My Toys - В света на играчките - 16!

  • 26 439
  • 442
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Това е сайта :

 




Място за регистрация
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , ако ви приеме кода ви връща на Weiter zur Kasse .
В ляво над артикулите имате поле  Zahlungsart, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта. След като се убедите, че всичко сте попълнили вярно слагате отметка на кутийката под сумите и натискате Bestellung abschiken.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
***Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената.
***При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер.
***Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер.
***Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
***Ако искате да поръчате повече бройки от един артикул, след като го добавите в кошницата избирате желаната бройка от падащо меню срещу конкретния артикул директно в кошницата.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


Кодове за намаление и подаръци

Намаление 10 ЕВРО - X3X4LLTX7DAE (вал. до 31.12.09) , L7KC949JCECH (вал. до 31.09.09)HTAT4LMD4399 - само за нови клиенти
Намаление 5 ЕВРОpcyvh5sdyukl , ajdxxvrdmxjm, yh5ap9hdfs7d ,dtllctkcdapy, ahf3wwawft

Подарък чантичка на VTech : vtech4kids
Бебешки буйки - schwanger134
Подарък стикери Lillifee : lilli8994156
Подарък звънец за колело : kling781hku55
Подарък  касичка Hello Kitty : gratiskitty
татуйровки с коне- : z7perd56klf1

                       OЩЕ...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.

С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!      bouquet

                             Към първата тема  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15





                  Приятно и успешно пазаруване на всички !
                                                   

# 1
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Пу първа Party
Еми явно и аз съм в кюпа за бобикара Crazy
Благодаря ви много за отговорите Heart Eyes

# 2
  • Мнения: X
Благодарности на Мини за новата тема!   bouquet

Бобикара е страхотен, аз сега се глася да му взимам ремаркета.  Peace
Синът ми го кара вече от 3 часа, досега не се е захласвал така по играчка, освен по пързалката:

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.17.08/1702760


# 3
  • Мнения: 678
еее Жаси младежът усмихнат до ушите - да му е честита
много хубав тоз Бобикар
моята госпожица тук у мен , разглеждаме заедно снимките - синята кола й направи впечетление - '' ...искам кара синя кола.....'' Simple Smile))
пързалката пише , че е от 3 г . в . , моята Стеф по детските кътове като се качи на нея и няма място да се пързулне - краката й вече доста дълги , а няма още 2 г 10 м

# 4
# 5
  • Мнения: 1 269
днес получих последната порьчка (сега не чакам нищо  Wink), всичко е супер, само са ми обьркали един воден центьр с басейн....., но няма да го врьщам, хубав е!

# 6
  • Мнения: 2 122
не се казва последната, а поредната
някой ще вземе да си помисли, че това е края  Mr. Green
аз чакам код утре и подготвям поръчка  Flutter

# 7
  • Мнения: 1 269
порьчах това ,получих това.... Rolling Eyes вьв фактурата пише planschbecken `fun fish`, а цената е 6,29 евро.

мини,  bowuu сьгласна!

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 23:37 от silvi@

# 8
  • Мнения: 2 495
Миме, какъв код чакаш? Mr. Green  newsm78
На мен ми пуснаха за 5 евро, ама искам за 10 беееее, германци! smile3514

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Жамин, честит ви кар ! Мернах една зебра в далечината ...  Mr. Green

Dennia , това са чорапите, но с леко неудобство забелязвам, че са се изчерпали по - малките номера  Rolling Eyes , изкупил ги е някой  Whistling

Някой питаше за бан за този подфорум. Моля, ако има такава опция да ме включите и мен  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 46
silvi@ двата линка които си дала са еднакви  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: X
Жамин, честит ви кар ! Мернах една зебра в далечината ...  Mr. Green

Мерси много!
А зебрата е благодарение на krisiki, която написа в предната тема за онзи магазин с немска стока, от сорта на ТСМ.  Hug
Купихме я вчера за точно 69 лв. и си е напълно здрава. Явно е била мостра в някой западен магазин и е взета за без пари от там. Личи си само по това, че има малко обелено на носа, иначе всички функции си й работят.
От Коледа й се точех, тя пък ми дойде на крака след 5 месеца, и то в магазин, който е почти под носа ми.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 269
silvi@ двата линка които си дала са еднакви  Rolling Eyes
сори,редактирах.

# 13
  • Мнения: X
порьчах това ,получих това.... Rolling Eyes вьв фактурата пише planschbecken `fun fish`, а цената е 6,29 евро.

мини,  bowuu сьгласна!


Мисля, че няма от какво да се оплакваш!  Mr. Green
Да си го ползвате със здраве, страхотно басейнче!!!

# 14
  • Мнения: 78
пу и аз тука Joy

Общи условия

Активация на акаунт