Lierac козметика

  • 36 923
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 236
Ами как да ти кажа ,не е с блестящи 4асти4ки ако това имаш предвид,консистенцията е много лека и някак си стои прозра4но,зна4и хем покрива хем не ти е като маска.Ако харесваш по-силни фдт-ни май не е за теб,аз например не ги харесвам,защото каквото и да съм ползвала досега все ми влиза в бръ4иците около о4ите и устата и ги под4ертава още пове4е вместо да ги прикрива.Този е единствения продукт , който не стои по този на4ин! PeaceИма тестери по аптеките,пробвай и веднага ще прецениш дали е за теб или не!Но все си мисля 4е за лятото това е идеалното решение! Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 1 941
Ок, мерси много. Ще си взема тестер Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
Morpho slim за мен е най-добрият антицелулитен продукт - поне от тези които аз съм ползвала, а те не са никак малко. Да малко висока му е цената, но си струва всяка стотинка. За разлика от другите продукти, този попива много добре почти веднага и има приятен аромат.
Ще следя мненията Ви за кремовете за лице.

# 19
  • Мнения: 5
От Morpho Slim бях много доволна - докато го ползвах  Simple Smile. Определено си пролича, когато свърши. А Sentimetric не ми се видя чак толкова ефикасен, но после четох някъде, че бил за млади момичета с целулит (и стрии) в начална фаза, докато моят съвсем не е такъв.

# 20
  • Мнения: 5
Много ми харесва кремът Apaisance за чувствителна кожа, премахна ми всякакви зачервявания и обривчета. Доволна съм и от почистващата вода, хидратиращата маска и околоочния крем против бръчки.

# 21
  • Мнения: 1 167
Ползвала съм преди години ампулите..тогава едната беше около 2.50лв.
Втривах ги около 2 мес, ефекта беше поразителен...е ама и аз нямах толкова целулит колкото сега де.., но все пак са много добри. Дано не са ги развалили.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 956
Имам околоочен слънцезащитен в момента - anti-rides се води. Наистина смекчава бръчиците. Мазен е  и лъщи. И когато се сложи повече, гримът се размазва. За много дълбоки бръчки не знам, но за средни - да. Провала съм аква Д неоцветения - не беше лош, но не беше и хубав. Имах хидратиращата маска - не ми хареса, като си я сложех на лицето си променяше миризмата и замирисваше някак на непрана кърпа. Купувала съм и околоочен против торбички - никакъв ефект...

# 23
  • Мнения: 5
Аква Д и на мен не ми харесва особено - хидратира добре и мирише приятно, но лесно се "лющи", а това за мен е много неприятен ефект.

# 24
  • Мнения: 62
Здравейте! Някой ползвал ли крем комфорт пил?  Какви са ви впечатленията? За каква възраст е?
 Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 914
Майка ми е много доволна от Arkesnik, той е за бръчки.

Аз съм ползвала някои неща, но не съм впечатлена.

Някой да знае дали има техни промоции някъде?

# 26
  • Мнения: 81
Здравейте! Някой ползвал ли крем комфорт пил?  Какви са ви впечатленията? За каква възраст е?
 Simple Smile

хайде момичета,май няма друга актуална тема за Lierac Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 702
В България още ням фон дяо тени на марката,нали?
Предлагат тониращи кремове, ако тях имаш предвид?
http://www.lierac-bg.com/products/face/complexion/aqua-d_multivi … e/tinted_emulsion

Ако някой е ползвал да сподели моля?
Аз го ползвам в ве4е две години и съм страшно доволна.Преди една седмица ми свърши поредната опаковка и си викам айде да сменя този път и си взех на Авен ФДт,да ама не...Зна4и Лиерака е нещо средно между крем4е и фдт,стои страшно естествено и изравнява тена страхотно.Много лека консистенция,за лятото е върха,няма нужда под него да се слага друг крем(въпреки 4е аз слагам и то пак на Лиерак,просто съм фен до гроб дето вика).Съвета ми е да си вземеш по-тъмния цвят,аз въпреки 4е съм много бяла си ползвам него,като се размаже хубаво стои много добре,няма разлика с вратлето и придава много приятен "здравословен" вид на кожата.А по-светлия цвят стои малко по-'мъртвешки",ако ме разбираш....Но ти пак си пробвай и ще си прецениш на място!Сигурна съм 4е няма да съжаляваш ако си го вземеш,ако знаеш колко мои приятелки съм зарибила и вси4ките са страшно доволни! Peace
И мен ме заинтригувахте с това кремче,в момента ползвам Сити блок на Клиник,но като свърши бих пробвала нещо различно,въпроса ми е за каква кожа е подходящ,мооята е комбинирана норвална по бузите и склонна към омазняване в Т- зоната

# 28
  • София
  • Мнения: 1 956
Имате ли впечатления от Лиерак ексклузив и по-конкретно http://www.lierac-bg.com/products/face/anti-aging/lierac-exclusive/premiumyeux

# 29
  • Мнения: 81
Имате ли впечатления от Лиерак ексклузив и по-конкретно http://www.lierac-bg.com/products/face/anti-aging/lierac-exclusive/premiumyeux
96лв. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт