Ремонт на покрив на къща

  • 41 177
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 270
Някой ремонтирал ли си е скоро покрива?
Актуални цени?
Препоръчайте ми майстори за ремонт на покрив на къща, по-скоро подмяна на цялата конструкция и направо нов покрив.
Става въпрос за 2 км от София.
Предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 10
Здравейте, видях молбата ви и няма как да не се похваля от фирмата, която на скоро работи за нас. Искам да ви помогна именно защото преди да открия тази фирма попаднах на безотговорни майстори, които ме изкараха от равновесие. Та така да ви препоръчам тези хора, отговорника на тази фирма се казва Румен Петров ето и телефона му 0898502426.

# 2
  • Мнения: 4 138
записвам се да следя темата.

# 3
  • Мнения: 1 269
Ха, интересна тема! На нас ни предстои подобен ремонт, но в Пловдив в Стария град.

# 4
  • Мнения: 28
миналата есен ремонтирахме покрива на къщата. взеха ни 10 лв. на кв. метър за труд. материалите си купихме сами. незнам към момента доколко е актуална тази цена. не мога да ти препоръчам бригада, защото съм много далече. моят съвет е предварително да си измерите квадратурата на покрива за да няма впоследвие спорове и излишни нерви.

# 5
  • Мнения: 10
аз само да добавя, че цените на тази фирма, за която става въпрос бяха значително по-ниски от тези на останалите. Чесно казано ако не ми я бяха препоръчали мои познати нямаше да се занимавам с нея защото ми се искаше да свършва този ад и бях готова да дам луди пари. Но сега съм много доволна а и ми дадоха гаранция, за извършения ремонт, подписахме договор и всичко както си му е редът.

# 6
  • Мнения: 8 999
Преди две години един млад господин от ромски произход ми ремонтира моята част на покрива. Човекът дойде на срещата точен до секунда, огледа, даде препоръки, след това си направи оферта, сключихме договор за цена и срок, а после страшно педантично си свърши работата. Сам си набави нужните материали, пренесе си ги на покрива и заработи като машина. Направо не повярвах на очите си, но все пак имаше сериозни препоръки от мой познат. Ако се интересуваш, мога да ти дам координати на лични.

# 7
  • Мнения: 4 138
и на мен, и на мен координати моля Praynig

# 8
  • Мнения: 9
за Пловдив и регион мога да дам информация и координати ако някои иска да пише на лични

# 9
  • Мнения: 10
дайте ги тук да ги имаме

# 10
  • Мнения: 9
0878436527 момчето се казва Даниел занимават се със всякакви ремонти

# 11
  • Мнения: 10
от къде е този Даниел?

# 12
  • Мнения: 10
matakosmata , ако ги имаш координатите даи ги насам

# 13
  • Мнения: 4 916
Миналата година сменихме целия покрив, но във Варна. Не си спомням колко идваше на квадрат, помня какво облекчение беше, че не заваля нито веднъж.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В момента се ремонтира покрива на къщата ни. Наистина е облекчение хубавото време  Laughing Още повече, че мъжът ми сам си прави ремонта и нещата вървят малко по- бавно.

# 15
  • Мнения: 868
Поминалото лято правихме покрив.Директно се свързахме с една от фирмите, който работят с Брамак, има им координатите на сайта на Брамак.То явно си е въпрос на късмет, но попаднахме на много свястна фирма.
Учудващо си беше, че бяхме се пазарили и с маистори(не фирма) и цената на труд и материали ни излизаше същата.
Между другото нас ни валя и дъжд.Всичко подгизна.Тапетите се сринаха и се появи мухъл.
Каквото и да решите дано имате хубаво време.Успех!

# 16
  • Мнения: 6
И все пак не чух конкретна цена???? и на нас евентуално ни предстой да правим нов покрив и ме интересува цената на метър заедно с материалите - ориентировъчно!!! Предварително благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 34
здравеите аз също живея на последния етаж и покрива ми течеше ужасно.Нашия покрив го направи една фирма за 2 дни и от тогава нямам никакъв проблем ако се интересувате пишете ми да ви дам координатите им.Цената беше приемлива защото всички съседи се съгласиха да дадат пари и слава богу иначе незнам как щяхме да се оправяме.ЦЕНАТА Е 18 лева на метър като това включва работата и италиански материал

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 08:43 от lusyk

# 18
  • Мнения: 646
Има разлика м/у покрив на къща и покрив на блок.

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте, съпругът ми се занимава с ремонт на покриви и стари,  и нови. Досега не е имал рекламации Peace, но при договора се вписва и гаранция, ако има проблем след това. Само не мога да кажа колко взима  на  метър newsm78, но ако някой се интересува мога да попитам, само да кажа, че работи в Пловдив и региона, не знам дали може да поеме обекти другаде newsm78

