Седмичен Фотошопски конкурс 27.05.2009-04.06.2009

  • 3 430
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 400
Приключи ли този конкурс? newsm78 Къде да гласувам?

# 31
  • Мнения: 7
Ами както обикновено до 20.00 часа и след това анкети .Ако някое от момичетата не може да си я пусне да ми пише аз имам малко време после
А относно новия конкурс тай като има три молби на съфорумки ако искате това да за задачите + една за рамка по зададен кит
Ако някой има желание да пусне конкурса да каже ако не мога да пусна ако не тая вечер то утре- в събота грешка .
Ако някой има хубав кит под ръка ,който не е пуснат в библиотеката да го предложи  Hug

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 19:18 от ivelina karavasileva

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Малко по-споко го давайте с конкурсите. Поне да мине гласуването Simple Smile Тоест, поне в събота да се пусне нов конкурс Simple Smile

# 33
  • Мнения: 7
Да бе обарках се
бързах да ви пиша ,че имах работа и се сетих по едно време и направо  Blush-викам си  тези момичета ще ме вземат за откачалка още единия не е свършил..... Joy

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 19:23 от ivelina karavasileva

# 34
  • Мнения: 7
Позволих си да пусна анкетата на петра за темата "послание" ,защото тя нещо се изгуби из темата

# 35
  • London
  • Мнения: 292
Позволих си да пусна анкетата на петра за темата "послание" ,защото тя нещо се изгуби из темата


Добро утро.

Ивелина, може ли да си позволиш да пуснеш и другите две задачи с анкети.  bouquet

# 36

Общи условия

Активация на акаунт