Увеличава се Благоевградската дружина, нови мами и дечица си има.

  • 15 092
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Марси ще кажа след седмица дали са добри новините
поне за сега се очертават да са добри но не е късно нещата да се объркат...отново  Crazy

за неделя ако сме тук ще дойдем ако решите за среща уж го дават три дни валежи ама искрено се надявам да не са познали

ели чакам пак да се включиш да кажеш за Ивето  Rolling Eyes

# 46
  • благоевград
  • Мнения: 164
Нинче мерси 4е вкара яснота за стихчето аз незнам автора понеже и на мен така ми го пратиха но е мн хубаво. Аз купих подарък днес на Жоро че както личи от лентичката имаме си празник в неделя  Heart Eyes  Взех му една книга за таткото   Mr. Green Надявам се да си я хареса , за мен подарък няма да има нали най- големия ми подарък е в корема  ми Heart Eyes та най много да ме заведе да се наям порядъчно някаде. Joy Joy Joy

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 347
wildgirl , стискам палци зъболекаря да мине възможно най-леко  Praynig
Marci, ти къде работиш? Дано не се сърдиш, че те питам (за някакви часове спомена затова), а дали сме един набор?

Добро утро
о Кате ти живееш още по бай Тошово време,ставаш в 7 без петнайсет и слушаша приказката по хоризонт Joy hahahaче Христо Ботев ли беше радиото не си спомням вече hahaha

Спомням си  Mr. Green, майка ми ни будеше с брат ми за училище с нея... ужас... по тъмно... така съм го запомнила  Grinning...

Сутринта заведохме децата до доки,за обрива на Криси защото е ужасен а не му минава,сега го мажа с Елоком и ще му давам метилпреднизолон хапчета така ми каза док защото бил много силен,дано му мине бързо че вече 4-5 дни го има май Tired


И на нас ни предписаха същото лекарство за обрива и по бузките, че те на рани и станаха чак, но го мазахме само два дни с тънък слой, защото е много силен и със странични ефекти..  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 390
Marci детето продължава да си пие лекарствата, пръскаме Биопарокс в гърлото , поне Т не вдига вече. Тази нощ за първи път спахме спокойно, няколко вечери се будехме от високата Т. Иначе детето си е жизнено, играе му се, не се спира /като я гледам няма вид на болна/.
За срещата - нищо не мога да кажа със сигурност , и времето не се знае какво ще е. Но имам голямо желание да дойда.
Ели стискам палци за зъболекаря, дано всичко мине без рев.
Моето дете има голям страх от доктори и зъболекари. Като се удари някъде, много плаче, дори да не я боли чак толкова, само като си види раничката и продължава да плаче.
На зъболекар сме ходили веднъж, с таткото седяха заедно на зъболекарския стол. голям страх беше, докато изчистят едно болно зъбче.
Вторият път зъболекарят дойде у нас, за да извади едно разклатено зъбче, което не падаше, а новото вече беше пораснало. Известно време ходехме с двете зъбчета Laughing, от страх да извадим старото.
Такива преживявания около смяната на млечните зъбки при нас.

# 49
  • Благоевград
  • Мнения: 142
wildgirl Временно е на работа в Аман - командировка е.
Средата на другият месез тр. да се приберат.
За зъболекара  ние с Марси ги водихме на заболекар децата.
Държаха се геройски. Особено Вики на която й правиха  и пломбичка.
Аз също трябва да я водя пак , но нашата зъболекарка замина за чужбина
и сега се чудя на къде да я водя.  newsm78
Ана-Мария много се радва , че пак ще ходи на зъболекар и ще й подарят нещо  Laughing
ina_maria хубав подарък си избрала . А защо казваш че на теб няма да има.
Сигурна съм , че ще те изненадат с нещо  Peace
За среща - май няма да стане на бачиново този път , този дъжд ни проваля
хубавата идея. Но , все пак има време ...


# 50
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Като се удари някъде, много плаче, дори да не я боли чак толкова, само като си види раничката и продължава да плаче.
Петя все е дно за моето дете си писала, ужасна ревла е и много преиграва. Mr. GreenДано ви мине по бързичко. Confused
Ели стискам ти палци за зъболекаря, говори и че там е хубаво и интересно, че има столче асансьорче и зъболекарката дава подаръци. Вики и Ана Мария хич не ги беше страх, ние действахме така, и си получават подаръци всеки път когато отидат, предварително от нас купени разбира се. Laughing
ben78 след като се роди Вики работя като учителка, с тази професия макар и че не ми е любима имам достатъчно време за детенцето. Wink
А иначе не сме набори, доста по големичка съм, ама сме се заварили в шесто. Аз живея между шесто и икономиката, след това учих в електротохникума, а вече от 18 години съм в Благоевград. Laughing

# 51
  • Мнения: 286
Ами за срещата някъде на закрито newsm78
Да ви кажа днес мипахме покрай едно място където искам да се срещнем някой път,всъщност имам в предвид 2 места,едното е срещу гарата една пицария отзад има детска площадка заградено е и ми се струва много готино за среща с децата,а другото такова място е в Струмско струва ми се че скоро го откриха,в един двор така на зад е близо до Европата,но и на двете места разбира се когато е хубаво времето Peace
Ели,стискам ви палци Hug

# 52
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ако искате в неделя да отидем в Еленово. В под Лозата или новото с топките. На това новото ми казаха че и от вън има детска площадка в случай че е хубаво времето, а пък ако е лошо вътре. newsm78 Или пък да слушаме прогнозата до събота вечер и тогава да уточним мястото. Confused

# 53
  • Мнения: 286
То ако е хубаво ще отидем на Бачиново нали Peaceако пък не тогава да решаваме Hug

# 54
  • Мнения: 447
Здравейте! Оцелях  след тази нощ... Днес малкия не е вдигал висока температура... И дано не вдига повече. Иначе днешния дъждовен ден ми дойде добре- успях да ушия туниката на Теди за първи юни (за желаещите снимка на http://jujavka.multiply.com/photos/album/5#36 ). За неделя нищо не мога да обещая и съответно да дам предложение... Ако сме здрави ще дойдем където и да е.

