Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен!

Petia_tag, отдавна съм ти фенка колко си спокойна! Въпреки вси4ки проблеми, които има6е, ти може си се оплаквала най-малко от вси4ки нас тук! И сега зву4и6 много спокойно, въпреки 4е сигурно хи4 не е лесно да се грижи6 и за Марти и на Габи да обръ6та6 внимание както преди! Абе, вдъхновява6 ме!  bouquet

При мен ни6то ново. Слава богу вируса отмина, и пак си влязох в нормалния ритъм - сутрин на курс, следобяд сре6ти с приятелки, ве4ер приготвям ве4еря за лЮбимия, и така ми минава деня. Притъпява ми се по този на4ин нетърпението да се сре6тнем ве4е с беб4о. На преглед съм 4ак следва6тата седмица, тук не правят записи, само слу6ат. Мисля 4е имам контракции, но са безболезнени, и поне се надявам, да вър6ат някаква работа, 4е като по4нат истинските контракции, да имам ве4е някакво разкритие...Но няма как да знам, за6тото познайте - разбира се преглед за разкритие не се прави преди раждането да е запо4нало. Та няма как да знам дали си ходя с 1-2см разкритие.

Но 6те си 4акаме търпеливо, и добре 4е има какво да правя, 4е вкъ6ти сама 6те се побъркам!

А дове4ера - айде на ма4аааа - отивам сега да купя бири4ка за мъжлето (и за мен безалкохолна) и 6те взема да направя едни заду6ени картофки, 4е са по-здравословни от пържените Simple Smile!

О, забравих да кажа за секса и други - някои мъже намират бременните жени доста секси (моят мъж е от тези Embarassed), въпреки 4е съм ка4ила кг и съм дале4 от оби4айната си форма...Та се надявам да извикаме беб4о по-рани4ко...

# 46
  • Мнения: 35
И аз подремнах 2 часа и сега вече съм в отлична форма.
На мен обменната карта ми я дадоха миналата седмица, а направлението за хоспетализация / номер 7/ другата седмица ще ми го издадат.

Миналата седмица като бях на преглед и док ме предупреждава, че болките на започващо раждане били точно като при болезнен цикъл, а аз и викам че мен никога не ме е боляло нищо когато ми е идвало и я попитах дали има вероятност да не разбера че започва раждането, а тя започна да се смее и каза че досега не е имала такъв случай в който жената да не разбере че започва да ражда и раждането й да не е болезнено Whistling Така че по това съдя че няма връзка "болезнен цикъл - болезнено раждане"

Наде, ние сме избрали име само за момиче,понеже все излиза че ще е момиче според ехографа, но все пак трябва да имам резервен вариант за момче, но уви нямам newsm78

за секса - и моя Пламен казва че така съм изглеждала по-секси Blush но честно казано ме е шубе по този начин да си предизвикам раждането и затова се въздържаме. Ноооооо само затова вече нямам търпение да родя и да започна да си водя пълноценния живот със секс, мартини /бейлис/, цигари и кафе Joy

много ме сърбят кракатаааааааааа

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 16:40 от lili_to

# 47
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте майчета,
 Надето, вие момченце ли чакате ? И ние до скоро бяхме в чуденка за името ,но вече го измислихме Grinning .
 А относно децата мисля и двете да са при мен. Баткото няма да ходи лятото на градина и ще се гледаме.

# 48
  • Мнения: 4
Искам да ви кажа за капките Колийф,че наистина са ефикасни. Аз й авам само вечер от 18.00 ч. като започна до 06.00 ч. сутринта,когато най-много я боли. От 2 вечери и давам и спи като къпана през нощта, пу пу пу Simple Smile Капките са Ирландски,ако не се лъжа...май така прочетох в листовката. Шишенцето обаче е супер мъничко, а цената 27-29 лв.  Crossing Arms

А от тези капки Саб Симплекс, които пихме 1-во детенцето получи запек, изхождаше се рядко и трудно,но сега нормализирахме положението Simple Smile

Еееех през още колко болежки ще се мине с тези бебоци сладки...  ooooh!

# 49
  • Мнения: 136
Как се радвам, че Жоро не носи ризи  Party  На него му дай тениски за под сакото и все купува от едни материи, които нямат нужда от гладене  Mr. Green

lili_to, ама ти кафенце и сега можеш да си пийваш. Аз всеки ден гълтам по едно, а докато ходех на работа - дори по 2, но воторото доста по-слабо от първото и с мноого мляко.

Виж, за цигарките и аз нямам търпение. Дори на срещата с другите мацки си признах, че аз всеки ден си подръпвам от цигарата на Жоро, много ми се пуши напоследък, затова си позволявам няколко дръпки smile3546  Тук, който иска, да ме съди, ама на ум  Naughty   Но докато кърмя, няма и да си помислям за цигара, в това вече съм сиурна!

Чак по това време на деня започвам да се разсънвам. Мисля да му дръпна една прахосмукачка за отскок  newsm79

# 50
  • Мнения: 4
Аз съм ТВЪРДО ПРОТИВ тютюнопушенето... Simple Smile без значение дали 1 жена е бременна или не Simple Smile  Mr. Green А за едно бебе е нужен дом без цигарен дим Simple Smile май така съм чела Simple Smile

# 51
  • Мнения: 35
Гъди, знам че мога да пия кафе, но така или иначе го спрях като разбрах че съм бременна и оттогава пия само 3в1. А цигарки и аз си позволявам дръпвания,но само са дразня така. Ако кърмя и аз няма да си помисля да помириша цигара Naughty
Затова искам като родя да седна на бар, да изпия едно горещо горчиво кафе, да изпуша няколко/3-4/ цигари и да се почувствам човек.
ехххх, не е лошо човек да помечтае

Мишел, по принцип съм пушачка, но мноооого мразя да ми мирише на цигари и да ми е задимено. Точно затова вкъщи не се пуши и никога не се пушило Peace

# 52
  • Мнения: 187
За имената: и ние все още не сме сложили точка на този разговор, въпреки, че много хора вече си мислят,че крайното решение е взето! Все пак след последния разговор му дадах на Георги още време да мисли, въпреки, че според мен той вече е решил и не си прави труда да се напъва и да мисли! Иначе снощи ме пита какво ще правим, ако въпреки 4Д-то се окаже, че е момиченце. Аз си имам име и за момиче и той го знае, но и снощи му казах, че има право да мисли и да дава предложения! Според него като тръгнем към Варна тогава ще обсъждаме въпроса, че да имаме тема за да се разсейваме!
За обменна карта и т.н. не мога да дам мнение, просто защото в МД-Варна си го издават служебно и аз даже не съм си виждала картона и изследванията!
За секса: ами снощи малко ми се отвори парашута, ама беше с 300 уговорки  Embarassed
Иначе аз нямам търпение да родя и да изпия една-две маргарити  Crazy Позволявам си от време на време малко мартини или някоя друга глътка бира, но не прекалявам! Иначе кафе си пия сутрин, е по-слабичко, но все пак не пропускам преди това да хапна нещо! То и без това сутрин съм гладна като вълк!
Иначе и на мен вчера ми изплатиха паричките за болничните и вече не съм социално слаба  hahaha Обаче от там ще платим ламината и коша за колата! А за мен остават 100 лева, май измислих още някой работки за купуване и тези дни ще се насоча пак към едно от хобитат си: да си купувам разни неща, въпреки, че последно време се хващам как сама си налагам ограничения и предпочитам да купя нещо за бебчо, а себе си оставям на по-заден план!  
За ризите: аз си ги пера в пералнята и хич не се замислям! Освен всичко друго, това ми е супер досадно задължение и не робувам на предмети! Саката ги нося на химическо, но не и моите от униформата ми! Тях ги пера в пералнята, нали не ги плащам аз  Joy Въпреки това обаче още са си ОК и не са мръднали!
За цигарите: Офф, онзи ден като бях на Златни пясъци и всички пушеха... ooooh! Така ми се искаше и на мен....Само, че знам че ще ми стане лошо и се въздържах, но не ми беше никак лесно! Чудя се дали ще пропуша после  newsm78 Хем ми се пуши, хем си мисля, че толкова време изкрах без цигари и се чудя дали да не се опитам да не запалвам изобщо....

# 53
  • Мнения: 43


Somebody, и аз мисля,че това слузестото нещо има връзка по-скоро с течението,отколкото да е част от тапата,защото и друг път като не съм била бременна,съм имала малко особено като почувствам,че съм настинала. Аз си мисля,че тапата трябва да има и кръв,независимо дали е бледа или тъмна.Поне при мен така беше първия път.

# 54
  • Мнения: 385
Момичета, пише ви една приятелка на Палечка Малечка, която днес роди момченце 3540гр./51см. Да ни е живо и здраво за радост на мама и татко и още 1000 моми  Laughing

име ще се измисля тепърва  Grinning

# 55
  • Мнения: 216
Да и е живои здраво мом4ето на Пале4ка мале4ка. Ще 4акаме снимки, а тя да се възстановява бързо.

# 56
  • Мнения: 187
Хехехе, ето, че и днес си имаме бебче!
Да е живо и здраво и само да радва мама и тати!

# 57
  • Мнения: 61
 newsm44 newsm68 newsm44  newsm68
Пак имаме бебе!!!Да  е живо и здраво момченцето на Палечка,а на щастливата мама - бързо възстановяване   bouquet

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 17:21 от LEILA BEL

# 58
  • Мнения: 35
Еееееее най-накрая днес да се разпише някоя мама
Честито на Палечка Малечка Hug

Кате, на мен само в началото на бремеността ми взимаха микробиологичен секрет

# 59
  • Мнения: 1 425
Наде, и ние още не сме избрали твърдо име, но имаме нещо наум, чакам да дойде картата за имената и тогава щем не щем ще пишем...За децата - аз ще съм с три и никой нямам наоколо за помощ. Свекърва ми ги гледа от време на време 1 път в месеца събота и неделя, баща ми е в България, а майка ми почина преди две години  Cry иначе тя беше при мен, когато бременеех с Килиан и много ми помагаше.

За системата с окситоцин - наистина много повече боли, отколкото без система, но понякога се налага, като при мен, когато контракциите бяха нередовни и не толкова ефективни. Тогава аз се противях, но акушерките ми обясниха, че ще ми я пуснат на най-слабото да капе. И така контракциите си станаха добри, а болките много добре поносими с почивка между тях около 2-3 мин. Вече накрая контракциите станаха по-дълги, а като ми спукаха мехура и по-болезнини, но пък това е най-бързата част от раждането, защото идва тогава момента на напъване.

Все забравям да ви питам на вас вземали ли са секрет за изследване за стафилококи?

Общи условия

Активация на акаунт