70 000 учители с безплатен Интернeт

  • 3 676
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 821
70 000 учители с безплатен Интернeт

Каква е целта? Да се ограмотят учителите да ползват интернет, или да се подпомогнат финансово Rolling Eyes....

# 1
  • Мнения: 4 585
И двете. То пък голямо увеличение. Условията са потискащи. Тепърва на отличниците, а на останалите, от септември. Отличниците учители да подготвят една папка с документи.
Ако някой си избере доставчик с такса по-висока от 15 лева, ще доплаща разликата.

Много професии ползват разни преференции. Работил съм във фурна, даваха топъл хляб на корем, и един хляб за вкъщи. Което си е по-голяма далавера от даскалската.
В някои села пък хората се редуват да слагат храна за обяд на говедаря.

"Изисква се още да бъде попълнена специална анкета за кандидата - образователна степен, втора специалност, работа с ученици, взели призови места на олимпиади, разработвани и преподавани уроци през Интернет, предоставени материали в Мрежата (линк към сайта), собствен блог, сайт и пр."

А ако учителят е инженер и преподава електроника, на какви олимпиади ще са му ходили учениците. Учителю, Даниел В. иска линк към брога ти. Кукуу пипии.

Освен това май ще е безплатен от 9 до 12 месеца, т.е зарибявка.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 09:49 от Вълкът с дълъг ник

# 2
  • Мнения: 25 590
Ако им бяха раздали по една безплатна карта за градската/селската библиотека, щеше ли да има тема?

# 3
  • Мнения: 4 841
Приветствам всяко действие, което би довело до това българският Учител да бъде облекчен финансово. Безплатен интернет, евтини телефони с преференциални тарифи, карти за градския транспорт, ваучери за храна и дрехи, съществени отстъпки при закупуване на печатни издания, съвременни заплати... Това е едно от съсловията, за които нищо не ми се свиди  Peace

# 4
  • Мнения: 6 441
Супер!
Но на мен ми мирише предизоборно.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Може да е една много добра връзка между класен ръководител и родители,стига да има желаещи и от двете страни.

# 6
  • Мнения: 2 131
Е, добре, де, ами те условията колко от преподавателите ще ги минат?
Поредната простотия на стария министър( ще видим новия и той какъв лисугер ще е) Peace

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Това е хубава новина  Hug

ама надушвам ще  някои ще я накЪкат  Mr. Green Whistling

# 8
  • Мнения: 673
 Лошо нЕма! Върти ми се в главата обаче въпроса, дали пък е случайно ,че това се случва в края на мандата на Данито? Thinking
  Каква е целта? newsm78 С 15 лв финансова помощ ще ми пОдпрат мишцте. А аз и без да съм включена в програмата пак си ползвам Нет / въпрос на желание/. Притесняваме и този състезателен характер на "благинката" и в съзнането ми изниква онази римска мисъл " Разделяй и владей!".  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 821
Супер!
Но на мен ми мирише предизоборно.
Много ясно....

# 10
  • София
  • Мнения: 1 735
Ха-ха...Даже и не мога да се регистрирам,та камо ли да кандидатствам.Състезателният характер определено нещо куца. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 521
Може да е една много добра връзка между класен ръководител и родители,стига да има желаещи и от двете страни.
Peace

Също е удобно за "сверяване на часовника" има много педагогически форуми, в които се дискутират доста сериозни и интересни теми.
Естествено, че не всички ще ползват и ще извлекат оптималното от такава "облага", но и 10% да се окажат сериозни пак би било добре...
Политическият полъх е почти незабележим Mr. Green

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И какво от това че ви се види предизборно  Wink

# 13
  • Мнения: 4 292
Ами чудесно! Мен лично не ме вълнува, радвам се за тях.

# 14
  • Мнения: 2 821
[Също е удобно за "сверяване на часовника" има много педагогически форуми, в които се дискутират доста сериозни и интересни теми.
Естествено, че не всички ще ползват и ще извлекат оптималното от такава "облага", но и 10% да се окажат сериозни пак би било добре...
Политическият полъх е почти незабележим Mr. Green

Ама чакайте малко сега.....нали не казвате, че сега нито един учител си няма интернет у дома Rolling Eyes..

Общи условия

Активация на акаунт