# 55
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Браво бе Весе, голяма майсторка си! Laughing
Дани ако е хубаво и аз съм за Бачиново. Ти кажи към колко часа, че си най-голяма поспалана. Joy

# 56
  • Мнения: 0
Eйййййй....Само за кафета и забавления мислите....  newsm78 (шегувам се...)
Тази среща само за майки с деца ли е... или и за бременни???
Деси - тържеството за 1-ви юни ще ни бъде в понеделник...Бранимир е обещал да подари играчки на децата... А от общината ще имаме лакомства... както винаги.... Относно дали децата са ме забравили.... това не може а се случи ... защото много ме обича, както и аз тях. Дори сега са станали още по-нежни....

# 57
  • Мнения: 224
Здравейте!

Нашата зъболекарска сага беше уникална. Ивана просто се раздра да реве. Понеже трябваше да й намажат цялата устна кухина с някакво мазило, аз съм я стиснала да не се мърда, тя не ще да отвори уста, зъболекарката й стиска носа, но моето диване диша между стиснатите си зъби и реве едновременно  #Crazy, накрая се наложи да й стискам и бузите! Но поне всичко това си заслужаваше, защото половин час по-късно явно я отпусна и започна да си пее и да вика из улиците и най-накрая хапна като хората. Диагноза херпангина, вече не си спомням кой ми го беше пуснал това предположение.

Хора, не съм в час, Любо преди малко ми каза, че си говоря сама, ама шушнейки. Аз бях напълно убедена, че това е невъзможно, но човека ми преразказа какви си ги дрънкам.

Весе, при вас каква е диагнозата, какво му е на малкия сладур?

Деси, мерси че ме просветли. На Ана-Мария мъчно ли й е за баща й? Любо преди време беше 1 седмица командировка на Пловдив и Ивана всяка вечер го чакаше на вратата като куче, много ми беше жал за нея тогава.

За среща съм принципно навита, стига детето да е в кондиция.

Дани, ще те порицавам, вместо да пми пишеш в скайпа, трябваше да звъннеш!

Мерси на всички за палците!

# 58
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте момичета ! Виждам , че още не спите   Wink
 
Ето и снимките от мен.
Първо последното творчество на малкта :
http://desirumenova.multiply.com/photos/album/5#105

Ето и снимки от Мъртво море :
http://desirumenova.multiply.com/photos/album/24/24#

wildgirl жалко , че по този начин е минала първата среща със зъболекар.
Но,добре че имате положителен ефект от манипулацията.
Ана -Мария е много повече привързана към баща си отколкото към мен.
Но тя е доста разбрана в това отношение, знае че няма да си дойде вечерта като
си ляга , пита след колко време и чака да се обади или поне да му щрака нещо на чата.
Silvana Damqnova неделната среща (която май все още е евентуална) е за всички  Peace
които имат възможност и желание разбира се.
шмуга радвам се че и вие сте по-добре.
Туниката е много хубава - поздравления  Peace
Лека нощ на всички будни  !   bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 286
Ели,много исках да направим нещо по въпроса защото за мен Жоро не е виновен за тази катастрофа и исках да обжалваме,дори вече се подготвих и щях да пиша жалбата срещу акта в тридневен срок ама той се разколеба,смята че нищо няма да стане свидетелите са се разбягали нали знаеш българите какви сме никой не иска да помогне въпреки че е видял всичко,ама като разбрах че Ивана ти е болна и реших да не те занимавам и така сега ще си платим сами и щетите и акт 100лв сигурно Crossing Arms
Радвам се че Ивана се оправя,ей така се шашкаме с тия деца че не да си говорим ами съвсем ще изперкаме Mr. Green
Silvana Damqnova ,сигурна съм че много те обичат децата ти си толкова лъчезарна ела моляте на срещата ако си свободна много ще се радваме всички Hug
шмуга ,браво бе госпожо моделиер  smile3501
Аз ад ви кажа много се притеснявах как ще дам тези хапчета метилпреднизолон на Криси като се сетя как ги сдъвква и повръща че са адски горчиви и ми се реве чак,обаче реших да му обесня и като се разбрахме сложих в малко киселомляко със захар хапченцето и той гълта веднага и пие вода(е второто го посдъвка от любопитство ама си личи вече пораснало дете)разбра ме детето изпи си ги и нямаше ексцесии,ревове и повърни,дано минава че взе да има обрив и по крачето едното и по корема  Rolling Eyes
Тази вечер имаше 2 серии на Забранена любов и съм много доволна Sunglasses

Деси сега разгледах снимките,малката е голям творец,много и се порадвах на рисунките напомни ми за моето детство Peaceа снимките от таткото някои просто са като от компютърна игра-сууупер Grinning

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 23:43 от jinjer_78

Общи условия

Активация на акаунт