Дете на "джунглата"

  • 2 264
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Не е първият такъв случай Confused

За съжаление си права...  Sad

И като говорим за луди:

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2185711

Цитат от статията:
"Тоя напълно е полудял. Можеш да притискаш жертвите си, за да платят. Мъртъв длъжник не е полезен никому",

Луд да си в БГ ... Никакъв закон не те лови ...  Naughty

# 16
  • Мнения: 1 310
Аз пък не вярвам на това!  Naughty
Веднага си задавам въпроса - като са били в апартамента родителите му, значи е чувало човешка реч! Как така не може да говори?! А щом живее в апартамент - не мога да се съглася, че толкова години е останало незабелязано това. Нали хората са видяли жената бременна, после с бебе. Няма начин, просто няма как това да е истина!  Naughty
Това е информация за онези наивни лели и баби, които гледат с отворена уста и се вживяват във всички сапунки по кабелната. Crazy

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пипи, ти откъде падаш? И на това ли не вярваш: http://dnes.dir.bg/2009/05/28/news4519939.html?

# 18
  • Мнения: 1 317
Склонна съм да вярвам.
То какви ли не изродщини се случват навсякъде по света, че и в България, за съжаление вече дори не се учудвам.  Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Хм, не искам да задълбавам на тази тема, но за да може едно дете да усвои езика то трябва да е част от "хората". Някои учени твърдят, че няма нужда на детето да МУ се говори специално, за да усвои езика, а други твърдят, че трябва специално внимание. Така или иначе детето трябва да е част от човешка група и дори никой да не му говори персонално, то участвайки във въпросната човешка група (дори само висейки на гърба на майка си или мотаейки се около другите възрастни и деца) започва да усвоява езика и да търси общуване на него. Ако никой не е общувал с детето, то няма как да усвои езика, слушайки го през стената на комшиите. Грубо казано, в каквото общество живее детето, този език и общуване усвоява. И точно тези диви деца са пример за това - част от тях са отгледани от кучета и съответно са усвоили кучешкия "език"  и поведение - ръмжане, ходене на 4 крака, късане на храната със зъби, лочене на вода и др.

# 20
  • Мнения: 836
Ми, не знам каква отговорност може да се търси от психично болни.

Ако са психично болни защо не си теглят куршума или да скочат от някой мост ? Значи не са толкова луди. Ако с диагнозата психично болен можеш безнаказано да тероризираш всички наоколо и да се хилиш безнаказан не е ли по-хуманно да ги отстрелваме  Thinking Какво трябва да стане за да влезне този човек в лудница ? Аман от криворазбран хуманизъм  Confused

Чий хуманизъм обсъждаш? Моя или на съдебната система?
Защото, ако в съда се докаже, че родителите са психично болни (каквито очевидно са), няма как да ги осъдят.

ПП. Отговорност в истинския смисъл на думата може да се търси от тези, на които в служебните задължения влиза грижата за такива болни.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 18:31 от Силви_

# 21
  • Мнения: 1 470
За жалост човешкото същество е най-агресивно,злобно,безчовечно...Това се случва непрекъснато,и навсякъде...Но защо?!

# 22
  • Мнения: 4 585
Ми, не знам каква отговорност може да се търси от психично болни.

Ако са психично болни защо не си теглят куршума или да скочат от някой мост ? Значи не са толкова луди. Ако с диагнозата психично болен можеш безнаказано да тероризираш всички наоколо и да се хилиш безнаказан не е ли по-хуманно да ги отстрелваме  Thinking Какво трябва да стане за да влезне този човек в лудница ? Аман от криворазбран хуманизъм  Confused
Мислиш ли, че можеш от група от 20 човека да отделиш десеттях психично болни?
При един евентуален експеримент.
Причинините да са асоциални родителите могат да бъдат най-различни. На тях защо никой не им е помогнал?
Детето не е изключително тежък случай. Щом разбира руски, значи някой му е говорил. Искаш ли да те заведа в една психиатрична болница, да постреляш?

# 23
  • Мнения: 4 585
Не е първият такъв случай Confused

За съжаление си права...  Sad

И като говорим за луди:

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2185711

Цитат от статията:
"Тоя напълно е полудял. Можеш да притискаш жертвите си, за да платят. Мъртъв длъжник не е полезен никому",

Луд да си в БГ ... Никакъв закон не те лови ...  Naughty


Кой я постави тая диагноза? - Някакъв перничанин, а софето го цитира.
Най-лесната и безнаказана работа е да натопиш психично болен. Нито ще се сети да те съди, нито има пари за  адвокат да се защити.

Общи условия

Активация на акаунт