Вашият ник в БГ-Мамма, моля!

  • 7 265
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тая тема добре се изроди и тръгна.
На въпроса  Mr. Green: Ивонска, имайки предвид факта, че в живота Калина С...ева никога не са я наемали с конкурс, а само с връзки, би ли взела Франзела Калина от форум Бг-Срама на работа (икономическа, критическа, там квото)?

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
Тая тема добре се изроди и тръгна.
На въпроса  Mr. Green: Ивонска, имайки предвид факта, че в живота Калина С...ева никога не са я наемали с конкурс, а само с връзки, би ли взела Франзела Калина от форум Бг-Срама на работа (икономическа, критическа, там квото)?

Щом въпросната личност се ползва от такива връзки, значи е личност контактна, от която хората не се срамуват, че им е протеже.

Като форумски участник не проявява признаци на брутално изтрещяване, така че - да, вземам и теб!

# 77
  • Мнения: 6 441
Ивонска,събра си персонал. Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонска,събра си персонал. Laughing

Безплатно, при това!  Laughing

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ивонске, аз бих те взела, споко.
Само достъп до нет няма да имаш.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 099
Ивонске, аз бих те взела, споко.
Само достъп до нет няма да имаш.


Ценя жеста, но любезно ще отклоня предложението...

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Няма предложение Grinning Бих, казвам, принципно, ако ми се отвори пост, но за твоите способности няма.
Предпочитам, мисля, да взема човек, за когото знам достатъчно колко точно е луд и по какъв начин, отколкото неизвестен, който тепърва да показва странностите си.
В този ред на мисли, да, бих.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 099
Накрая да вземем да регистрираме фирма и да впрегнем лудостта за мирни цели!  Joy

# 83
  • Мнения: 34
Накрая да вземем да регистрираме фирма и да впрегнем лудостта за мирни цели!  Joy

 Twisted Evil велика идея

# 84
  • Мнения: 2 716
Ивонска вземи Бу. Тя е модератор и може да ти разкрие самоличността на скритите автори в ДиС.
Мисля, че е предимство.

# 85
  • Мнения: 1 008
Винаги бих казала кой е моят ник в БГ-Мамма.
Нямам приятели, които пишат , но веднъж
една колежка сподели,че понякога чете тук
и първата ми реакция беше:"Да знаеш,че
аз съм azsa."Нито имам какво да крия,нито
се срамувам от нещо.

# 86
  • Мнения: 92
Аз преди няколко дни си мислех по този въпрос - да бих си казала ника на приятелка, но не и на всеки  Grinning

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ако зора е да изкараме някой луд, нищо няма да ни спре. Пък отделни постинги във форума съвсем спокойно могат да се ползват за освидетелстване на потребителите.

# 88
  • Мнения: 139
Аз си избирам работодателите. През последните години БГ "работодател" не съм имала.
Цивилизованите хора не са ми задавали idiotische въпроси, но аз като един не до там култивиран ориенталец, за всеки случай във форума "Реален Живот" от време на време се подвизавам с ника "Сиктир", че не знам кой, къде и кога точно от това ще завъди нужда.
И да, винаги съм била искрена на интервюта, признавала съм си какво не мога сега, какво знам, че бих могла бързо да науча, с какво съм почти убедена, че няма да се справя, какво не толерирам, какво изисквам, кога мисля да имам дете и дори, че не приемам аборта за нещо нормално, та ... и точно заради отвореното ми и искрено отношение са ме взимали на работа.

# 89
  • Мнения: 5 370
Накрая да вземем да регистрираме фирма и да впрегнем лудостта за мирни цели!  Joy
Дай ми 50 страници превод и нема ми видиш очите до понеделник. И отгоре даже.

Общи условия

Активация на акаунт