# 20
  • Мнения: 0
 през 2006 ми  протече покрива,извиках едни майстори,и вместо да свалят керемидите те направо ги хвърляха от покрива.   след това беше ад за мен.беше мръсотия, виканици,караници и какво ли не. по средата на зимата покрива пак протече,тогава попаднах на една бригада от нета,не помня кои сайт беше.извиках ги качиха се момчетата,смениха летвите,мушамата,пренаредиха хубаво покрива изчистеха добре двора,и си тръгнаха.от тогава аз нямам никакви проблеми с покрива.преди няколко дена ги срещнах ж квартала и като ме видяха веднага ме поздравиха попитаха ме дали има някакъв проблем с покрива ако има да се качат и да го оправят без пари.
аз искам да ги препоръчвам,като добри майстори и много мили хора.гаранция ви давам. телефона им е 0888433060

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Предстои ми цялостен ремонт на покрив ,както и изграждането на двата калкана ,за направата му на двускатен,покриване с плоскости и керимиди. Васкос за кой регион става дума при тебе,аз сам на 70 км от София,по Искърското дефиле...Каква беше сумата са кв.м.?Имахте ли договор и каква гаранция ти дадоха те преди започването на ремонта?

# 22
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен.Аз сьщо се интересувам от цялостен ремонт на покрива.Само че става вьпрос за Стара Загора.Ако някой има информация за тоз район и читава фирма или майстор,моля да сподели.

# 23
  • Мнения: 729
Здравейте.Моят съпруг се занимава с ремонт на покриви-стари и нови.До сега няма рекламации и клиентите са много доволни.Работи с още две момчета,единият от които е техническо лице.Ето Телефона,ако някой се интересува - 0898869066  - Андрей.Гарантирам,че няма да сте разочаровани от тях   Simple Smile Вечер след приключване на работа завиват с бризенти мушами и найлони разпокритото за да не завали и да ви подгизне къщата.Също така изчистват след себе си-не оставят материали и останки да чистите вие.Е,звучи малко като реклама,но нали все пак темата е такава  Laughing Правят също така и други външни и вътрешни ремонти.В къщи ремонтите ги прави той,но през зимата,понеже през пролетта и лятото е зает и няма време.

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 16:34 от ilkmon

# 24
  • Мнения: 7
Да се включа и аз в момента поправяме покрива ,като го сменяме нацяло и труда ни коства 22 лв.на квадрат.Става дума за Ямбол.

# 25
  • София
  • Мнения: 714
По спомен от познат цените за София са от 20 до 40лв./кв. в зависимост от това колко неща трябва да се сменяват, по покрива само за труд. Керемидите варират по същия начин. Но разликата в керемидите обикновено не е голяма 200-300лв, за покрив от най-ниски до добрия клас, защото те са най-малкото перо. Повече отиват за това което се слага под керемидите /забравих го/ и другите аксесоари дупки на покрива.
Хубаво е, ако може да си позволиш системата на Брамак, защото си заслужава. Имат най-дълга гаранция, приемат рекламации и си ги оправят, предлагат ти фирма за изработка, може да си договориш и дорбра ТО, ако си като мен  Mr. Green по пазарлъците.
Значи може да ти излезе от 40-50 до 80-90лв./кв., но доколкото разбирам си за цялостен ремонт.
успех

# 26
  • Мнения: X
И все пак не чух конкретна цена???? и на нас евентуално ни предстой да правим нов покрив и ме интересува цената на метър заедно с материалите - ориентировъчно!!! Предварително благодаря Simple Smile

Как някой да ти напише цена като не си конкретизирала заданието...!
-колко "скатен е покрива" ?
-на плоча ли или...

Има толкова подробности относно гредореди,изолации,дренажи/подпокривно/...

Помагам откъм линк,където е обсъждана същата тема :

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=25597&postday … r=asc&start=0
 Praynig

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Нека и аз да се похваля че вече сам с нов покрив.Аз сащо попаднах на сериозна фирма ,препорачана ми от мои съсед,която ако искаите вярваите за една седмица  направиха всичко.След целия страх дали ще стане така както аз искам,дали ще е устойчив ,след като от четири скатен го правим на двускатен беше излишно.Покривът ми е страхотен и най-хубавият в гр.Своге  Embarassed   и за най-краткото време .И мене ме валя дъжд във Петък и във Събота ,но благодаря на господ че хората бяха съвестни и хъс за работа(рядко срещани в днешно време).Колкото до цената  45 на кв.м.което включвчше и изграждането на калканите,материалите аз си ги купувах,но добре че се допитвах до тях.Направих няколко грешки но бяха поправими.Така че съвет от мене първо се допитваите за материалите,не купувайте на своя глава.Договорче и гаранция.В последния момент решихме да не пестим и да купим хубави керемиди ,а именно както каза една съфорумичка Брамак.Благодаря и за съвета.Радвам се ако бях полезна.Лек и успешен ремонт на всички.

# 28
  • Мнения: 369
В Русе ми искат около 50лв/м² zа ремонт на покрив на къща и над 100лв/м² zа иzграждане на навес като продължение на покрива над терасата. Уж с включени материали, но откъде да zнам какви материали ще полzват и дали няма да гледат да спестят от тях? Моля, кажете актуални, конкретни цени да сравня.

Може ли някой да ми препоръча съвестен майстор или фирма в Русе? Повечето като раzберат, че живея в Германия, вадят брадвите.  Twisted Evil Сега родителите ми движат нещата, но гледам да не ги натоварвам много. А и те не са по паzаренето и търсенето, лесно се съгласяват с всяка оферта, ако човекът им направи добро впечатление...

# 29
  • Мнения: 729
Както съм писала по-горе,моят съпруг се занимава с ремонт на покриви.От него знам,че цената на кв.метър,зависи от това какво точно ще се прави на покрива.Може да се сменят само керемиди,а може и някоя друга изгнила греда да се наложи да се смени.А ако е изцяло нов покрив,тогава цената ест.  е по-висока.Така че на въпросът ти може да се отговори тогава,когато се знае със сигурност какво ще се прави по покрива   Simple Smile

# 30
  • Мнения: 58
Скоро правихме покрив на къща, като сключихме договор с фирма. Цената, която
ни предложиха - 15 хил. - за нов покрив с керемиди-Брамакс. Покривът е 4-скатен с допълнителен малък покрив. Материалите и работата бе на фирмата. Къщата е около 120 кв.

# 31
  • Мнения: 369
Както съм писала по-горе,моят съпруг се занимава с ремонт на покриви.От него знам,че цената на кв.метър,зависи от това какво точно ще се прави на покрива.Може да се сменят само керемиди,а може и някоя друга изгнила греда да се наложи да се смени.А ако е изцяло нов покрив,тогава цената ест.  е по-висока.Така че на въпросът ти може да се отговори тогава,когато се знае със сигурност какво ще се прави по покрива   Simple Smile

За съжаление май при повечето майстори, на които попадам, цената не е само според какво ще се прави, ами и според преценка на финансовото състояние на поръчващия....

За нов покрив съм писала- навес на тераса като продължение на самия покрив. Колко струва това на квадрат?

Ремонтът на стария покрив включва подмяна на греди, но керемидите са си zдрави и ще се иzполzват те.

# 32
  • Мнения: 729
Ремонта на покрива около 30лв.на кв.м.А навеса в зависимост от изискванията Ви-40/60лв.кв.м.Цените казвам по спомен(не съм питала съпруга си),понеже преди седмица довършиха покрив.Ако искаш със сигурност мога да попитам и довечера ще пиша.А що се отнася до материалите-на различните нас.места цените са различни.Съпругът ми отиват със собствениците и поръчват материалите заедно с тях,за да няма такива съмнения,каквито имате вие  Simple Smile Така е най-добре и за двете страни  Peace

# 33
  • Мнения: 369
Да, ще съм ти благодарна, ако питаш, Илкмон.
Напълно обикновен навес искаме, нищо специално.

# 34
  • Мнения: 729
Вече питах:за покрива 25/35лв а за навеса около 40лв.Но цените са само за труд-без материалите.

# 35
  • София
  • Мнения: 714
Барамак дават 15% отстъпка на керемидите от днес до 17.10.2010год.
Успех на ремонтиеращите  Laughing

http://www.bramac.bg/

# 36
  • Мнения: 369
Благодаря, теzи цени са ок, ще ги иzполzвам като баzа zа сравнение.

# 37
  • Мнения: 2
Ще се опитам  пак.
Търся си майстори за ремонт  на покрив на  стара селска  къща  в Кюстендилско . Ако може  някой да помогне ще съм благодарна,  че първо покрива после ремонтите.

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте предстой ми ремонт на покрив но,тъй като майстора,който ще го прави си е частник искам да направим договор! Проблема е,че незнам точно как трябва да бъде описан и формулиран подобен договор!В интернет има но според мен са или много опростени или прекалено крайни... Ще съм благодарна ако някой може да покаже нагледно такъв договор. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт