стягащ колан- марка и до кога?

  • 7 025
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 085
Зравейте мами,

бях ви питала за стягащ колан след секцио (по принцип може ли). Вчера бях на контролен преглед. Минаха близо 2 месеца след секциото, доки каза, че всичко е ОК и мога ако искам да нося колан.

Въпросът ми е, каква марка? Искам да е фин, все пак е лято, да не ме запарва и по цял ден ли го носите или само през деня или пък само докато спите???


Ориентирайте ме, ако можете  Wink

Мерси

# 1
  • Мнения: 2 013
Не си спомням марката на моя,но си го купих от магазина,в който пазарувах докато бях бременна.
ДаНет също предлагат такива колани.Лошото е,че този който ползвах аз не става за лятото,понеже няма как да се скрие под дрехите,беше доста дебел и обемен.
За носенето,носех го денонощно,свалях го само да се изкъпя и пак си го слагах. Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 30 085
мерси много за бързия отговор,

колко време го носи???

# 3
  • Мнения: 2 013
мерси много за бързия отговор,

колко време го носи???

2-3 седмици,постоянно (както вече написах по-горе). Peace

# 4
  • Мнения: 1 354
Аз ще се запиша да следя темата, защото и аз искам да си купя такъв колан и да се стягам Laughing, че имам да прибирам бая корем Joy Joy Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 30 085
в събота смятам да отида малко по магазините, да потърся колан.

# 6
  • Мнения: 327
Сложих си моя още в родилното отделение, носех го непрекъснато само за изпиране и бързо съхнене го махах...2-3 месеца може би. Купих си го от реномиран магазин за бельо, като препоръката ми е да си избереш добър размер и да бъде с крачол и малко над талията...а не само тип "гащи" защото са доста неудобни...за сведение си възвърнах старото тегло за 1-2 месеца Wink

# 7
  • Мнения: 1 085
Обади се по телефона и помоли да ти донесат няколко номера да премериш: http://www.boyorgirl-bg.com/products.php

# 8
  • Мнения: 2 013
Намерих си визитката.
Та магазина от който аз си купих колана е "Мис Макси" на ул.Пиротска #28
Говоря за София. Wink

# 9
  • Мнения: 141
На Триумф има едно такова цяло боксерки+колан, 40лева е.

# 10
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Около месец и половина го носих.

# 11
  • Мнения: 51
не помня каква марка беше,но си го купих от магазин за бременни. Носих го постоянно и нощем и денем.

# 12
  • Мнения: 1 906
Късно ли е да си купя такъв колан? Бебка вече е на два месеца  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 013
Късно ли е да си купя такъв колан? Бебка вече е на два месеца  newsm78

Според мен да,коланите по принцип се слагат веднага след раждането,за да имат ефект.
Пробвай с упражнения,аз сега съм на тази вълна. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
аз си купих 1, сложих го 2 пъти точно, беше ми отвратително неприятен...като седнех ми прерязваше на стомаха(беше от дълбоките) и до там бяхме...и без него месец след раждането си бях супер....
но не съм раждала секцио.

Общи условия

Активация на акаунт