Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

софия

въпросът ми е от каква възраст мога да давам кисело мляко,като закуска или десерт а не да заменя адаптираното,тъй като не ядем и попара и кус-кус и вече незнам какво да давам за закуска а би могла да хареса кисело мляко с бисквитки например?
Цитирай

Белгия/София

След годинката, определено  Peace

Попара и кус-кус и синът ми никога не прояде, нито овесени ядки. Има още мнооооого варианти, които можеш да предложиш, освен киселото мляко  Peace
Цитирай

Има още мнооооого варианти...........
ами кажи ги де...
Цитирай

Моето пък много обича овесени ядки и 4-5 дни в седмицата си закусва с тях.Понякога прибавям и пшеничени или ръжени ядки към овесените.Понякога давам и домашна юфка и принцеса с кашкавал,но на възраста на твоето разнообразявах ядките с каша най-вече.Има добри зърнени каши които са подходящи за закуска WinkЕлда можеш да опиташ ако хареса.Малко и е особен вкуса и не всички я харесват(моето направо я мрази),но е много полезна.
Цитирай

Пловдив

Ами аз и давах кисело мляко с бисквитка от 10 месец , а след годинката и давам вече и вечер кисело мляко
Цитирай

София

от мнооого малък-отказа АМ на 4м.
Цитирай

след Околовръстното

Давам от шестия месец. Обикновено с бисквитки или бишкоти вътре.
Цитирай

За кисело мляко изчакай да стане поне на 10-11 м., ако не ти се чака до 1 г. Не бързай да заменяш АМ с кисело или прясно. Хранителната им стойност изобщо не може да се сравнява с тази на АМ.
Цитирай

Пловдив

Дадох след като навърши 11 месеца Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

И в Англия и в България педиатърките казаха да се въведе от 10-ия месец.Това след годинката за всичко е доста пресилено според мен!
Цитирай

За опитване бих дала към десетия месец. Не по-рано.
Цитирай

Ако имах избор, бих изчакала до около 11-12 м.Дъщеря ми започно с киселото мляко доста рано и то много малко.Отказваше всички млечни.
Цитирай

Добрич

дадох кисело мляко около 8 мия месец...  Peace сега най много го обича с бисквитки или бишкоти.Давам и плодово по същият начин.
Цитирай

Пловдив

Аз също знам ,че  кисело мляко  се дава  най-рано  около 10 месец.
Цитирай

В близката далечина

От 8 м ядем кисело мляко,но домашно производство.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора