Увеличава се Благоевградската дружина, нови мами и дечица си има.

  • 15 087
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 397
Pepelliashka,и лоши може да чуеш за Марценкова дааа Naughty

Може ли да споделиш? Simple Smile

За Марценкова може да ти разкаже моята кума.И тя е била доволна от нея,но в най-решаващия момент се е покрила.

nana5kova
,когато аз исках да си сменя наблюдаващия лекар,пак се получи подобен дебат и се убедих,че за всеки може да се чуе и добро и лошо мнение,в което няма нищо лошо.Аз се двоумех между Малчев и Терзийски,именно защото те са с най-добра техника в града ни,а и сякаш за тях най-малко лоши неща чух и прочетох.Сташно съм доволна,че избрах Терзийски.Много е внимателен и винаги ми обяснява много подробно в момента какво се случва с бебчо и мен.За мен вниманието е един от най-важните фактори,за да спечели доверието ми и да бъда спокойна,когато ходя при него.Относно Малчев...нямах възможността да се запознаем лично,но съм чувала,че е добър като лекар.Единственото,което знам като информация и не съвпада с мнението на Ина е че взима доста парички както за гинекологични прегледи,така и за ехографи(за справка при моя доктор аз не съм дала още една стотинка за ехограф или за каквото и да е било друго0.Не зная  дали има значение за теб това,че ще си плащаш ехографа,но ако сметнеш,че в 9 месец се ходи през няколко дни на ехограх и ако всеки път оставяш по 25-30 лв... никак не е малко.Съгласна съм,че за доброто на бебчо както аз,така и всяка една майка,няма да жали средства,но защо да ги даваш на доктор,като ти се полага безплатен преглед.

п.с.Аз всъщност не разбрах защо искаш да сменяваш Терзийска.
Успех в избора Hug

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 18:40 от Anelia20

# 286
  • Мнения: 224
Здравейте!

Хора не мога да си прибера детето, виси в съседите вече 2 часа и половина. Родила съм и аз една мома, като мене същата, дай й да не се прибира  Joy

Да ви кажа вече няколко вечери хапваме на терасата на масата, много е приятно и се чудя защо не сме го правили досега.

За срещата съм "за" и давайте да насрочваме дата.

Относно лекарите, съм се зарекла да не давам повече мнение, само ще кажа, че определено мъжете ги предпочитам, този при който раждах в Сф, също е мъж, е какво да ви кажа, няма такъв човек просто, разкошен е, разбира си от работата и определено е много добър психолог, кога ли ще го видя пак  newsm78 hahaha

Селесте, ако знаеш колоко по-добри снимки има  Joy, които биха докарали още фенки... но в крайна сметка, много е досадно да има свободни часове за след 10 дни, стига с фенките!

# 287
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Айде и аз да кажа за Малчев, не че съм била пре него, но скоро мисля да отида. Освен че има една от най-модерните техники а и взима най-много 25лв. за 4D ехографа.  Mr. Green Няма как да не ме спечели с този факт. То аз иначе от Константинова съм си много доволна, ама с тази учителска заплата как да давам толкова често по 60лв за преглед. Joy
Ели много съжалявам ама ще се редиш още повече на опашка за Малчев.

# 288
  • Мнения: 1 397
wildgirl,ти в коя болница си раждала ?

# 289
  • Мнения: 224
В Шейново, но лекарят, при който раждах вече работи в Токуда.

Марси, няма пък, плащай си по 60  Joy

# 290
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
като най-ранобудна пускам кафе машината. Wink

Чакам Дани и Ели да звъннат за по кафенце, може и по ранно да е днес не обедно, че голяма жега ще е пак на вън. Laughing
Селесте мина ли зъба? Какво казват звздите за днес. Laughing
На всички  лек и приятен ден.

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро и от мен с мъничката ми   bouquet

# 292
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Добро утро!
Вече сме на стр.20, така че някой да пусне нова тема, иначе цял ден
никой няма да смее да пише  Laughing
После ще ви разказвам вчерашното ни посещение при зъболекара!
  bouquet

# 293
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Айде заповядайте, ама чакам идеи за името.
Благоевград 26

Общи условия

Активация на акаунт