Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Мами, моята бебка много плаче, но не са колики. Плюнчи се и хапе, гризе... а сме само на 3 месеца! Четох, че другите бебчета към 6 месец се озъбват. Дали е от флуора?
Цитирай

Това,че я дразнят още отсега не означава задължително,че ще избият след седмица.При нас се започна в началото на 4. месец,а първия зъб проби на 7,5 месеца #Crazy
По-добрият вариант е да и пробие по-скоро зъба,което не трябва да те притеснява,а само да те радва.
А за това дали е възможно-да,възможно е.Дали е от флуора-че той не се ли дава при навършени 6 месеца?
Цитирай

Sofia

На мен педито ми каза да й капя флуор още като беше на 2 месеца и половина.... и затова си помислих, че може да е от това. капем и витамин Д...
Цитирай

София

Напълно възможно е. И ние бяхме така. Първите три месеца колики и после като почнаха зъбите ... Да не те стряскам, но чак на шестия месец ни изкара първото зъбче. Много го болеше, мазала съм с какви ли не мазила, хомеопатични хапчета, нищо не помага, нощно време ако плаче много съм давала Калпол. Но на тримечно бебе Калпол незнам, ще трябва лекарката да питаш ...
Цитирай

София

Тъкмо навършихме 4 месеца и излязоха 2 зъба накуп.
Рано се озъбихме.

Но някои деца ги боли по 3-4 месеца преди да излезе зъб.
Цитирай

София

Мишо от 4 месец се чеша,лигави ,хапе,ама още нямаме зъби.... Tired
Цитирай

Женева, Швейцария

Нашата педиатърка каза, че е възможно набъбване на венеца ... но досега в практиката и най-ранното зъбче е избило на бебче в 4 месец и 1/2. Иначе било много индивидуално Rolling Eyes
Цитирай

гр.Царево

Да възможно е. И на двете ми дъщери първите зъбчета избиха на три месеца и половина.
Цитирай

София

До колкото съм чела е възможно и да се родят със зъби Smile Така че нищо чудно на 3 месеца да ви порастнат Smile
Цитирай

На сина ми изби на три и нещо, а на дъщеря ми на четери и нещо.
Така че всичко е възможно. Laughing
Дано не ви мъчат дълго Praynig, аз проблем със зъбче на дете до сега не съм имала (пу-пу-пу, да не ме чуе дявола).
Цитирай

софия

Днес педито ни каза, че и ние съвсем скоро ще се сдобием със зъб. Е ще видим
Цитирай

София

Аз съм жив пример за зъбарство на три месеца  Mr. Green
Цитирай

София

Възможно е да са зъбки, да.

Знам, също така, че ако майката по време на бременността е приемала флуорни таблетки, а после и капки за бебчето, зъбките излизали по-рано...

Моята девойка също плюнчи от края на 2-ри месец, но още няма зъбки.  Wink
Нормално е да се дразни детето и все да пъха нещо там, но това може да е и месеци преди да прореже първото зъбче.
Цитирай

Варна

ами да абсолютно нормалное малкия извади парвите два зъба на 4 месеца(3 навур6ени по4ва6е 4етвърти)и до годинката бе6е изкарл 16 Shockedкато никоганяма да забравя осмия зъб вадихме го 10 дена ама много ко6марни бяха ..а сега ве4е на 1.10 години ни останаха 2-та последни горни зъба гледам 4е единия пробива та пак се то4ат едни лиги ама поне не реве
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.