ГОРМИТИ - купувате ли и имате ли вече за размяна? II

  • 26 215
  • 215
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Sofia
  • Мнения: 694
И аз да се включа. Търсим от Атомик серията Барбатаус и steelblade. Барбатаус ни е голяма мъка че го нямаме и срещу него съм готова да купя от третата серия кутия от новите. Така че ако някой е готов да се раздели със своя срещу един водач от новите и трима войника да ми пише. А за steelblade предлагаме два от атомик в кутия - bullrock и mindshallower или ако си изберете  един от следните, които ни се повтарят: Тазарау и крадеца на мисли от първа, и от втора - the patientmotionless, turtle, stellblade,nithmare of fire и от Атомик - the incandescent phantom. Ако някой иска може и да ми звънне 0888 574845

# 62
  • Мнения: 0
моят син има повтарящти се ГОРМИТИ : Яростния клонотрошач : Многоформения безимец : Самотния орел : Пунтоло изплъзващия се : Бъррзия миметикус. Търсим или разменяме за ГЕОС: НОКТИС : УБИВАЩИЯ БИЧ : МАГМИОН : СТОМАНЕНИЯ КЛЮН

# 63
  • Мнения: 377
Продавам от втора серия с карти на немски и френски по 4 лв.:
Carrapax-господаря на моретата
Kolossus -господаря на земята
Dedalus-това е втория от земята с четирите ръце
incubo-втория подред от огъня
Hypnofrosh- това е шестия от морето
Cavarex-това е четвъртия от морето
Helico-втория от морето
Carrapax-господаря на моретата
Kolossus -господаря на земята
incubo-втория подред от огъня
   -  За donika.t!
Остават другите 4.

# 64
  • Мнения: 0
Поздрави на всички гурмитосъбирачи.
Ние разменяме:
Геос,Ноктис,Яростния клонотрошач, Талис къртицата, Биячът, Делос графа на моретата, Самотния орел, Инсектикус, Крещящия пазител, Мастодонта.

Търсим:
Тазарау. Многоформения безимец, Гърбавия, Слепия, Силния гравитус, Бързия мимектикус, Мартело хищника, Магическия бдител, Пумтоло изплъзващия, Строгия пазач,Алос хипнотизатора, Стоманения клюн, Крадеца на мисли, Огнехвъргача, Лавор могъщия

Това е от първата серия

Ние сме от Велико Търново

Заменям Огнехвъргача и Лавор могъщия
за Геос и Ноктис (може и да купим)
и ни остава само Крадеца на мисли
как да стане ако още е актуална офертата

# 65
  • Мнения: 0
След поредните попълнения от Хиполенд уцелваме все повтарящи се гормити Cry

Та имаме за размяна:
Ноктис, Магмион,Силния Гравитус,Мъдрия Унищожител,Крадеца на мисли,Мастодонта,Огнехвъргача,Възпламенения ангел.

Търсим:
Геос,Тазарау,Поивронс,Лавион,Биячът,Земетръс,Гърбавия,Откривателя на леговища,
Медузонт,Мантра Непреклонния,Магическия бдител,Самотния орел,Възпламенения Маглио,
Крещащия пазител и Малваджиус Ужасния

разменяме Възпламенения Ангел и Малваджиус Ужасния
за Крадеца на мисли (или купуваме)
как да стане ако е валидна офертата

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 13:49 от tatkoto2010

# 66
  • Мнения: 377
Продавам от втора серия с карти на немски и френски по 4 лв.:
Carrapax-господаря на моретата
Kolossus -господаря на земята
Dedalus-това е втория от земята с четирите ръце
incubo-втория подред от огъня
Hypnofrosh- това е шестия от морето
Cavarex-това е четвъртия от морето
Helico-втория от морето
Carrapax-господаря на моретата
Kolossus -господаря на земята
incubo-втория подред от огъня
    -  За donika.t!
Остават другите 4.
Остават Cavarex и   Hypnofrosch!

# 67
  • София
  • Мнения: 3 054
Здравейте момичета, малко късно, ама и нас ни обзе гормито-манията  ooooh!
Започнахме да събираме 1 серия, купувам ги от пазара Герена по 4.50 - там са отворени, но има някакви румънски (които имат превод на бг) и гръцки, с които се минах малко, ама здраве да е...
Аз обаче, като пълен лаик имам един-два леко тъпички въпросчета - това някакво филмче ли е (нищо не намерих в арена и замунда)...и най-вече - как се играе с тези гормити  newsm78 единственото, което пише на опаковката е да се съберът точките от крачето и тези от картата - ама как го правите - раздавате картите ли...който е с по-големия сбор взима чуждия гормит ли...(асоциирам с играта "война") - въобще как играят децата с тези фигурки?

Току що прочетох в старата тема, че някои си променяли цвета при мокрене - сега ще пробвам, да видя нашите дали го могат това  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 377
mama_na_misho - променя се цвета само тия от Атомик серията , а не на първа.Ние играем като ги раздаваме картите и като на война (това ми хрумна) , а с фигурките играе отделно нарежда си ги и си играе.А пробва ли в гугъл да напишеш има разни клипчета и историята на Гормитите -преди време го бях намерила , както и фигурките една по една.Доколкото разбрах на българския пазар втора серия ще дойде през септември , но дали и Атомик незнам.Ние бяхме в Германия и я събрахме цялата Атомик , но ни трябва само един -Диамантес от народа на земята (четвърти подред е ).

# 69
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета! Помагайте в гормитоманията. Малкият ми скоро има рож ден и много искам да го зарадвам.Търся да купя Тазарау, Геос, земетръс, Силния гравитикус и Магмион. Знаете ли във Варна къде има гормити освен в Хиполенд?

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз да попитам за тези гормити. Брат ми е в Испания и понеже съм му поръчала ако ги види по-евтини да купи та ми разправя че има в магазина само от 4 и 5 серия. Има ли такива или той не е разбрал нещо?

# 71
  • Мнения: 377
В Германия имаше първа , втора и Атомик само.Доколкото разбрах обаче в Италия били на пета серия.
Останаха ми  2 излишни от втора серия  - продавам ги на 4лв- толкова са и купени.Картите са на немски и френски.
Hypnofrosh -шестия от морето
Cavarex-четвъртия от морето

# 72
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Изгубихме си Геос.Нямаме за размяна,само мога да го закупя. Praynig  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 865
Продават ли ги в Метро?
И ние отскоро сме на тази вълна. Аз поръчах от е-бей едни, които са като ламинирани - виждат се три фигурки, а четвъртата е скрита. Има ли такива някъде в България?

# 74
  • София
  • Мнения: 3 480
Търсим Ноктис (за нас)
         и Геос (за Ели7002).

Повтарят ни се Поивронс
                          Лавион
                          Инсектикус
                          Строгият пазач
За сега заменяме.

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 17:16 от Valia_li

Общи условия

Активация на акаунт