Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Бургас / София
Здравейте ! Имам един въпрос на 19 години съм и цикъла ми закъснява, идва след 1 2 седмици...Несъм била бременна до сега естественно.Имам болки в гърдите, корема като за цикъл, но няма ...Идва след 1 2 седмици след обичайното...Забелязах и че имам и коремче леко, но несъм правила секс от 4 месеца тъй като мъжа ми замина в чужбина.Иначе против бременност взимах хапчета, но нали знайте не всичко е сигурно.. Не знаех къде да направя темата понеже съм нова, ако има проблем ключ..

# 1
Ако не си правила секс от 4 месеца, ако си бременна, вече ще усещаш бебето  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
В крайна сметка колко дни закъснение имаш от последния цикъл?Тест прави ли си?

Щом казваш ,че не си правила секс от 4 мес,а цикълът ти закъснява само 1 седмица(ако аз правилно съм разбрала,не става много ясно)-то според мен няма как да си бременна.

# 3
направи си тест,после другото

# 4
  • София
Нищо не разбрах , извини ме , но много объркано звучиш .
Може ли пак да обясниш - закъснява ти 12 седмици ли  или  1-2 .... ooooh!

# 5
  • Бургас / София
Извинете, ама съм в шок от корема ми и не обясних както трябва .Еми последния ми цикъл беше на 17 април, а трябваше да ми дойде на 5-ти .Несъм си правила тест .Осещам болки в корема и в кръста също така...Сега сме 28...11 дена закъснение и почети всеки месец така..

# 6
  • Пловдив
Въпреки че имаш вече 11 дни закъснение,казваш ,че не си правила секс 4мес-т.е няма как да си бременна,поне един път трябваше да си правила миналия месец Crazy.Така че потърси причината за тези закъснения някъде другаде.Може да имаш някаква киста или нямам представа- отиди на лекар.Пък и има много жени,които имат по-дълъг цикъл,не е задължително да е 28 дни.
Щом ти е подут корема,може би има някакъв проблем.

# 7
  • Бургас / София
И аз си мисля, че несъм няма начин просто 4 месеца съм на сухо..Мерси за съветите, ще си ходи на лекар явно Wink

# 8
Цитат
Извинете, ама съм в шок от корема ми и не обясних както трябва .Еми последния ми цикъл беше на 17 април, а трябваше да ми дойде на 5-ти .Несъм си правила тест .Осещам болки в корема и в кръста също така...Сега сме 28...11 дена закъснение и почети всеки месец така..
А,дали не е цветна бременност?

# 9
  • Бургас / София
Цитат
А,дали не е цветна бременност?
И това ми дойде на акъла..

# 10
  • Somewhere in space
А кървенето при цикъла нормално ли е или по-слабо от обикновено?

# 11
  • Бургас / София
Нормално си е Simple Smile

# 12
  • софия
направи си тест, може да е цветна бременност щом имаш малко коремче

# 13
Направи тест и ако е отрицателен върви на лекар за закъсненията, които получаваш. Но ми се струва, че шансът да си бременна е много много минимален.

# 14
  • Somewhere in space
А кървенето при цикъла нормално ли е или по-слабо от обикновено?

Със сигурност не си бременна! Но все пак трябва да те види лекар, за да изясниш причините за закъснението!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт