправенето вече го направихме....та да видим с какво ще ги церя тия животни (за всеки случай ще гледам да е безопастно лечение).


То и аз така си знаех , пък виж какво излезе .
Пожелавам и на теб да се окаже , че не си знаеш много, много !
Тиа и наистина имай едно на ум с лечението !

# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Цитат на: Зъхи
Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Imp


Зъхи....ще ти забраним четенето на форума до края на седмицата Grinning. Недей пълни бременната си главица с глупости и тревожни мисли. Я си подреждай новата къща и се забавлявай.

Моренкеей вземи я изведи твоята роднина да си разведри главата - не я ли виждаш че пуши вече Grinning !!!!!!


Аз вече я подредих, а сутринта ми се ревеше, че няма място за бебе!  Cry Сега съм по-добре, но явно нещо полудявам!  Embarassed  Grinning
За микробиологията, никой да не се притеснява! Тези работи се лекуват, само месец-два пиене на хапченца (за съжаление някои доста скъпи  Imp ) и всичко се оправя!  Sign Exclamation  Grinning

# 16
  • Мнения: 920
Зъхи нали знаеш - когато сърцето е голямо има място за всички!

А колкото до гъбите - ще ги оправим...не са за сефте, така че....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Тиа , дръпнах и' един пердах междувременно , дано и дойде акъла в главата... , ама не много.. , да не изпушва  Grinning !
Нашоках и ' репата и ми се стори , че понамаля пушека  Rolling Eyes , ама знам ли  Confused   Grinning .

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, смешно ви е на вас, а на мен ми пуши главата!  Twisted Evil  Laughing
И аз ще ви се смея като ви се случи!  Laughing  Wink

# 19
  • Мнения: 4 068
Здравейте и от мен момичета!
Весела нова седмица пожелавам на всички!

Зъхи мила не си слагай излишни притеснения на сърцето заради бледата чертичка.То при всеки е индивидуално.А колкото до това дали може да се появи от внушение,според мен е изключено.Така че присъединявам се към думите на Тия-ние сме тук с теб и продължаваме да стискаме палци.Ти ще решиш кга да обявиш честитенето.Аз все пак искам да знаеш че от сърце се радвам за теб.
Морена БРАВО за добрите резултати от микрото.Верно че ще отложите с месец бебеправенето ама поне знаеш че няма нищо сериозно.
На Тия стискам палци за добри резултати и чакам отчета.

Новичка не се отчайвай в никои случай мила.Ще стане ще видиш.Където е текло пок ще тече-ми казва баба ми като ме налегнат черни мисли.Така че горе главата,че нали знаеш че имаш запазен един понеделник в който да ни се похвалиш с хубавата новина.Аз ти пожелавам да е много скоро.

# 20
  • Мнения: 2 567
Здравейте и от мен в понеделник,

Тия, дано всичко се оправи при теб. И аз в момента съм с гъби, та не е много приятно, но се лекуват.

Зъхи  Grinning , знам, че не смееш да се радваш, толкова ми е познато това чувство, и сега дните ще се точат едвам-едвам, но положителен тест означава положителен тест!!!! Stuck Out Tongue И те дават точност докъм 99%. Така че няма нищо да ти честитя, но ще стискам палци здраво!

Аз пък сутринта имах такива ужасни болки в корема, че искрено се надявам всичко да е наред с бебо. Не знам запек ли беше, какво ли. направо 5 минути се превивах като куче. Хубавото е, че минаха  Simple Smile

Желая на всички лека седмица и много късмет!

# 21
  • Мнения: 3 634
Добро утро, ранобуднички!

Аз се излежавах до 11:30, после реших, че вече е време да ставам. Па и на работа трябва да се ходи  Close  Cry  и ми е едно скапано... Да не ви разправям как минаха нощните смени през уикенда.

Зъхи... ой ой ой... ама само колко познато. И аз бях така преди 3 седмици и нещо. Чертичка виждаш ли, значи си е там и има поводи за поздравления.
Това за сутиена, колко болят гърдите особенно след като го махнеш... аз поемам дълбоко въздух преди да си го махна, и издишам чааак след като съм приключила с процедурата (която пък трае общо около 30 секунди... как само боли...).
Не можеш ли, за да се увериш напълно, да идеш и да си направиш кръвен тест за бременност? Тогава ще си съвсем сигурна. Ама аз си знам... така, че ЧЕСТИТО!!!  Laughing  Grinning  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 502
Здравейте, след два дена на морето ето ме пак. Хе,хе, май пак ще си имаме новина. Зъхи, хайде и аз да кажа. Аз си правих два различни теста и при мен така беше, втората чертичка - бледорозова, така че... Grinning. Стискам ти палци и хайде в клуба на пролетните/мартенските мами. Не искам да те обнадеждавам, ама аз също бях и продължавам да бъда с болки в гърдите. Мъжлето ми ще остане много впечатлен в новата ми гръдна обиколка. Shocked. Препоръчвам ти просто отиди на генеколог, там ще е най-сигурно.

# 23
  • Мнения: 254
Zdraveite I polzotvorna sedmica na vsichki!

Na Zahi ne I chetitia nishto no sam sigurna che ima kakvo Simple Smile)
Nie tazi sedmica shte sme na bebepraveshta tema.  Dano da imame uspeh tozi mesec.   Wink

Stiskam palci na vsichi i se nadiavam na mnogo dobri novini tazi sedmica.

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Успешна седмица и от мен на всички бебеправещи и чакащи резултати!  Wink  Grinning
Ако не съм много адекватна идните дни, не ми се сърдете!  Laughing

# 25
  • Мнения: 147
Здравейте момичета,лека и успешна седмица на всички
Зъхи, мисля че си бременна ,стискам ти палци да го потвърди и лекар.Аз много не съм на ред с главата объркана съм и май ще трябва да прочета за цветната бременност нещо.Защото в събота ми дойде ,а днес вече нямам кървене ,а болки в гърдите
незнам......
Поздрави

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Здравейте и от мен. Зъхи и аз се продължавам да стискам палци и мисля че няма как да ти се яви втората чертичка от внушение. Пък място за бебето все ще намерите, сърце да е широко  Grinning
На Тиа също пожелавам успех за микробиологията.
Я сега и аз да си кажа. Засега няма никакви новини, ни добри, ни лоши. Трябваше да ми дойде през почивните дни леля Фло, но все още я няма. Правих тест, но беше отрицателен. Ще изчакам още някой ден, и ако не ме изпревари, пак ще правя тест. Даже си купих два, и много се изкушавам да го направя още сега, но ще гледам да се сдържа още няколко дни.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Dobi
Здравейте момичета,лека и успешна седмица на всички
Зъхи, мисля че си бременна ,стискам ти палци да го потвърди и лекар.Аз много не съм на ред с главата объркана съм и май ще трябва да прочета за цветната бременност нещо.Защото в събота ми дойде ,а днес вече нямам кървене ,а болки в гърдите
незнам......
Поздрави


ТЕСТ, ТЕСТ, ТЕСТ! Бързо! И да ни информираш!  Wink

# 28
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: lalka
Здравейте и от мен. Зъхи и аз се продължавам да стискам палци и мисля че няма как да ти се яви втората чертичка от внушение. Пък място за бебето все ще намерите, сърце да е широко  Grinning
На Тиа също пожелавам успех за микробиологията.
Я сега и аз да си кажа. Засега няма никакви новини, ни добри, ни лоши. Трябваше да ми дойде през почивните дни леля Фло, но все още я няма. Правих тест, но беше отрицателен. Ще изчакам още някой ден, и ако не ме изпревари, пак ще правя тест. Даже си купих два, и много се изкушавам да го направя още сега, но ще гледам да се сдържа още няколко дни.


Стискам палци да не дойде!  Wink  Grinning

# 29
  • Мнения: 920
Такааааааа...нещата не са на добре. Имам инфекция (освен гъбите). Понеже съм недоверчива ще повторя изследването при познат микробиолог, пък тогава ще видя какво ще предприема.

Това е от мен. В момента съм "мааааалко" бясна, защото имам едни подозрения от къде се е взела тази инфекция ( не са насочени към скъпото) - преди време бях на един преглед в МА, който протече повече от странно.....

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Дай боже  Laughing  Laughing  Laughing
Нямам и никави ПМС симптоми, освен че малко ме наболяват гърдите. Ама това по може да е от внушение, отколкото втората чертичка  Grinning

# 31
  • Мнения: 920
Ох...в беса си съм пропуснала цели две кандидат бременни......

Милички Лалка и Доби стискам ви много усилено палци!

# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тиа, какво имаш предвид под странно?!  Shocked

Съжалявам за гъбите и инфекцията!  Sad Колко време ще ги бориш?

# 33
  • Мнения: 4 324
Та и аз да кажа нещо, че днес ми писна глават от писане на глупаво доклади, които никой няма да прочете  Imp

Цитат на: Tia
Имам инфекция (освен гъбите)


Тия - гъбите ще ги унищожиш, а инфекцията ще излекуваш  Sign Exclamation Силно се надявам и стискам палци само това да е проблема при теб, даже си мисля, че съм права.

Цитат на: Tia
преди време бях на един преглед в МА, който протече повече от странно.....


От такива прегледи и "специалисти" най-много ме е страх Imp

# 34
zdraveite i ot men Simple Smile
na vsi4ki polzotvorna sedmiza
 Wink  Wink
i pove4e bebepravene
 #Onfire  #Onfire

# 35
  • Мнения: 4 068
Тия съжалявам за инфекцията.Ти си инат,ще я прибориш.
На Лалка и Доби стискам палци да не посрещат леля Фло в близките 9 месеца.

# 36
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравейте и от мен, нямахме нет досега и наваксвам. Днес отидох да дам кръвчица за още изследвания, които ще са готови чааааак в петък, което означава, че ще мога да се видя с ндокриноложката другата седмица и да видим какво ще е тогава положението.
Тук е много горещо и вече броим дните до ваканцията, която ще е август.
Стискам палци на всички да не им идва и поздрави от мен

# 37
  • Мнения: 30
Zdraveite momicheta,

Otdavna cheta tozi phorum, no chak sega reshih da se vkliucha i az!

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравей Еленчо Simple Smile добре дошла при нас, но не се задържай никак. Надявам се да можем да сме ти полезни

# 39
  • Мнения: 4 068
Здрасти и от мен Еленчо!Добре дошла при нас,но ти пожелавам скоро да се пренесеш в мамешкия форум.
И аз като Ва се надявам да сме ти полезни и да ти хареса нашата компания.
Успех в бебеправенето!

# 40
  • Мнения: 920
Сега се връщам от консултация с един доктор - човека каза че нищо страшно няма. Като се уверя че със сигурност нямам бременност (или имам дай боже  Grinning ) да му се обадя да предприеме едно от двата типа лечение. Сега вече съм спокойна.

А под странен преглед имам предвид следното - почна онзи доктор да ме преглежда и изведнъж настана една паника между него и сестрата, в следствие на което взеха да ме поливат с едни кислородни води ..... така и не можаха да ме прегледат, защото аз се стреснах от цялото това. И после прегледали-непрегледали заключиха че имам трихомони (които както е видно аз нямам). Та от тогава имам съмнението че са ползвали нестрелирен прибор и са се усетили че са се объркали ...и така.

# 41
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Зъхи
Добре де...ще кажа и аз!.....
Не знам дали да ми честитите, или да не дърпаме дявола за опашката... А, какво ще кажете?


Ами подозрително ми звучи, че след 9 месеца...  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 071
Зъхи,виж в другата тема,че не ми се повтаря...
На Доби и Лалка-късмет от все сърце Laughing
Усещате ли че бременните се увеличават все повече и повече?
 
При мен пък сега нещата се въртят около отпуската.Значи имаме служебна станция и миналата седмица теглихме чоп желаещите за почивка там/на Боровец/.Нямах късмет.Но се оказа че е останала една карта от 12-ти,което е другия понеделник и днес след нов чоп се падна на мен.За съжаление в момента и мъжът ми и аз не можем да излезем в отпуска.Та утре той ще ходи да се моли на началника си,пък ако го пуснат ще ми каже и аз да се моля Cry Много ми се иска да стане,офертата е повече от изгодна,а и имаме нужда от малко време заедно...
Тъй че стискайте ми палци утре,дано стане Cry

# 43
  • Мнения: 1 497
Зъхи, бледа, не бледа- вътре си! ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!

# 44
  • Мнения: 4 068
Стискам,стискам!
Не е лошо да отидете на Боровец.На тая прохлада таман ще отпочинете както трябва.Дано ви дадат отпуски.

# 45
  • Мнения: 920
Зъхи, Доби, Лалка и останалите чакащи да не четат!
(ще се панирате излишно)

Момичета пиша ви това не за да ви накарам всеки месец да се съмнявате в себе си, а да си дадете реалната сметка, че излишното притеснение и мислене "стана ли? не стана ли?" води до много неприятни неща.

На моя приятелка и закъсня с 10 дни. Тя не искаше да прави тест, планирайки че ще ходи на лекар. За тези 11 дни придоби всички възможни симптоми - бюста на Памела Андерсън, повръщането, виенето на свят, сънливостта...абе всичко. Направо си я пишехме бременна. Добре ама на 11 ден и дойде - първо черно зацапване, после алено червено само когато ходи до тоалетна. След прегледа при лекар се оказа че изобщо не е била бременна, просто от голямото си желание да е станало е симулирала симптомите.

Вероятно ако беше направила тест той щеше да е отрицателен, но като цяло историята е много показателна по темата с вманиачаването по забременяването.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 618
Май и аз така си бях въобразила:((
Това желанието е голямо нещо-много бели може да причини.
Аз самичка се навих ,че може би съм бременна и сама си създадох тревоги и след това голямо разочарование.
Но сега вече ми мина и започва нов период -изпълнен с оптимизъм и положителни мисли.
Затова всички -Опитващи момичета:) не се отчайвайте!
Всички инфекции, гъбички и други проблеми ще се оправят с времето и ще дойде момента на "Двете чертички", ще минат неусетно 9-те месеца и ще се сдобием с бебоци-нашите малки слънчица!
Пожелавам късмет на всички!

# 47
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мдаааа, вманиачаването е лошо нещо!  Imp Аз сега например търча час през час до тоалетната да проверя дали не ми е дошло!  Rolling Eyes  Imp  
А иначе и аз съм чувала, че симптомите на бременност може да се получат от внушение, дори, че може да те спре мензиса! По-интересното е обаче, ако от внушение започваш да отделяш хормона на бременността и теста се покаже фалшиво положителен, дали историята познава такива случаи?!  Shocked

# 48
  • Мнения: 920
Цитат на: Зъхи
По-интересното е обаче, ако от внушение започваш да отделяш хормона на бременността и теста се покаже фалшиво положителен, дали историята познава такива случаи?!  Shocked


Зъхкееееййй казах ли аз да не четеш.....(още по-големи букви трябваше да сложа)  comp03

# 49
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Цитат на: Зъхи
По-интересното е обаче, ако от внушение започваш да отделяш хормона на бременността и теста се покаже фалшиво положителен, дали историята познава такива случаи?!  Shocked


Зъхкееееййй казах ли аз да не четеш.....(още по-големи букви трябваше да сложа)  comp03


Тиа, опитай следващите 30 сек. да НЕ МИСЛИШ за... бели мечки!  Laughing Е, не става, като ти обърнат внимание върху нещо, няма как да го пропуснеш!  Wink
Майтапя се!  Laughing  Абе, каквото имало да става, ще стане! Засега мисля, че съм бременна, но и да ми дойде, няма да умра, я!  Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 920
Зъхи не го приемай на сериозно де..... Grinning . Права си че каквото има да става ще стане...(а твоето вярвам вече е станало Laughing )

# 51
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Дай боже!  Wink
Утре смятам да си направя тест и ако пак е положителен, ще се похваля!  Grinning

# 52
# 53
  • Мнения: 4 068
Късмет и от мен Зъхи!
Аз не мисля че може на база внушение да отделяш хормона на бременността,затова съм сигурна че при теб не става въпрос за внушение.Но ще чакам да се похвалиш,за да честитя вече официално.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Mмддааа.. и аз чакм ! Grinning

И утре ,като вземе да се хвали ( Зъхи де ) автоматично можете да започнете и на мен да честитите по малко , аха  Grinning  !
Ам че така де , нали ЛЕЛЯ ще съм  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  МММММММ .. , ще се поцвъкам от кеффф..., ВЕРВАЙТЕ МИ  Sunglasses  Sign Exclamation

# 55
Zdraveite momi4eta! Iskam da vi popitam mnogo li e prodaljitelno i trudno reguliraneto na hormonalniq disbalans.

# 56
  • Мнения: 1 497
Зъки, ти се скъса с тези тестове....Не разбра ли че си бременна????/ Laughing

Лиле- задай си въпроса в отделна тема- ще получиш повече отговори.

# 57
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Теодора
Зъки, ти се скъса с тези тестове....Не разбра ли че си бременна????/ Laughing


Теди, докато не ги видя двете чертички еднакви, няма да се успокоя!  Laughing
Този месец е месеца на тестовете, първо купих около 7 за овулация, а досега и 4 за бременност! Слава богу, че за момента всичко е за добро!  Wink  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 497
НЯМА нужда да са еднакви. Бременна си!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Признавам си че и аз го прочетох.  И без това сутринта ме попари леля Фло... Мъкааааа.... Cry  Cry  Cry
От този месец и аз ще си закупя тестове за овулация...пък каквото сабя покаже.
И продължавам да стискам палци на останалите чакащи.

# 60
  • Мнения: 7 716
Когато за пръв път преди няколко месеца  започнах бебеправенето ми закъсня 12 дни /имам много редовен цикъл - 28 дни/, тестът беше положителен, гърдите болезнени, гадене, сънливост... И понеже беше първият месец, не мисля, че си внуших за признаците  /за разлика от следващите месеци  Embarassed / защото все още не ми беше фикс идея.  Лекарката ми обясни, че е имало оплождане, но не всичко е било наред с яйцеклетката и женският организъм като по-силен я е абсорбирал в рамките на месечния цикъл... Силата на естествения подбор.
Не съжалявам за нищо, бях ЩАСТЛИВА, поне 12 дни!
Зъхи, сигурна съм, че при теб всичко е наред, вярвай!

# 61
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами ще се опитам, макар че такива истории (а те не са толкова рядко срещани!  Imp ) ми попарват радостта и ентусиазма! Но така или иначе няма как да узнаем бъдещето, трябва да сме щастливи с настоящето, а и аз в момента съм щастлива, това ми стига. Ако стане нещо, недай си Боже, знам, че имам силата да го преживея!

# 62
  • Мнения: 7 716
Мила Зъхи, с цялото си сърце и всичката си сила вярвам и желая всичко да си е наред при теб. Съжалявам, че се подведох по моментния порив да напиша горното мнение. Мисля за теб!

# 63
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Ето, ето ме и мен с голям отчет Simple Smile
Ходихме на лекар и:
1. не е ПКЯ Sunglasses  Laughing , но има някои симтоми на този синдром ураааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
2. няма овулация Sad  Sad  Sad  Cry
ами следва-стимулация, но първо трябва да излязат резултатите от излседванията, за да видим те какви са.
Ами това е, поправими е, та значи се надявам да се обебим.....скоро.
-----------------------------------------------------------------------
уф сега да си кажа- свеки има рожден ден след 3 дни и сме на събиране, но.....аз заради това лекарство не мога да ям свинско, сладко, никакво безалкохолно и ниииикаква торта, а това се очаква да е менюто. Приемам съвети как да се измъкна от таз ситуация? тя не знае и не трябва да знае за проблемите ми ааааааааааааааааааааа идва ми да викам.

# 64
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Зъхи, утре е големия ден, а?
Стискам палци силно, силно.
Лалка съжалявам за лелята, но мисля, че това да си купуваш тестове за Ову е прекрасна идея.

# 65
  • Мнения: 1 071
Отивам на Боровец от понеделник!!! Sunglasses
Дано само котка не ми мине път и дано не вали,че иначе не знам какво ще я правим малката лудетина Wink
 
Ва,наистина не знам как ще замаскираш нещата,кофти е,но измисли нещо...въпреки че нямам никаква идея
 
Зъхи,чакаме... Stuck Out Tongue

# 66
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Боровец, а Иви?
Звучи страхотно, ще си изкарате страхотна семейна почивка, а покрай всичко може да се върнете четирима Laughing

# 67
  • Мнения: 7 716
Цитат на: wa_wa
Приемам съвети как да се измъкна от таз ситуация?

Кажи още от предния ден, че имаш разтройство и трябва да ядеш само печени филийки Laughing

# 68
  • Мнения: 4 068
Това с разтройството може и да мине Ва.Пробвай го.Добра е идеята.

# 69
  • Мнения: 920
Здрасти от мен. Аз нямах нет - отснощи та...дори не знам сега в къщи пуснали ли са го Imp .

Първо на wa_wa (още от вчера почнах) с честитките и радостите че състоянието и никак не е лошо.

После за Иви - приятно и слънчево почиване желая.

За Лалка - карай напред - на една леля Фло няма да се дадеш.

За Зъхи -  ади бе - какво стана тества ли се? Откриваме ли честитенето?

На останалите - весел ден, много усмивки и стискам палци на всеки за всичко!!!

# 70
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
wa_wa , кажи, че си на диета. Това с разстройството също е идейно!  Wink
Поздравления за обнадеждаващите резултати! Значи очакваме скоро включване и от теб...  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте отново Simple Smile
Аз пак от много време не съм се появявала, но така се стичат нещата за съжаление. Какво стана за това време в кратък преглед: баща ми прекара много тежка сърдечна операция (4 байпаса и изрязване част от сърцето), но слава богу въпреки кризисните периоди сега е добре и е на рехабилитация във Владая; Дядото на мъжа ми, когото и аз много обичах като собствен, беше много зле също и за съжаление миналата седмица си отиде от нас  Cry  През това време се местехме в друга квартира и всичко ни се събра накуп, голямо тичане беше за всичко.
Може да се каже, че що годе се стабилизирахме вече и се чувстваме малко по-добре. Най-вече ни дава сили и щастие малкото бебоче вътре в мен, което започна много активно да ритка  Grinning  Миналата седмица ходихме и при Мазнейкова на преглед, та се оказа, че живот и здраве ще си имаме момиченце  Laughing
Та такива ти ми работи при мен. Във връзка с отсъствието ми от форума искам да честитя на всички момичета, които са забременели: Честита бременност, момичета Grinning Да ви е лека и безпроблемна бременността, да сте много щастливи и само хубави неща да ви се случват  Wink
Искам да ви кажа, че много ми липсваше общуването с вас, чата който така хубаво си го провеждахме и заради който не можех да си тръгна от работа  Simple Smile Пращам ви оргоооомни прегръдки на всички  Grinning

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ва, и на мен ми хареса идеята за разстройството. Само не знам какво изобщо ще ядеш, защото едва ли ще е уместно при разстройство да хрупаш салата  Grinning

На Иви приятно изкарване на Боровец. Само хубави емоции ти пожелавам.

А сега да кажа малко и за мен - вчера прокървих, ама беше съвсем слабо... и оттогава няма нищо. Не знам какво беше това, дали леля Фло или нещо друго.... Но засега няма никакво зацапване дори.

# 73
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Si Key
Здравейте отново Simple Smile


Здравей миличко Зайче,

Да знаеш, че много ни липсваше  Sign Exclamation

Съжалявам за неприятните ви изживявания. Надявам се вече си по - спокойна  Sign Exclamation

Честит ви нова къща  Simple Smile Весело и щастливо да си живеете тримата с малкатат принцеса. Що се отнася до ритането и - да не си посмяла да се оплакваш  Wink

Радвам се, че се сети за нас и ни навести.

Лек ден мила и целувки от мен  Simple Smile

# 74
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Зайко байко с бебе в розово Laughing  Laughing  Laughing-това е толкова хубаво-малко момиченце-зайченце.
Много съжалявам за всичките ти лоши моменти и се надявам вече да са зад гърба ти. Ще се радвам да наминавш при нас, че се затъжих за теб!

# 75
  • Мнения: 3 634
Зайченцето бяло
цял ден си играло
в близката горичка
с една сърничка...

Ела си поиграй и с нас, бе зайко!

