Срещи на кърмачките от Карлово и Сопот

  • 1 439
  • 15
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Майки-кърмачки, не е ли време и ние да си направим една срещичка? Вярно е, че повечето си се знаем и си се срещаме и без предварителна уговорка. Но напоследък научавам за доста кърмещи майки, които дори не посещават форума. А и имам няколко идеи да ви споделя. Така че, свиря сбор на

5 юни /петък/ от 10 часа в детски център "Мечо Пух"

# 1
  • Мнения: 3 166
ще се постарая да съм на линия!
А мамите,които не посещават форума как ще разберат за срещата?

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами от уста на уста... Laughing

# 3
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Микки, благодаря за поканата! Ще се опитаме да дойдем с Бела  Grinning

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 328
може да дойда да послушам какво ще си говорите

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Добре. Аз тази събота съм в Пловдив, някой ако иска имам място за един човек.

# 6
  • Мнения: 1
много хубава идея Микки-поздравления Hugобещавам да направя всичко възможно и да дойда

# 7
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре. Аз тази събота съм в Пловдив, някой ако иска имам място за един човек.
Тъкмо после ще разказваш.

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
там съм

# 9
  • Мнения: 201
Чудесно предложение, Микки!Благодаря ти,че си ми оставила съобщение в лични.Аз от много време искам да се срещнем и дори ти звънях около Великден,
но все изникваха някакви препятствия.Дано този път се получи.Казвам дано,защото сега пък съм и болна със зачервено гърло и температура.А и малкото е много неспокойно и плачливо,но ще направя всичко възможно,ако дотогава се оправя, да дойдем.
А тъй като аз не съм карловка, искам да попитам къде се намира този ДЦ Мечо Пух?

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
creatura, радвам се, че се разписа.  Hug Доколкото знам, Мира ти е дала и скайпа ми, ако ти е по-удобно и там ме търси. А по Великден...уф, тогава за пореден път Ачко беше болен, дори отложихме гостуването в Първомай. Затова явно не съм ти вдигнала, а дори не съм и забелязала, че имам позвъняване от непознат номер, принципно позвънявам да проверя кой ме е търсил.
Дано оздравееш, сега пак е тръгнал някакъв вирус, ей, нямат край. Не се тревожи, аз мисля да станат регулярни тези срещи, все има какво да си кажем. А и като чета на кърмаческите срещи в другите градове какъв купон се вихри - то и ние можем тъй.  Laughing
Мечо Пух се намира като тръгнеш от Арапския мост нагоре, вървиш покрай реката и стигаш друг мост, минаваш по мостчето, една нова сграда е, има табела ДЦ, и Алфа сот е там, и МКБ Юнион банк мисля.

Срещата е с децата, то е ясно.
Стягайте се за снимки.

Намейке, ти още ли си в кърмаческите редици или се отби Нико? С нетърпение чакам да разказваш.

# 11
  • Мнения: 201
Микки,току що съпруга ми си призна,че Мира му е дала листче със скайпа ти,но той го е изгубил,а аз едва сега разбирам това Thinking.Днес се чувствам по-добре,така че се надявам да бъда на линия в петък.Разбрах къде се намира Мечо Пух.Там преди беше офиса,в който работех до началото на бременността си.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Исках да дойда, но няма да мога. Налага ми се утре да съм в София.

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Исках да дойда, но няма да мога. Налага ми се утре да съм в София.
А децата здрави ли са? Hug

# 14
  • Мнения: 5
Здравей Микки благодаря за поканата но неуспяхме да дойдем днес
(хванал ме е някакъв вирус вече втори ден)
надявам се на следващата среща (дано да е скоро)да присъстваме
Малко ми е трудно с излизането защото се кърмим на поискване и не спазваме точни часове,но ще направим всичко възможно да доидем

Общи условия

Активация на акаунт