Да знаеш само колко сме се затъжили по тебе... Кажи някой ден в който ще си онлайн и ще можем да се съберем в чата... Че имам, поне лично аз, да те разпитвам...

И честита мъничка принцеса... И аз искаааааммммм...

# 76
  • София
  • Мнения: 754
Ееех, милички и на мен ми липсвахте много!
Ама защо да ви навестявам, аз съм си тук и ще съм си тук с вас  Simple Smile  Просто така се случи в последно време, но иначе аз ще продължавам да съм си част от този форум  Wink Дори днес за пръв път прописах във форума на мамите, все тук съм си влизала по принцип.
Мама, ако искаш утре да си побъбрим малко, че аз след малко ще си тръгвам от работа, а в нас нямаме нет за сега?
Ва, Танче, Тиа и всички останали, да не изброявам - за вас важи същото, много ще ми е гот пак да си връткаме сладки приказки в чата, така ми липсва.
Айде, до утре и въ цЪнкам всички  Wink  Laughing [/quote]

# 77
  • Мнения: 4 068
Здрасти Зайче байче!Много ни беше домъчняло за теб.
Съжалявам за тежките периоди през които сте преминали.Надявам се вече да си се успокоила и да се радваш на бременеенето си.Поздрави и прегръдки от мен.

# 78
  • Мнения: 3 634
Оооо... Зайко, утре ще е перфектно  Grinning

Само дето по някое време ще ида да се гътна в кревата за малко, че съм нощна смяна и сигурно знаеш колко изморително е да си бременна... хихи.

Така че, правя си среща с тебе утре в чата... Ще го включа и ICQто и MSNа и каквото още там, за да не би случайно да те изпусна и после да ме е яд.

# 79
  • Враца
  • Мнения: 5 199
лалка, а защо не се тестваш за всеки случай, с това загадъчно прецапване Confused:  Confused:  Confused:

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Майче от фин, ако е утре следобяд бройте и мен, моля

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ще се тествам ВА, даже си купих тест. Утре сутринта ще я свърша тази работа, ако дотогава не се промени ситуацията. Съвсем се шашнах, даже снощи отказах на скъпия, да не би да стане нещо лошо...

# 82
  • София
  • Мнения: 754
Ухааа, пак ще го ударим на чат  Stuck Out Tongue  Там съм  Grinning
До утре момичета  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: lalka
Ще се тествам ...

Стискам ти палци и няма да мислиш за лоши работи  Simple Smile Дано утре ни зарадваш със хубава новина! И бебо ще ти стиска палци  Laughing

# 84
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Успех Лалка, с теб сме!

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Мерси, мерси на всички.  Grinning
Аз от вчера вече се настроих че нищо не е станало, ама днес се ошашках малко и ако теста пак излезе отрицателен ще се срещаме с чичо доктор

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Лалка и аз съм с теб мила !
А в чата дали мога и аз да се включа ? Confused

# 87
  • Мнения: 3 634
Абе всички утре в чата. За точното време не знам, за това предлагам който влезе пръв там да пусне съобщение във форума за да се знае... Така ще се събереме доста голяма и весела компания.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
И аз ще съм там.  Grinning

# 89
  • Мнения: 4 068
И аз и аз съм утре в чатаааа!Ще направим едно дружно виртуално кафенце.Морена какви са тези въпроси дали да дойдеш в чата- иска ли питане!!!
Аз утре преди обед ще подложа мъж ми Донци на козметични процедури и следобед съм на линия.

Лалка аз при първата бременност имах лек прокървяваве в началото на закъснението тоес около времето когато чаках да ми дойде.Обаче не ми дойде и се оказа че съм бременна.
Така че стискам палци утре на теста да видиш две чертички.Успех!

# 90
  • София
  • Мнения: 2 686
renci, колко малко прокървяване? Щото и аз незнам вече какво да мисля. Тамън реших, че не съм бременна и ти ме заинтригува  Laughing Аз от сутринта имам такова. Обикновено първия и втория ден са ми най-силни, а този път цял ден все едно се чуди да дойде ли или не... Иначе днес ми беше 10-ти ден закъснение (рядко ми се случва), и имам 2 отрицателни теста, втория от които беше малко съмнителен...

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Аз вчера имах зацапване само и то по тоалетната хартия. А днес нищо...

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Tintiri-mintiri, а защо не отидеш на лекар? И аз имах един такъв случай, с 16 дни закъснение, но на ехографа се видя, че няма бременност

# 93
  • Мнения: 4 068
Ами кървях около 3 дни и едно такова оскъдно точно като че ли се чуди дали да дойде или не.Аз също бях сигурна че не съм бременна но излезе друго.Не искам да ти давам празни надежди за да не се разочароваш много,но 10 дни са сериозно закъснение и е напълно възможно да си бременна.Аз ти го пожелавам от все сърце.Ще чакам новини.Успех мила!
Дано има повод за радост.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 686
Ами реших да изчакам до утре сутрин да видя какво ще е положението и ако пак е такова оскъдно ще отида на лекар. А ако се засили ще изчакам да ми спре и веднага отивам на лекар, щото не е на добре тая работа със закъснението. Пък и тамън ми е време за профилактичен преглед, та ще искам да ми направят всичко каквото трябва, за да съм спокойна и да продължаваме с опитите. Решила съм следващия път да пробваме с тестове за овулация, че мъжа ми вече ми се смее, как смятам ли пресмятам глупавата овулация, пък вече 3 месеца не можем да я улучим  Laughing  Laughing

# 95
  • Мнения: 1 071
Ва,благодаря за пожеланието да се върнем четирима.Ще направим всичко възможно по въпроса Embarassed
 
Лалка,надявам се наистина да си бременна и всичко да е наред.
 
Ей,момичета и аз ще вляза утре в чата но по-късно че ще ходя на зъболекар Imp Дано сваря някой там...

# 96
  • Мнения: 1 101
Момичета, усещате ли, че напоследък се случва нещо страхотно в нашия форум? Всяка седмица- поне по една бременност!!!Това е страшно обнадеждаващо.
А пък в тази седмичница, май само хубави новини има.
Браво, Wa_wa!Всичко ще се оправи и ще дойде някой понеделник, в който и ти ще ни се похвалиш с положителен тест.Ще видиш Wink
Ами,хайде и аз да прибавя още една хубава новина..Спермограмата е супер,няма проблеми!След 2 месеца принудително прекъсване (1 месец Диането Imp  ,а този месец-гъбички), от следващия месец надеждата отново се връща при нас  и съм много щастлива Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue .И  заредена с оптимизъм.
Това е от мен Grinning . Дано хубавите новини продължават  bigdance2

# 97
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ех, че хубава и обнадеждваща седмица за всички!  Grinning  Grinning  Grinning Целувки от мен!  Wink  Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Момичетаааа , аз съм в чата , но няма нииикоой...., чаакам виии...

# 99
  • Мнения: 3 634
Ми и аз съм в чата... обаче имащите ги са все едно ги няма... Никлесс и Морена думичка не казват...
ААА... ама Зайко току що влезе та сега има поне малко живот там...

Адиии идвайте и другите!!!

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Хорааа, ние сме в чатааа, идвайте дееее ... Grinning
Голям майтап пада! Joy

# 101
  • Мнения: 4 068
Леле аз днес не можах да дойда в чата за което се извинявам.И адски съжалявааааам....
Обаче ми се отвори много работа в салона и се прибрах чак в 19 часа каталясала.
Много ме е яд щото ми се искаше де си поклюкарствам с вас ама не би....
Утре сигуно ще имам добра новина относно работата ми така че моля ви стискайте ми палци.
Ако стане утре ще ви се похваля.

# 102
  • Мнения: 3 634
Само да ви се похваля за вчера... е то някой го чуха това в чата де... ама аз пак да се "похваля"...

Та значи, помислих по въпроса с гинеколога и УЗ и реших да се прежаля... въпреки, че малко преди това получих писмо с покана за ултра звук на 10 август и пак на 23 септември... Обаче, нали съм си нетърпелива и искам да знам как стоят нещата с бебка вътре... и в никакъв случай не мога да изтрая още един месец... та се обадих нейде си и сега си имам 20 мин. запазени за преглед при гинеколог с ултра звук (ако пък няма, ще го дрънна по главата... ама ще има бе, как няма да има... ) за 13 юли... демек другия вторник... Прегледа е в 16:20... като се прибера в къщи и веднага ще уведомя интересуващите се... ако има такива.

Сега се понасям да спя, че не остана време... довечера пак на работа  Imp

Лек ден и приятен уикенд на всички!

# 103
  • Мнения: 920
Олееееее какви сте ми в хубаво настроениеееее...а аз нямам нет в къщи Imp  и ако не дойда на работа не мога да се присъединяяяяяяяяяяяя.....Cry

Така....днес е петък и аз вече съм нетърпелива кого ще чакаме в понеделник.....

Аз не знам дали събота и неделя ще съм на линия - повредата я ремонтират от три дни насам.....(а иначе всеки ден ме успокояват че утре ще сме отново на линия...).

Весел уикенд на всички!!!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Цитат на: Мама от Финландия
... Прегледа е в 16:20... като се прибера в къщи и веднага ще уведомя интересуващите се... ако има такива.


Ама ти съмняваш ли се , че има такива  Imp ?????!!!!!!
Я да казваш бързо мамче Фин и да не ни държиш в напрежение !
Знаеш , че заминавам , но нали ще се пробвам в някой нет клуб , та ще чакам новините Grinning .

Весел и ползотворен уикенд, после и седмицата такава ,пожелавам на всички  Grinning !

МНОГО ще ми липсвате Cry  !
Целувки на всички !

# 105
Здравейта момичета и аз имам голям проблем. Преди месец, два ми закъсня почит месец и полувина и като ме гледаха се оказа проблем с единият ми яйчник след това всичко се оправи , но сега пак имам същият проблем пак толкова ми закъснява. Много се притеснявам и май е същият проблем. Лекарката ми каза, че от притеснение и защото скоро ми предсой сватба, но тези дни ще ходя да видя че не се издържа. Дано всичко да е на ред. Embarassed  Embarassed  Embarassed  Cry

# 106
  • Мнения: 4 324
Айде и аз да се отчета в края на седмицата  Simple Smile

Новините при мен са - гостуване на леля Фло днес по обяд  Imp Лелеееее този месец тази леличка е свръх точна  Shocked Добре, че не отложи "гостуването си" с няколко дни, в които най-верочтно щях да откача  Wink

Смятам този път да си купя тестове за овулация и да видим - има или не такова животно  Shocked Защото времето си минава и започвам със сериозните притеснения  Imp, а не ми се щеше да ства така  Imp

# 107
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Krisy
Лекарката ми каза, че от притеснение и защото скоро ми предсой сватба, но тези дни ще ходя да видя че не се издържа. Дано всичко да е на ред. Embarassed  Embarassed  Embarassed  Cry


Първо - здравей  Simple Smile и второ ЧЕСТИТО ЗА СВАТБАТА  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Сега по въпроса - наистина ще  е най-добре да посетиш лекар за да те успокои, а ако има нещо нередно незабавно да започнеш с лекуването му.

# 108
  • Мнения: 4 068
Момичета да се отчета и аз:

Вече си имам козметичен салон.Взех го под наем и е оборудван.От понеделник почвам да работя.Донци ми направи страхотни визитки и остава само да ги разпечатам.
Трябва да призная,че адски ме е страх.Като всяко начало сигурно и това ще е трудно,но се надявам да се справя.
Имам нужда от вашата подкрепа,така че стискайте ми палци МОЛЯЯЯЯЯ ВИИИИИИ!

МОФ ще чакаме новини от прегледа.
Танче съжалявам за леля Фло,но не се отчайвай идва нов месец и нови възможности.
Тия какво става с тоя твоя нет?Липсваш ниииии!Дано скоро ви го пуснат.

Хайде весел уикенд на всички!
Идва понеделник.Коя ли ще е следващата!
Стискам палци на всички дето чакат хубавата новина.

# 109
  • Мнения: 7 716
Ренци, пожелавам ти успех с новото начинание. Съжалявам, че не си в София, за да ти стана клиентка Laughing  Успех, не се тревожи, най-трудна е първата стъпка, щом си започнала - ЩЕ УСПЕЕШ!

# 110
  • Мнения: 1 071
Успех и от мен ,Ренци!Не се притеснявай,ще се справиш.

Танечка,не се отчавай,какво да се прави,та леля Фло си се държи както й скимне Rolling Eyes Следващия път ...
 
Лалка,какво стана с теб?

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 728
Успех и от мен Ренци!Пусни една визитка,ако имаме път към Пловдив...
Гери,как можеш да си помислиш че има някой който не се интересува от твоя УЗ на бебка(или бебко!)!!??Пускай инфото ,пък тогава ще видиш!
Ох,аз се будя към 4,30-5,30 да ходя до тоалетна и след това да ям,нещо не ми издържа стомахчето до по късно.А тази нощ ми беше толкова горещо че почти не съм спала(затова сега мога да ви зарадвам с отговор!).
Ние по-късно през деня ще отпътуваме за дълбоката провинция и пак няма да съм с вас-само до края на месеца,а послеееее.....мислете му!!!!
И като се върна искам да прочета за най-малко три бременни(дано да са повече!).

# 112
  • Мнения: 3 634
Renci, честито миличка. Много си смела! Обещавам ти, че ще ти стана клиентка когато най- сетне успеем да се доберем до България... па дано до тогава си ни цъфнала с едно кръгло коремче!  Wink  Wink  Wink

# 113
  • Мнения: 4 068
Благодаря ви много момичета!Не знам какво щях да правя без вас.
Искрено вярвам,че всичко ще се нареди и със салона и с бебеправенето.Крайно време е вече нещата да потръгнат.
Водя се от поговорката "Помогни си сам та да ти помогне и Господ".Още веднъж ви Благодаря от цялото си сърце.

Фън желая ви приятно изкарване в дълбоката провинция.И да не ни забравиш!Щото ние сме си тук и ще те чакаме да разказваш когато се върнеш.

# 114
  • Мнения: 3 634
Ние пък сме болни  Sad

Прибрах се сутринта от работа и Оливер го чух как кашля в кревата. След малко той стана и като го пипнах, изгаря. Преди малко преключих с преследването му из апартамента... Той тича и реве пред мене, аз като луда с едно лекарство в ръката го гоня за да му го дам. Просто не знам какво ще правя... държи си ръката връз корема и повтаря, че му е гадно... Да видим дали ще му смъкне температурата това лекарство... че ако не, чак тогава можем да мислим за посещение при чичо доктор (иначе не искат да те видят). И довечера пак на работа... точно моя късмет.

# 115
  • Мнения: 4 068
Ох, МОФ съжалявам че сте болнички.Дано скоро оздравеете.
Щом се държи за коремчето и има температура да не би да е ял нещо развалено а?Може пък да не е вирус!?!
Абе то това лятно време е много коварно.Стискам палци бързичко да се оправи малкия палавник.

# 116
  • Враца
  • Мнения: 5 199
renci, толковааааааааааааааааааааа се радвам на това, че вече си имаш студио. дано ти върви всичко по вода, много и доволни клинти.
МОФ как е малкия Оли, дано не е нещо сериозно, а ти внимавай да не го лепнеш тоз вирус

# 117
  • Мнения: 3 634
Направо ми е жал да го оставя сам с баща му за през нощта, но пък не мога да не отида на работа. Ще ме скалпират.

За утре поне програмата е ясна... Ще се ходи по дежурни лекари. Добре поне, че има болница с такива близо до нас. Изгаря милото... и е зачервило бузките и очичките са водни и изцъклени... Къса ми се сърцето като го гледам такъв мъничък, сладичък и страдащ.

# 118
  • Враца
  • Мнения: 5 199
И аз да си кажа, но не се смейте-кутренцето ни е с възпалено уше и милия е такава картинка. Явно го сърби и ги тръска тези дългите ушета. Вкарахме му цяла спринцовка риванол и бебешки капки за учи и в понеделник сме на лекар да видим как ще е. На кокерите това им е много слабо място, та дано с еоправи живинката без последствия

# 119
  • Враца
  • Мнения: 5 199
МОФ даваш ли му нещо за температурата? нали има разни там бабешки начини за сваляне на температура?

# 120
  • Мнения: 4 068
Ох,Ва съжалявам че твоя Шаро го боли ушенцето.Ние на нашия Цезар му слагахме Фуроталгин в такива случай,но това след лекарски преглед така че не го пробвай без да си го завела.
Стискам палци бързо да мине!Мен много ме дожалява за животинките в текива случаи,защото ги боли а не могат да си кажат какво им е.Да кажеш какво е казал доктора.

Моф аз знам една много ефикасна бабешка рецепта за сваляне на температура и може да се прилага и при деца.Ето я:
1с.л. пчелен мед,1с.л. зехтин и 1с.л. ракия/само не знам дали разполагаш с този елексир/.Смесват се и се дава по една две чаени лъжички през няколко часа.
Дано и вие скоро се оправите.Стискам палци и гледаи да не пипнеш вируса и ти.Пази се и бързо оздравяване на Оли.

# 121
  • Враца
  • Мнения: 5 199
мерси renci, нали кутренце ни е като детенце, та ни е криво като се разболее. Обадихме се на лекарката му и тя ни каза какво да го правим, мисля, че е малко по-добре. Вечерта пак ще ми сложим капки, май цялата работа идва от един осил

# 122
  • Мнения: 3 634
Renci, благодаря ти за бабешката рецепта... за съжаление обаче не разполагаме с ракията... на Финчо много му се услади последната която получихме... преди година. Пък и честно казано, не знам дори и да я имахме щях ли да давам такова нещо на чедото... Иначе се лекуваме с Panadol  в дупето... и е една много тъжна за мене, но весела за другите гледка като седна да му го слагам тоз Панадол и той като почне жално да ме умолява да не го слагам...

wa_wa, да го нагалите вашия Шаро от мене и бързо оздравяване!

# 123
  • Враца
  • Мнения: 5 199
О Мамо отФин, милия Оли с тези свещички, сигурно ти се къса сърцето. Ще се оправи малкия, дано да му е спаднала температурата

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Здравейте от мен в последния ден на седмицата.
Ренци, честито за салона. Пожелавам ти успех в начинанието и много клиенти.
Ва, как е кучо? Оправиха ли се ушичките вече?
МОФ, много съжалявам че Оли е болен. Дано е спаднала вече температурата и да е добре миличкия.
А на мен вече окончателно ми дойде  Cry  Cry  Cry
Този месец ще се купуват тестове за овулация май...

# 125
  • Враца
  • Мнения: 5 199
лалка, много съжалявам, че имаш гостенка Sad , купи си тестовете и опитай, може би просто не улучвате момента Rolling Eyes .
Кучо днес е по-добре, слагаме капките и утре сме на ветеринар да видим какво ще правим

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Стискам палци всичко да е наред. Нашият хубавец вече взе да позаприличва на нормално куче Simple Smile, само остава да се научим да не пишкаме навсякъде. Вашият кога се научи? Иначе голяма работа вече я вършим само навън.

# 127
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Ай, за  ходенето по нужда навън не ми говори Embarassed  Embarassed  Embarassed , колкото и да се разхождахме , да се карахме и обеснявахме кучо започна да си прави всичко след годинката Imp А и кокерите са доста емоционални и сега ако някой му се радва и милия се изпуска-пишка по няколко капки. дано да успеете по-бързо

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Аха, ясно.  Laughing  Значи да се въоръжа с търпение още 7-8 месеца Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Абе то сега е лесно, лято е, ами зимата как ще караме  Confused:

# 129
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Нашият разбойник го взехме февруари, но не излизахме поне до март, за да му сложим всички ваксини. След това беше вече топличко, надявам се ваш кучо да свикне до тогава. На колко месеца е вече?
И една история за разведряване- преди 2 години нямахме кола и за да отидем в Бургас пътувахме във влак- от 10:05 до 17:30 продължаваше това пътуване, а ние с бебе куче. И аз като го знам какъв е пикльо разучих всички възможности......и му купихме памперс гащи и боди. Значи представи си гледката- на Централана гара в София мъжът ми държи кокерче, което се чуди какво става, аз му слагам памперс гащите и бодито и се чудим как да му изкараме опашката през крачола- ЦИРК Laughing  Laughing Но имаше ефект- пристигнахме със сухо дупе Sunglasses  Sunglasses

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Хахахахаха, голям цирк сте били Simple Smile. А нашият мъник на 15.07 ще стане на 4 месеца.

# 131
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Смей се ти, аз като си представях да се изпишка или по-лошо във влака и направо ме втрисаше, но добре, че взехме такива мерки

# 132
  • Мнения: 4 068
Леле Ва наистина голяма веселба е било това с памперса и гащите.Ние добре че имахме кола та при пътуванията не ни се наложи да прибягваме до този вариант.Но пък на нащо момче Цезар му ставаше лошо в колата в началото и все спирахме за да.....нали се сещаш.После свикна.Обаче беше голям дивак и като го оставехме сам в къщи после намирахме апартамента като след природно бедствие.Въобще голяма веселба падаше.Цезар беше немка овчарка.За съжаление почина на 2 години от нещо което доктора даже не успя да разбере какво е.
Сега сме в много малка квартира и не можем да си вземем куче,но щом се преместим на по-широчко пок ще вземем немска овчарка.
А иначе какво става с ушенцето на кокера?Оправя ли се вече?

Моф бяхте ли на лекар?Успяхте ли да свалите температурата?

Лалка съжалявам за леля Фло!Обаче ти не се отчайвай.Започва нов месец и съм сигурна,че скоро ще ни се похвалиш с хубава новина.А за кученцето се въоражи с много,много търпение.Между другото то каква порода е?

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Кучо е болонка, от тези с дългите уши. Много е сладък Simple Smile. Ако се докопам скоро до цифровия апарат ще го нащракам.

# 134
  • Мнения: 4 068
Ох,супер!Свекърва ми имат една малка сладка булонка на име Леизи.Големи сладури са и много гальовни.Хайде ще чакаме да ни покажеш снимки.

# 135
  • Враца
  • Мнения: 5 199
renci, много съжалявам за Цезар, колкото и време да е минало от тогава, предполагам ти е мъчно за него. Ние се отворихме на кучешка вълна- дано не ни се скарат Rolling Eyes
Кучо вече е добре и като ме види с капките в ръка търси къде да се скрие.
Тук ще има буря- ура, че вчера не мога да ви опиша какво беше тук- сигурно имаше 40 градуса и скъпото не издържа(бяхме си в офиса) и ме замъкна горе в Балкана-беше супер.
Лалка много искам да видя снимки на булончо.

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Тук при нас вече мина бурята. Голям дъжд валя и като че ли малко се поразхлади. Ще видя след малко като изляза от офиса (тук сме с климатик). Добре че не измихме колата сутринта, както се канехме че все така става, щом я измием и плисва дъжд  Laughing
А за снимки на куча - не знам кога ще мога да взема служебния фотоапарат за да го наснимам, но ще гледам да е скоро

# 137
  • Мнения: 4 068
Леле момичета как ви завиждам,че при вас е имало буря и дъжд.При нас е такава адска жега,че направо ми се плаче.Чувствам се като повяхнала марула в такова време.Дано скоро завали и при нас.

Тияяяяяяяя,какво става с теб?Не ви ли пуснаха нета най-накрая?
Много ни липсваш на всички.Дано скоро се появиш.

# 138
  • Мнения: 4 068
Ва защо мислиш,че ще ни се скарат задети си говорим за кучета?Това е страхотна тема за разговор.
А иначе Цезар го загубихме преди малко повече от година,но на мен още ми е адски тежко като му гледам снимките и се сещам за него.Твърдо съм решила пак да си вземем немска овчарка,и се надявам да е скоро.Честно казано ми е доста пусто в къщи без кученце.

# 139
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Дайте ни малко топлина. При нас в Англия е 13 -17 градуса. Вчера даже и парното пускахме.
чао до утре

# 140
  • Мнения: 3 634
Ох... Вие поне можете сами да си пускате парното... Ние пък не можем. Можем само да го усилваме и намаляваме след като го пуснат, пък това ще е някъде към края на септември или октомври.

Иначе Оливер е по- добре. Така и не стигнахме до лекаря, температура не съм засичала от снощи, така че гледам вече оптимистично.

Общи условия

Активация на акаунт